Raamovereenkomst voor infrastructuurlicenties en standaardsoftwarelicenties digitale werkplek
Gemeente Helmond
Raamovereenkomsten af te sluiten voor de inkoop van standaardsoftware die onderdeel vormt van de digitale werkplek en het datacenter, zoals: Microsoft M365, Liquit Workspace, VMware Oracle, Adobe en Windows Datacenter licenties verwacht is โฌ 6.500.000, maximaal โฌ 8.000.000.
DeadlineDe termijn voor de ontvangst van de offertes was 2026-06-10. De aanbesteding werd gepubliceerd op 2026-04-23.
LeveranciersDe volgende leveranciers worden genoemd in gunningsbesluiten of andere aanbestedingsdocumenten:
- โข Bechtle B.V.
- โข Gemeente Helmond
- โข IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
- โข Software en informatiesystemen
Aankoopgeschiedenis
| Datum | Document |
|---|---|
| 2026-04-23 | Aankondiging van een opdracht |
| 2026-08-05 | Award Aankondiging |
Aankondiging van een opdracht (2026-04-23)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Raamovereenkomst voor infrastructuurlicenties en standaardsoftwarelicenties digitale werkplek
Referentienummer:
Korte beschrijving:
Soort contract: Leveringen
Producten/diensten: Software en informatiesystemen ๐ฆ
Geschatte waarde exclusief BTW: 6500.0 EUR ๐ฐ
Andere beperkingen op de plaats van uitvoering: Overal in het desbetreffende land
Beschrijving
Interne identificatiecode:
Aanvullende producten/diensten: IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning ๐ฆ
Hoofdlocatie of plaats van uitvoering: Helmond
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Duur: 48 maanden
Gunningscriteria
Kwaliteitscriterium (naam): GC1 Kwaliteit van licentieadvies en specialistische expertise
Kwaliteitscriterium (weging): 35
Kwaliteitscriterium (naam): GC2 Proceskwaliteit voor levering, lifecycle en compliance
Kwaliteitscriterium (weging): 25
Kwaliteitscriterium (naam): GC3 Organisatie en samenwerking
Kwaliteitscriterium (weging): 15
Prijs โ
Prijs (weging): 25
Titel
Identificatienummer van de partij:
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure โ
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-06-10 10:30:00 ๐
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-06-10 10:30:00 ๐
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands ๐ฃ๏ธ
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 3 maanden
Informatie over een raamovereenkomst of een dynamisch aankoopsysteem
Raamovereenkomst met verschillende exploitanten โ
Maximumaantal deelnemers: 3
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Openingsdatum: 2026-06-10 10:30:00 ๐
Elektronische facturering: Vereist
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-05-20 16:00:00 ๐
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Gemeente Helmond
Nationaal registratienummer:
Postadres: Weg op den Heuvel 35
Postcode: 5701 NV
Poststad: Helmond
Regio: Zuidoost-Noord-Brabant ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Contactpunt: Niek Bonhof
E-mail: inkoop@helmond.nl ๐ง
Telefoon: +31 492587777 ๐
URL: http://www.helmond.nl ๐
Type aanbestedende dienst
Regionale of plaatselijke instantie
Hoofdactiviteit
Algemene overheidsdiensten
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/422800 ๐
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/422800 ๐
Elektronische indiening: Vereist
Aanvullende informatie
Dienst waar informatie over de beroepsprocedure kan worden verkregen
Zelfde als: Naam en adressen
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 081-287096 (2026-04-23)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Raamovereenkomst voor infrastructuurlicenties en standaardsoftwarelicenties digitale werkplek
Referentienummer:
53015510
Korte beschrijving:
Raamovereenkomsten af te sluiten voor de inkoop van standaardsoftware die onderdeel vormt van de digitale werkplek en het datacenter, zoals: Microsoft M365, Liquit Workspace, VMware Oracle, Adobe en Windows Datacenter licenties verwacht is โฌ 6.500.000, maximaal โฌ 8.000.000.
