Vastgoed Managementsysteem en Software Onderwijshuisvesting - 2 percelen
Gemeente Zeist
Het doel van deze aanbesteding is het rechtmatig contracteren van een leverancier(s) voor het leveren, implementeren, hosten, beheren, configureren en ondersteunen van een vastgoedmanagementapplicatie en een softwareoplossing voor onderwijshuisvesting. De beoogde applicatie(s) dienen de gemeente optimaal te ondersteunen bij het beheer van gemeentelijk vastgoed en onderwijshuisvesting. Perceel 1: De oplossing dient de gemeente te ondersteunen bij het integraal beheren van de gemeentelijke vastgoedportefeuille en de uitvoering van de daarbij behorende operationele, administratieve, financiële en beleidsmatige processen. Daarbij dient de software de volledige vastgoedbeheerprocessen te faciliteren, waaronder het beheren van objectgegevens, contracten, onderhoud, exploitatie, duurzaamheid, financiën en rapportages. Perceel 2: De oplossing moet dient de gemeente te ondersteunen bij het integraal beheren van onderwijsvoorzieningen en de samenwerking met schoolbesturen. Daarbij dient de software de volledige administratieve en beleidsmatige processen rondom onderwijshuisvesting te faciliteren, waaronder het verwerken van aanvragen, het ondersteunen van besluitvormingsprocessen, het beheren van vastgoedgegevens en het leveren van sturingsinformatie.
DeadlineDeadline 2026-10-30
Wie? Wat?- • Diensten in verband met software › Onderhouds- en reparatiediensten voor software
- • Diensten in verband met software › Software-implementatiediensten
- • Software en informatiesystemen
| Datum | Document |
|---|---|
| 2026-08-28 | Aankondiging van een opdracht |
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Vastgoed Managementsysteem en Software Onderwijshuisvesting - 2 percelen
Referentienummer:
2026-44
Korte beschrijving:
Producten/diensten: Software en informatiesystemen 📦
Informatie over kavels
Dit contract is verdeeld in percelen ✅
Maximumaantal partijen dat aan één inschrijver kan worden toegewezen: 2
Inschrijvingen kunnen worden ingediend voor een maximaal aantal partijen: 2
1️⃣
Interne identificatiecode:
1
Titel: Vastgoed Managementsysteem
Beschrijving van de aanbesteding:
Land: Nederland 🇳🇱
Plaats van uitvoering: Utrecht 🏙️
Duur: 48 maanden
Maximumaantal verlengingen: 2
Overige informatie over verlengingen:
Opties ✅
Gunningscriteria
Prijs ✅
Prijs (weging): 30
Kwaliteitscriterium (naam): Implementatieplan
Kwaliteitscriterium (weging): 10
Kwaliteitscriterium (naam): Wensen
Kwaliteitscriterium (weging): 20
Kwaliteitscriterium (naam): Demo op basis van casuïstiek
Kwaliteitscriterium (weging): 40
Titel
Identificatienummer van de partij:
LOT-0001
2️⃣
Interne identificatiecode:
2
Titel: Software Onderwijshuisvesting
Beschrijving van de aanbesteding:
Identificatienummer van de partij:
LOT-0002
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Aanvullende producten/diensten:
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure ✅
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Belangrijkste kenmerken van de procedure:
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-10-30 10:00:00 📅
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-10-30 10:01:00 📅
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands 🗣️
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 2 maanden
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Openingsdatum: 2026-10-30 10:01:00 📅
Elektronische facturering: Vereist
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-10-02 10:00:00 📅
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)
Voorwaarden voor inschrijving
De opdracht bevat uitvoeringsvoorwaarden ✅
Juridische, economische, financiële en technische informatie
Voorwaarden met betrekking tot het contract
Voorwaarden voor de uitvoering van het contract: Algemene Inkoopvoorwaarden gemeente Zeist 2024 VNG
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Gemeente Zeist
Nationaal registratienummer:
242174937
Postadres: Het Rond 1
Postcode: 3701 HS
Poststad: Zeist
Regio: Utrecht 🏙️
Land: Nederland 🇳🇱
Contactpunt: Annouck Patist
E-mail: inkoop@zeist.nl 📧
Telefoon: +31 14030 📞
URL: http://www.zeist.nl 🌏
Type aanbestedende dienst
Regionale of plaatselijke instantie
Hoofdactiviteit
Algemene overheidsdiensten
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/437741 🌏
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/437741 🌏
Elektronische indiening: Vereist
Aanvullende informatie
Aanvullende informatie
Zelfde als: Naam en adressen
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 167-597263 (2026-08-28)
- Software en informatiesystemen (>20 nieuwe aankopen)
- Communicatie- en multimediasoftware (4)
- Database- en besturingssoftware (3)
- Diverse software en computersystemen (3)
- Informatiesystemen en servers (4)
- Software voor het maken van documenten, tekeningen, afbeeldingen, dienstregelingen en productiviteit (6)
- Software voor netwerken, internet en intranet (4)
- Software voor zakelijke transacties en persoonlijke zaken (7)
- Softwarevoorzieningen (5)
- Speciale software voor de industrie (2)