Zaaksysteem voor Vergunningverlening, Toezicht en Handhaving
Provincie Gelderland
Provincie Gelderland zoekt een toekomstbestendig en betrouwbaar zaaksysteem voor Vergunningverlening, Toezicht en Handhaving (VTH). Het betreft de levering, implementatie, het beheer en de ondersteuning van een moderne SaaS ICT-oplossing die onze primaire VTH-processen ondersteunt. Wij zoeken een deskundige partner die een stabiel, veilig en toekomstvast platform levert, met aandacht voor continuïteit, beschikbaarheid en doorontwikkeling.
DeadlineDeadline 2026-10-29
Wie? Wat?- • Diensten in verband met software › Leveren van software
- • Onderhouds- en reparatiediensten voor software › Onderhoud van software voor informatietechnologie
- • Software voor het maken van documenten › Software voor documentenbeheer
Aankoopgeschiedenis
| Datum | Document |
|---|---|
| 2026-08-31 | Aankondiging van een opdracht |
| 2026-08-28 | Aankondiging van een opdracht |
Aankondiging van een opdracht (2026-08-31)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Zaaksysteem voor Vergunningverlening, Toezicht en Handhaving
Referentienummer:
Korte beschrijving:
Soort contract: Leveringen
Producten/diensten: Software voor documentenbeheer 📦
Geschatte waarde exclusief BTW: 1 755 000 EUR 💰
Andere beperkingen op de plaats van uitvoering: Overal in het desbetreffende land
Beschrijving
Interne identificatiecode:
Aanvullende producten/diensten: Hoofdlocatie of plaats van uitvoering: Zie documentatie
Land: Nederland 🇳🇱
Duur: 36 maanden
Maximumaantal verlengingen: 5
Overige informatie over verlengingen: 24 maanden per verlenging
Informatie over opties
Opties ✅
Beschrijving van de opties: Totale opdrachtduur is maximaal 156 maanden, 13 jaar.
Informatie over elektronische catalogi
De inschrijvingen moeten worden ingediend in de vorm van elektronische catalogi of een elektronische catalogus bevatten
Titel
Identificatienummer van de partij:
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure ✅
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-10-29 09:00:00 📅
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands 🗣️
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 6 maanden
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Elektronische catalogus: Toegestaan
Elektronische facturering: Toegestaan
Er zal gebruik worden gemaakt van elektronische betaling ✅
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Provincie Gelderland
Nationaal registratienummer:
Postadres: Markt 11
Postcode: 6811CG
Poststad: Arnhem
Regio: Arnhem/Nijmegen 🏙️
Land: Nederland 🇳🇱
Contactpunt: Vinnie Neve
E-mail: v.neve@gelderland.nl 📧
Telefoon: +31652801703 📞
URL: https://www.gelderland.nl 🌏
Type aanbestedende dienst
Regionale of plaatselijke instantie
Hoofdactiviteit
Algemene overheidsdiensten
Communicatie
Documenten URL: https://s2c.mercell.com/today/228968 🌏
Deelname URL: https://s2c.mercell.com/today/228968 🌏
Elektronische indiening: Toegestaan
Aanvullende informatie
Beoordelingsorgaan
Naam: Rechtbank Gelderland
Nationaal registratienummer:
Afdeling: Rechtbank Gelderland
Postadres: Walburgstraat 2-4
Postcode: 6811 CD
Poststad: Arnhem
Regio: Arnhem/Nijmegen 🏙️
Land: Nederland 🇳🇱
E-mail: kcc.gld@rechtspraak.nl 📧
Telefoon: 0031883612000 📞
Dienst waar informatie over de beroepsprocedure kan worden verkregen
Zelfde als: Beoordelingsorgaan
Herzieningsprocedure
Precieze informatie over de termijn(en) voor herzieningsprocedures: Zie offerteaanvraag Mercell
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 168-600367 (2026-08-31)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Zaaksysteem voor Vergunningverlening, Toezicht en Handhaving
Referentienummer:
36fbff2c-6f3a-4325-bfb1-8a6f2de3bdd1
Korte beschrijving:
Provincie Gelderland zoekt een toekomstbestendig en betrouwbaar zaaksysteem voor Vergunningverlening, Toezicht en Handhaving (VTH). Het betreft de levering, implementatie, het beheer en de ondersteuning van een moderne SaaS ICT-oplossing die onze primaire VTH-processen ondersteunt. Wij zoeken een deskundige partner die een stabiel, veilig en toekomstvast platform levert, met aandacht voor continuïteit, beschikbaarheid en doorontwikkeling.
Toon meer
Producten/diensten: Software voor documentenbeheer 📦
Geschatte waarde exclusief BTW: 1 755 000 EUR 💰
Andere beperkingen op de plaats van uitvoering: Overal in het desbetreffende land
Beschrijving
Interne identificatiecode:
77dbff48-0a63-4801-a47e-258894a471c8
Aanvullende producten/diensten: Hoofdlocatie of plaats van uitvoering: Zie documentatie
Land: Nederland 🇳🇱
Duur: 36 maanden
Maximumaantal verlengingen: 5
Overige informatie over verlengingen: 24 maanden per verlenging
Informatie over opties
Opties ✅
Beschrijving van de opties: Totale opdrachtduur is maximaal 156 maanden, 13 jaar.
Informatie over elektronische catalogi
De inschrijvingen moeten worden ingediend in de vorm van elektronische catalogi of een elektronische catalogus bevatten
Titel
Identificatienummer van de partij:
LOT-0000
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure ✅
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-10-29 09:00:00 📅
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands 🗣️
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 6 maanden
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Elektronische catalogus: Toegestaan
Elektronische facturering: Toegestaan
Er zal gebruik worden gemaakt van elektronische betaling ✅
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Provincie Gelderland
Nationaal registratienummer:
51468751
Postadres: Markt 11
Postcode: 6811CG
Poststad: Arnhem
Regio: Arnhem/Nijmegen 🏙️
Land: Nederland 🇳🇱
Contactpunt: Vinnie Neve
E-mail: v.neve@gelderland.nl 📧
Telefoon: +31652801703 📞
URL: https://www.gelderland.nl 🌏
Type aanbestedende dienst
Regionale of plaatselijke instantie
Hoofdactiviteit
Algemene overheidsdiensten
Communicatie
Documenten URL: https://s2c.mercell.com/today/228968 🌏
Deelname URL: https://s2c.mercell.com/today/228968 🌏
Elektronische indiening: Toegestaan
Aanvullende informatie
Beoordelingsorgaan
Naam: Rechtbank Gelderland
Nationaal registratienummer:
82940827
Afdeling: Rechtbank Gelderland
Postadres: Walburgstraat 2-4
Postcode: 6811 CD
Poststad: Arnhem
Regio: Arnhem/Nijmegen 🏙️
Land: Nederland 🇳🇱
E-mail: kcc.gld@rechtspraak.nl 📧
Telefoon: 0031883612000 📞
Dienst waar informatie over de beroepsprocedure kan worden verkregen
Zelfde als: Beoordelingsorgaan
Herzieningsprocedure
Precieze informatie over de termijn(en) voor herzieningsprocedures: Zie offerteaanvraag Mercell
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 168-600367 (2026-08-31)
Aankondiging van een opdracht (2026-08-28)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Geschatte waarde exclusief BTW: 1 755 000 EUR 💰
Bron: OJS 2026/S 168-601147 (2026-08-28)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Geschatte waarde exclusief BTW: 1 755 000 EUR 💰
Bron: OJS 2026/S 168-601147 (2026-08-28)
Nieuwe aankopen in verwante categorieën 🆕