Werving & Selectie diensten
Stichting Z-CERT
Het doel van de aanbesteding is om te komen tot een duurzaam samenwerkingsmodel met geselecteerde, gespecialiseerde W&S-partners, waarbij: โข Structurele toegang wordt geborgd tot schaars en specialistisch talent binnen: cybersecurity, IT en bedrijfsvoering; โข De kwaliteit van instroom en dienstverlening verder wordt verhoogd en geborgd; โข Meer uniformiteit ontstaat in processen, werkwijzen en kandidaat presentaties; โข Inzicht en sturing op prestaties, kosten en effectiviteit worden verbeterd; โข Heldere en consistente contractuele afspraken worden gemaakt, waaronder tarieven, garanties en rapportage. De totale geraamde waarde is โฌ580.000,- verdeeld over 3 percelen.
DeadlineDe termijn voor de ontvangst van de offertes was 2026-09-04. De aanbesteding werd gepubliceerd op 2026-06-09.
Wie?- โข Stichting Z-CERT
| Datum | Document |
|---|---|
| 2026-06-09 | Aankondiging van een opdracht |
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Werving & Selectie diensten
Korte beschrijving:
Producten/diensten: Recruteringsdiensten ๐ฆ
Geschatte waarde exclusief BTW: 580000.0 EUR ๐ฐ
Andere beperkingen op de plaats van uitvoering: Overal in het desbetreffende land
Informatie over kavels
Dit contract is verdeeld in percelen โ
Maximumaantal partijen dat aan รฉรฉn inschrijver kan worden toegewezen: 3
Inschrijvingen kunnen worden ingediend voor een maximaal aantal partijen: 3
1๏ธโฃ
Interne identificatiecode:
1
Titel: Werving & Selectie van vakspecialisten en overige functies op het gebied van (operationele) cyberspecialisten
Geschatte waarde exclusief BTW: 160000.0 EUR ๐ฐ
Beschrijving van de aanbesteding:
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Duur: 4 jaar
Gunningscriteria
Kwaliteitscriterium (naam): Subgunningscritieria K1: Plan van aanpak
Kwaliteitscriterium (weging): 35
Kwaliteitscriterium (naam): Subgunningscriteria K2: Wervings- en selectiestrategie
Prijs โ
Prijs (weging): 30
Titel
Identificatienummer van de partij:
LOT-0001
2๏ธโฃ
Interne identificatiecode:
2
Titel: Werving & Selectie van vakspecialisten en overige functies op het gebied van IT
Beschrijving van de aanbesteding:
Identificatienummer van de partij:
LOT-0002
3๏ธโฃ
Interne identificatiecode:
3
Titel: Werving & Selectie van management- en bedrijfsvoeringsfuncties
Geschatte waarde exclusief BTW: 260000.0 EUR ๐ฐ
Beschrijving van de aanbesteding:
Identificatienummer van de partij:
LOT-0003
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure โ
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-09-04 10:00:00 ๐
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-09-04 10:10:00 ๐
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands ๐ฃ๏ธ
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 3 maanden
Informatie over een raamovereenkomst of een dynamisch aankoopsysteem
Raamovereenkomst met verschillende exploitanten โ
Maximumaantal deelnemers: 1
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Openingsdatum: 2026-09-04 10:10:00 ๐
Elektronische facturering: Vereist
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-07-13 10:00:00 ๐
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Stichting Z-CERT
Nationaal registratienummer:
248760907
Postadres: Stationsplein 121
Postcode: 3818 LE
Poststad: Amersfoort
Regio: Utrecht ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Contactpunt: Matthijs Wijnants
E-mail: inkoop@z-cert.nl ๐ง
Telefoon: +313 37370609 ๐
URL: https://z-cert.nl/ ๐
Type aanbestedende dienst
Publiekrechtelijke instelling
Hoofdactiviteit
Gezondheid
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/428466 ๐
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/428466 ๐
Elektronische indiening: Vereist
Aanvullende informatie
Dienst waar informatie over de beroepsprocedure kan worden verkregen
Zelfde als: Naam en adressen
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 111-399567 (2026-06-09)
- Zakelijke dienstverlening: juridisch, marketing, consulting, drukkerij en beveiliging (>20 nieuwe aankopen)