Europese openbare aanbesteding voor het contracteren van een softwarebroker
Gemeente Horst aan de Maas en penvoerder voor de gemeente Venray
De gemeenten Horst aan de Maas en Venray zijn voornemens een overeenkomst te sluiten met een softwarebroker ten behoeve van de advisering inzake, en de levering van, standaardsoftwarelicenties en aanverwante diensten. 1
DeadlineDeadline 2026-10-16
Wie? Wat?- โข Databasesystemen โบ Gegevensregistratiesysteem
- โข Diverse software en computersystemen โบ Kantoorautomatiseringssoftware
- โข Diverse software en computersystemen โบ Programmeertalen en tools
- โข Diverse software en computersystemen โบ Software voor spreadsheets en verbetering
- โข IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning โบ Softwareprogrammering en -advies
- โข Software en informatiesystemen โบ Communicatie- en multimediasoftware
- โข Software en informatiesystemen โบ Software voor het maken van documenten, tekeningen, afbeeldingen, dienstregelingen en productiviteit
- โข Software en informatiesystemen โบ Software voor netwerken, internet en intranet
- โข Software en informatiesystemen โบ Software voor zakelijke transacties en persoonlijke zaken
- โข Software en informatiesystemen โบ Softwarevoorzieningen
- โข Limburg (NL) โบ Noord-Limburg
- โข Limburg (NL) โบ Zuid-Limburg
Aankoopgeschiedenis
| Datum | Document |
|---|---|
| 2026-08-19 | Aankondiging van een opdracht |
Aankondiging van een opdracht (2026-08-19)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Europese openbare aanbesteding voor het contracteren van een softwarebroker
Referentienummer:
Korte beschrijving:
Producten/diensten: Softwareprogrammering en -advies ๐ฆ
Beschrijving
Interne identificatiecode:
Aanvullende producten/diensten:
Het gebruik van criteria inzake de toegankelijkheid voor personen met een handicap in de technische specificaties: Er zijn geen criteria opgenomen inzake de toegankelijkheid voor personen met een handicap, omdat de aanbesteding niet bestemd is voor gebruik door natuurlijke personen
Hoofdlocatie of plaats van uitvoering: Horst aan de Maas en Venray
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Plaats van uitvoering: Noord-Limburg ๐๏ธ
Duur
Startdatum: 2027-01-01 ๐
Einddatum: 2038-12-31 ๐
Beschrijving
Maximumaantal verlengingen: 3
Overige informatie over verlengingen: De opdracht kan drie keer met drie jaar worden verlengd.
Informatie over opties
Opties โ
Beschrijving van de opties:
Prijs โ
Prijs (weging): 0
Kwaliteitscriterium (naam): G-2 Kwaliteit
Kwaliteitscriterium (weging): 0
Titel
Identificatienummer van de partij:
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure โ
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Openbare Europese aanbesteding.
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-10-16 09:00:00 ๐
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-10-16 09:00:00 ๐
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands ๐ฃ๏ธ
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 3 maanden
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Openingsdatum: 2026-10-16 09:00:00 ๐
Elektronische facturering: Vereist
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-09-25 09:00:00 ๐
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Gemeente Horst aan de Maas en penvoerder voor de gemeente Venray
Nationaal registratienummer:
Postadres: Wilhelminaplein 6
Postcode: 5961 ES
Poststad: Horst
Regio: Noord-Limburg ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Contactpunt: Wil Peters
E-mail: gemeente@horstaandemaas.nl ๐ง
Telefoon: +31 774779777 ๐
Fax: +31 774779750 ๐
URL: http://www.horstaandemaas.nl ๐
Type aanbestedende dienst
Publiekrechtelijke instelling
Hoofdactiviteit
Algemene overheidsdiensten
Informatie over gezamenlijke aanbestedingen
Het contract omvat een gezamenlijke aanbesteding โ
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/436711 ๐
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/436711 ๐
Elektronische indiening: Vereist
Aanvullende informatie
Dienst waar informatie over de beroepsprocedure kan worden verkregen
Zelfde als: Naam en adressen
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 161-581100 (2026-08-19)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Europese openbare aanbesteding voor het contracteren van een softwarebroker
Referentienummer:
10891
Korte beschrijving:
De gemeenten Horst aan de Maas en Venray zijn voornemens een overeenkomst te sluiten met een softwarebroker ten behoeve van de advisering inzake, en de levering van, standaardsoftwarelicenties en aanverwante diensten. 1
Soort contract: Diensten
Producten/diensten: Softwareprogrammering en -advies ๐ฆ
Beschrijving
Interne identificatiecode:
1
Aanvullende producten/diensten:
Hoofdlocatie of plaats van uitvoering: Horst aan de Maas en Venray
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Plaats van uitvoering: Noord-Limburg ๐๏ธ
Duur
Startdatum: 2027-01-01 ๐
Einddatum: 2038-12-31 ๐
Beschrijving
Maximumaantal verlengingen: 3
Overige informatie over verlengingen: De opdracht kan drie keer met drie jaar worden verlengd.
Informatie over opties
Opties โ
Beschrijving van de opties:
De ingangsdatum van de overeenkomst is 1 januari 2027. De opdracht heeft een looptijd van drie jaar met drie keer een verlenging van 3 jaar.
Gunningscriteria
Prijs โ
Prijs (weging): 0
Kwaliteitscriterium (naam): G-2 Kwaliteit
Kwaliteitscriterium (weging): 0
Titel
Identificatienummer van de partij:
LOT-0000
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure โ
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Openbare Europese aanbesteding.
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-10-16 09:00:00 ๐
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-10-16 09:00:00 ๐
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands ๐ฃ๏ธ
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 3 maanden
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Openingsdatum: 2026-10-16 09:00:00 ๐
Elektronische facturering: Vereist
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-09-25 09:00:00 ๐
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Gemeente Horst aan de Maas en penvoerder voor de gemeente Venray
Nationaal registratienummer:
391563854
Postadres: Wilhelminaplein 6
Postcode: 5961 ES
Poststad: Horst
Regio: Noord-Limburg ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Contactpunt: Wil Peters
E-mail: gemeente@horstaandemaas.nl ๐ง
Telefoon: +31 774779777 ๐
Fax: +31 774779750 ๐
URL: http://www.horstaandemaas.nl ๐
Type aanbestedende dienst
Publiekrechtelijke instelling
Hoofdactiviteit
Algemene overheidsdiensten
Informatie over gezamenlijke aanbestedingen
Het contract omvat een gezamenlijke aanbesteding โ
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/436711 ๐
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/436711 ๐
Elektronische indiening: Vereist
Aanvullende informatie
Dienst waar informatie over de beroepsprocedure kan worden verkregen
Zelfde als: Naam en adressen
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 161-581100 (2026-08-19)
Nieuwe aankopen in verwante categorieรซn ๐
- IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning (>20 nieuwe aankopen)