HAN Leermiddelenbank en HAN Zoeksysteem
Stichting Hogeschool van Arnhem en Nijmegen
Leveren, implementeren en instandhouden van twee systemen, één voor opslag van leermaterialen ‘HAN Leermaterialenbank’ en één voor zoeken ‘HAN Zoeksysteem’. Contractwaarde € 1,00
DeadlineDeadline 2026-11-30
Wie? Wat?- • Software voor het maken van documenten › Software voor documentenbeheer
- • Speciale software voor de industrie › Software voor onderwijsdoeleinden
Aankoopgeschiedenis
| Datum | Document |
|---|---|
| 2026-09-01 | Aankondiging van een opdracht |
Aankondiging van een opdracht (2026-09-01)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: HAN Leermiddelenbank en HAN Zoeksysteem
Referentienummer:
Korte beschrijving:
Producten/diensten: Software voor onderwijsdoeleinden 📦
Beschrijving
Interne identificatiecode:
Beschrijving van de aanbesteding:
Hoofdlocatie of plaats van uitvoering: Arnhem
Land: Nederland 🇳🇱
Plaats van uitvoering: Arnhem/Nijmegen 🏙️
Duur
Startdatum: 2027-03-01 📅
Einddatum: 2031-02-28 📅
Beschrijving
Maximumaantal verlengingen: 4
Overige informatie over verlengingen: Mogelijkheid tot verlengen van vier (4) keer twee (2) jaar.
Informatie over opties
Opties ✅
Beschrijving van de opties: Verlengoptie
Gunningscriteria
Prijs ✅
Prijs (weging): 30
Kwaliteitscriterium (naam): Kwaliteit
Kwaliteitscriterium (weging): 70
Titel
Identificatienummer van de partij:
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure ✅
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-11-30 12:00:00 📅
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-11-30 13:00:00 📅
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands 🗣️
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 6 maanden
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Openingsdatum: 2026-11-30 13:00:00 📅
Elektronische facturering: Vereist
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-11-05 12:00:00 📅
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Stichting Hogeschool van Arnhem en Nijmegen
Nationaal registratienummer:
Postadres: Ruitenberglaan 26
Postcode: 6826 CC
Poststad: Arnhem
Regio: Arnhem/Nijmegen 🏙️
Land: Nederland 🇳🇱
Contactpunt: M. van de Vall
E-mail: aanbestedingen@han.nl 📧
Telefoon: +31 650730901 📞
URL: http://www.han.nl 🌏
Type aanbestedende dienst
Publiekrechtelijke instelling
Hoofdactiviteit
Onderwijs
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/438256 🌏
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/438256 🌏
Elektronische indiening: Vereist
Aanvullende informatie
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 170-607360 (2026-09-01)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: HAN Leermiddelenbank en HAN Zoeksysteem
Referentienummer:
TN 608748
Korte beschrijving:
Leveren, implementeren en instandhouden van twee systemen, één voor opslag van leermaterialen ‘HAN Leermaterialenbank’ en één voor zoeken ‘HAN Zoeksysteem’. Contractwaarde € 1,00
Soort contract: Leveringen
Producten/diensten: Software voor onderwijsdoeleinden 📦
Beschrijving
Interne identificatiecode:
1
Beschrijving van de aanbesteding:
Leveren, implementeren en instandhouden van twee systemen, één voor opslag van leermaterialen ‘HAN Leermaterialenbank’ en één voor zoeken ‘HAN Zoeksysteem’. Contractwaarde € 0,00
Aanvullende producten/diensten: Software voor documentenbeheer
📦
Hoofdlocatie of plaats van uitvoering: Arnhem
Land: Nederland 🇳🇱
Plaats van uitvoering: Arnhem/Nijmegen 🏙️
Duur
Startdatum: 2027-03-01 📅
Einddatum: 2031-02-28 📅
Beschrijving
Maximumaantal verlengingen: 4
Overige informatie over verlengingen: Mogelijkheid tot verlengen van vier (4) keer twee (2) jaar.
Informatie over opties
Opties ✅
Beschrijving van de opties: Verlengoptie
Gunningscriteria
Prijs ✅
Prijs (weging): 30
Kwaliteitscriterium (naam): Kwaliteit
Kwaliteitscriterium (weging): 70
Titel
Identificatienummer van de partij:
LOT-0000
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure ✅
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-11-30 12:00:00 📅
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-11-30 13:00:00 📅
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands 🗣️
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 6 maanden
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Openingsdatum: 2026-11-30 13:00:00 📅
Elektronische facturering: Vereist
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-11-05 12:00:00 📅
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Stichting Hogeschool van Arnhem en Nijmegen
Nationaal registratienummer:
232048602
Postadres: Ruitenberglaan 26
Postcode: 6826 CC
Poststad: Arnhem
Regio: Arnhem/Nijmegen 🏙️
Land: Nederland 🇳🇱
Contactpunt: M. van de Vall
E-mail: aanbestedingen@han.nl 📧
Telefoon: +31 650730901 📞
URL: http://www.han.nl 🌏
Type aanbestedende dienst
Publiekrechtelijke instelling
Hoofdactiviteit
Onderwijs
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/438256 🌏
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/438256 🌏
Elektronische indiening: Vereist
Aanvullende informatie
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 170-607360 (2026-09-01)
Nieuwe aankopen in verwante categorieën 🆕
- Software en informatiesystemen (>20 nieuwe aankopen)