Assessments RDW
Dienst Wegverkeer (RDW)
De RDW wil met deze aanbesteding komen tot een nieuwe raamovereenkomst met een opdrachtnemer, die aantoonbare ervaring heeft met het afnemen van assessments bij organisaties in de (semi) publieke sector. De opdracht omvat het uitvoeren van drie typen assessments: Live selectieassessments, Live ontwikkel assessments en Online assessments (e-assessments).
DeadlineDeadline 2026-10-09
Wie? Wat?- โข Personeelsdiensten, met uitzondering van plaatsing en "outplacement" โบ Diensten van beoordelingscentrum voor aanwerving van personeel
Aankoopgeschiedenis
| Datum | Document |
|---|---|
| 2026-08-27 | Aankondiging van een opdracht |
Aankondiging van een opdracht (2026-08-27)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Assessments RDW
Referentienummer:
Korte beschrijving:
Soort contract: Diensten
Producten/diensten: Personeelsdiensten, met uitzondering van plaatsing en "outplacement" ๐ฆ
Geschatte waarde exclusief BTW: 728 400 EUR ๐ฐ
Andere beperkingen op de plaats van uitvoering: Overal in het desbetreffende land
Beschrijving
Interne identificatiecode:
Aanvullende producten/diensten: Diensten van beoordelingscentrum voor aanwerving van personeel ๐ฆ
Hoofdlocatie of plaats van uitvoering: Zie documentatie
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Duur
Startdatum: 2027-02-01 ๐
Einddatum: 2029-02-01 ๐
Beschrijving
Maximumaantal verlengingen: 2
Overige informatie over verlengingen:
Titel
Identificatienummer van de partij:
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure โ
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-10-09 10:00:00 ๐
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands ๐ฃ๏ธ
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 4 maanden
Informatie over een raamovereenkomst of een dynamisch aankoopsysteem
Raamovereenkomst met verschillende exploitanten โ
Maximumaantal deelnemers: 1
Voorwaarden voor inschrijving
Elektronische facturering: Vereist
Er zal gebruik worden gemaakt van elektronische bestellingen โ
Er zal gebruik worden gemaakt van elektronische betaling โ
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Dienst Wegverkeer (RDW)
Nationaal registratienummer:
Postadres: Europaweg 205
Postcode: 2711ER
Poststad: Zoetermeer
Regio: Agglomeratie โs-Gravenhage ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Contactpunt: Eline Cheung
E-mail: echeung@rdw.nl ๐ง
Telefoon: +31652764371 ๐
URL: https://www.rdw.nl ๐
Adres van het kopersprofiel: https://s2c.mercell.com/buyer/31176 ๐
Type aanbestedende dienst
Publiekrechtelijke instelling
Hoofdactiviteit
Algemene overheidsdiensten
Communicatie
Documenten URL: https://s2c.mercell.com/today/219236 ๐
Deelname URL: https://s2c.mercell.com/today/219236 ๐
Elektronische indiening: Toegestaan
Aanvullende informatie
Beoordelingsorgaan
Naam: Rechtbank Den Haag
Nationaal registratienummer:
Afdeling: Civiel recht
Postadres: Prins Clauslaan 60
Postcode: 2595 AJ
Poststad: Den Haag
Regio: Agglomeratie โs-Gravenhage ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
E-mail: voorlichting.rb.den.haag@rechtspraak.nl ๐ง
Telefoon: +31883612221 ๐
Fax: +31 ๐
Dienst waar informatie over de beroepsprocedure kan worden verkregen
Zelfde als: Beoordelingsorgaan
Herzieningsprocedure
Precieze informatie over de termijn(en) voor herzieningsprocedures:
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Aankondigingsinformatie
Voorkeursdatum voor publicatie: 2026-08-28Z ๐
Bron: OJS 2026/S 167-597698 (2026-08-27)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Assessments RDW
Referentienummer:
0634d429-0a96-450b-ac6a-ad42462430eb
Korte beschrijving:
De RDW wil met deze aanbesteding komen tot een nieuwe raamovereenkomst met
een opdrachtnemer, die aantoonbare ervaring heeft met het afnemen van
assessments bij organisaties in de (semi) publieke sector. De opdracht omvat het
uitvoeren van drie typen assessments: Live selectieassessments, Live ontwikkel
assessments en Online assessments (e-assessments).
