Helpdeskfunctie NIPA
Ministerie van Binnenlandse Zaken en Koninkrijksrelaties
In de Provinciewet, de Gemeentewet, de Waterschapswet en de Wet openbare lichamen BES is de plicht tot verrekenen van eventuele neveninkomsten van actief dienende, voltijds politieke ambtsdragers opgenomen. De wijze waarop gegevens over neveninkomsten moeten worden verstrekt en de gevolgen van het niet verstrekken van deze gegevens, zijn geregeld in de rechtspositiebesluiten. De verrekening wordt met behulp van een applicatie uitgevoerd door het bestuursorgaan (of de bestuursorganen) waar de politieke ambtsdrager in het voorgaande kalenderjaar werkzaam is of is geweest. De aan te besteden opdracht betreft het voorzien in een helpdesk waar vragen van contactpersonen en politieke ambtsdragers met betrekking tot het uitvoeren van de berekening van de neveninkomsten van deze decentrale politieke ambtsdragers ten behoeve van de verrekening van de inkomsten uit de niet-ambtsgebonden nevenfuncties worden beantwoord. De overeenkomst duurt maximaal 12 jaar en is qua omvang โฌ70.000-โฌ80.000 per jaar. De maximale omvang komt daarmee op โฌ960.000
DeadlineDeadline 2026-10-15
Wie? Wat?- โข Advies inzake bedrijfsvoering en management โบ Advies inzake personeelsbeheer
- โข Helpdesk- en ondersteuningsdiensten โบ Helpdeskdiensten
| Datum | Document |
|---|---|
| 2026-09-02 | Aankondiging van een opdracht |
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Helpdeskfunctie NIPA
Referentienummer:
201865002.001.132
Korte beschrijving:
Producten/diensten: Helpdeskdiensten ๐ฆ
Geschatte waarde exclusief BTW: 960000.0 EUR ๐ฐ
Andere beperkingen op de plaats van uitvoering: Overal in het desbetreffende land
Beschrijving
Interne identificatiecode:
1
Aanvullende producten/diensten: Advies inzake personeelsbeheer ๐ฆ
Doel van strategische aanbestedingen: Verwezenlijking van sociale doelstellingen
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Duur: 144 maanden
Gunningscriteria
Prijs โ
Prijs (weging): 100
Titel
Identificatienummer van de partij:
LOT-0000
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure โ
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-10-15 12:00:00 ๐
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-10-15 12:01:00 ๐
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands ๐ฃ๏ธ
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 3 maanden
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Openingsdatum: 2026-10-15 12:01:00 ๐
Elektronische facturering: Vereist
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-09-18 12:00:00 ๐
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Ministerie van Binnenlandse Zaken en Koninkrijksrelaties
Nationaal registratienummer:
41335830
Postadres: Turfmarkt 147
Postcode: 2511 DP
Poststad: Den Haag
Regio: Agglomeratie โs-Gravenhage ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
E-mail: naam@rijksoverheid.nl ๐ง
Telefoon: +31 704266426 ๐
URL: http://www.rijksoverheid.nl/ministeries/bzk ๐
Type aanbestedende dienst
Ministerie of elke andere nationale of federale instantie
Hoofdactiviteit
Algemene overheidsdiensten
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/438311 ๐
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/438311 ๐
Elektronische indiening: Vereist
Aanvullende informatie
Dienst waar informatie over de beroepsprocedure kan worden verkregen
Naam: Rijksinkoopsamenwerking (RIS)
Nationaal registratienummer:
1543030
Postadres: Wilhelmina van Pruisenweg 52
Postcode: 2500 EA
Poststad: Den Haag
Regio: Agglomeratie โs-Gravenhage ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Contactpunt: Johannes Hiemstra
E-mail: contact.ris@rijksoverheid.nl ๐ง
Telefoon: +31 0707585678 ๐
URL: https://www.rijksinkoopsamenwerking.nl/ ๐
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 170-607256 (2026-09-02)