Toon meer
Producten/diensten: Personeelsdiensten, met uitzondering van plaatsing en "outplacement" ๐ฆ
Geschatte waarde exclusief BTW: 728 400 EUR ๐ฐ
Andere beperkingen op de plaats van uitvoering: Overal in het desbetreffende land
Beschrijving
Interne identificatiecode:
399531c7-2a51-4f14-ac89-e723c212c4ca
Aanvullende producten/diensten: Diensten van beoordelingscentrum voor aanwerving van personeel ๐ฆ
Hoofdlocatie of plaats van uitvoering: Zie documentatie
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Duur
Startdatum: 2027-02-01 ๐
Einddatum: 2029-02-01 ๐
Beschrijving
Maximumaantal verlengingen: 2
Overige informatie over verlengingen:
Er zal een Overeenkomst worden gesloten met een initiรซle duur van 2 jaar. De RDW kan eenzijdig de Overeenkomst 2 keer - onder gelijkblijvende condities - verlengen met een periode van 1 jaar.
Voorgenomen ingangsdatum van de Overeenkomst en dienstverlening is 01-02-2027.
Toon meer
Identificatienummer van de partij:
LOT-0000
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure โ
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-10-09 10:00:00 ๐
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands ๐ฃ๏ธ
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 4 maanden
Informatie over een raamovereenkomst of een dynamisch aankoopsysteem
Raamovereenkomst met verschillende exploitanten โ
Maximumaantal deelnemers: 1
Voorwaarden voor inschrijving
Elektronische facturering: Vereist
Er zal gebruik worden gemaakt van elektronische bestellingen โ
Er zal gebruik worden gemaakt van elektronische betaling โ
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Dienst Wegverkeer (RDW)
Nationaal registratienummer:
27374436
Postadres: Europaweg 205
Postcode: 2711ER
Poststad: Zoetermeer
Regio: Agglomeratie โs-Gravenhage ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Contactpunt: Eline Cheung
E-mail: echeung@rdw.nl ๐ง
Telefoon: +31652764371 ๐
URL: https://www.rdw.nl ๐
Adres van het kopersprofiel: https://s2c.mercell.com/buyer/31176 ๐
Type aanbestedende dienst
Publiekrechtelijke instelling
Hoofdactiviteit
Algemene overheidsdiensten
Communicatie
Documenten URL: https://s2c.mercell.com/today/219236 ๐
Deelname URL: https://s2c.mercell.com/today/219236 ๐
Elektronische indiening: Toegestaan
Aanvullende informatie
Beoordelingsorgaan
Naam: Rechtbank Den Haag
Nationaal registratienummer:
82946175
Afdeling: Civiel recht
Postadres: Prins Clauslaan 60
Postcode: 2595 AJ
Poststad: Den Haag
Regio: Agglomeratie โs-Gravenhage ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
E-mail: voorlichting.rb.den.haag@rechtspraak.nl ๐ง
Telefoon: +31883612221 ๐
Fax: +31 ๐
Dienst waar informatie over de beroepsprocedure kan worden verkregen
Zelfde als: Beoordelingsorgaan
Herzieningsprocedure
Precieze informatie over de termijn(en) voor herzieningsprocedures:
De afgewezen Inschrijvers zullen in de gelegenheid worden gesteld om binnen 20 kalenderdagen na de datum van verzending van de voorlopige gunningsbeslissing een kort geding aanhangig te maken bij de bevoegde rechter. Indien binnen deze termijn van 20 kalenderdagen een kort gedingdagvaarding niet correct is betekend, zal de RDW naar verwachting overgaan tot definitieve
gunning van de opdracht.
Toon meer
Elektronische facturering wordt aanvaard
Aankondigingsinformatie
Voorkeursdatum voor publicatie: 2026-08-28Z ๐
Bron: OJS 2026/S 167-597698 (2026-08-27)
Nieuwe aankopen in verwante categorieรซn ๐
- Zakelijke dienstverlening: juridisch, marketing, consulting, drukkerij en beveiliging (>20 nieuwe aankopen)
- Recruteringsdiensten (>20)