Toon meer
Producten/diensten: Software en informatiesystemen ๐ฆ
Geschatte waarde exclusief BTW: 6500.0 EUR ๐ฐ
Andere beperkingen op de plaats van uitvoering: Overal in het desbetreffende land
Beschrijving
Interne identificatiecode:
1
Aanvullende producten/diensten: IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning ๐ฆ
Hoofdlocatie of plaats van uitvoering: Helmond
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Duur: 48 maanden
Gunningscriteria
Kwaliteitscriterium (naam): GC1 Kwaliteit van licentieadvies en specialistische expertise
Kwaliteitscriterium (weging): 35
Kwaliteitscriterium (naam): GC2 Proceskwaliteit voor levering, lifecycle en compliance
Kwaliteitscriterium (weging): 25
Kwaliteitscriterium (naam): GC3 Organisatie en samenwerking
Kwaliteitscriterium (weging): 15
Prijs โ
Prijs (weging): 25
Titel
Identificatienummer van de partij:
LOT-0000
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure โ
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-06-10 10:30:00 ๐
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-06-10 10:30:00 ๐
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands ๐ฃ๏ธ
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 3 maanden
Informatie over een raamovereenkomst of een dynamisch aankoopsysteem
Raamovereenkomst met verschillende exploitanten โ
Maximumaantal deelnemers: 3
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Openingsdatum: 2026-06-10 10:30:00 ๐
Elektronische facturering: Vereist
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-05-20 16:00:00 ๐
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Gemeente Helmond
Nationaal registratienummer:
50664505
Postadres: Weg op den Heuvel 35
Postcode: 5701 NV
Poststad: Helmond
Regio: Zuidoost-Noord-Brabant ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Contactpunt: Niek Bonhof
E-mail: inkoop@helmond.nl ๐ง
Telefoon: +31 492587777 ๐
URL: http://www.helmond.nl ๐
Type aanbestedende dienst
Regionale of plaatselijke instantie
Hoofdactiviteit
Algemene overheidsdiensten
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/422800 ๐
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/422800 ๐
Elektronische indiening: Vereist
Aanvullende informatie
Dienst waar informatie over de beroepsprocedure kan worden verkregen
Zelfde als: Naam en adressen
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 081-287096 (2026-04-23)
Award Aankondiging (2026-08-05)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Geschatte waarde exclusief BTW: 6500.0 EUR ๐ฐ
Totale waarde van de opdracht (exclusief BTW): 6500000.0 EUR (framework approximate) ๐ฐ
Maximumwaarde van de raamovereenkomsten in deze aankondiging: 8000000.0 EUR ๐ฐ
Beschrijving
Geschatte waarde exclusief BTW: 6500000.0 EUR ๐ฐ
Gunning van het contract
Een opdracht/perceel wordt gegund โ
Identificatienummer van de partij:
Contractnummer:
Datum van sluiting van het contract: 2026-07-28 ๐
Titel: P1 Raamovereenkomst voor infrastructuurlicenties en standaardsoftwarelicenties digitale werkplek
Informatie over aanbestedingen
Aantal ontvangen offertes: 1
Aantal elektronisch ontvangen inschrijvingen: 1
Aantal inschrijvingen van KMO's: 0
Informatie over de waarde van de opdracht/het perceel (exclusief BTW)
Maximumwaarde van de raamovereenkomst: 8000000.0 EUR ๐ฐ
Opnieuw geraamde waarde van de raamovereenkomst: 6500000.0 EUR ๐ฐ
Identificatiecode van de inschrijving:
Identificatiecode van het perceel of de groep percelen:
Naam en adres van de contractant
Naam: Bechtle B.V.
Nationaal registratienummer:
Postadres: Meerenakkerplein 27
Postcode: 5652BJ
Poststad: Eindhoven
Regio: Zuidoost-Noord-Brabant ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Contactpunt: Sharon Gevers
URL: http://www.bechtle.nl ๐
Omvang van de ondernemer: Groot
Bron: OJS 2026/S 150-545431 (2026-08-05)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Geschatte waarde exclusief BTW: 6500.0 EUR ๐ฐ
Totale waarde van de opdracht (exclusief BTW): 6500000.0 EUR (framework approximate) ๐ฐ
Maximumwaarde van de raamovereenkomsten in deze aankondiging: 8000000.0 EUR ๐ฐ
Beschrijving
Geschatte waarde exclusief BTW: 6500000.0 EUR ๐ฐ
Gunning van het contract
Een opdracht/perceel wordt gegund โ
Identificatienummer van de partij:
LOT-0000
Contractnummer:
CON-0001
Datum van sluiting van het contract: 2026-07-28 ๐
Titel: P1 Raamovereenkomst voor infrastructuurlicenties en standaardsoftwarelicenties digitale werkplek
Informatie over aanbestedingen
Aantal ontvangen offertes: 1
Aantal elektronisch ontvangen inschrijvingen: 1
Aantal inschrijvingen van KMO's: 0
Informatie over de waarde van de opdracht/het perceel (exclusief BTW)
Maximumwaarde van de raamovereenkomst: 8000000.0 EUR ๐ฐ
Opnieuw geraamde waarde van de raamovereenkomst: 6500000.0 EUR ๐ฐ
Identificatiecode van de inschrijving:
1
Identificatiecode van het perceel of de groep percelen:
LOT-0000
Naam en adres van de contractant
Naam: Bechtle B.V.
Nationaal registratienummer:
17239940
Postadres: Meerenakkerplein 27
Postcode: 5652BJ
Poststad: Eindhoven
Regio: Zuidoost-Noord-Brabant ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Contactpunt: Sharon Gevers
URL: http://www.bechtle.nl ๐
Omvang van de ondernemer: Groot
Bron: OJS 2026/S 150-545431 (2026-08-05)
Nieuwe aankopen in verwante categorieรซn ๐
- Software en informatiesystemen (>20 nieuwe aankopen)
- Communicatie- en multimediasoftware (4)
- Database- en besturingssoftware (3)
- Diverse software en computersystemen (3)
- Informatiesystemen en servers (4)
- Software voor het maken van documenten, tekeningen, afbeeldingen, dienstregelingen en productiviteit (6)
- Software voor netwerken, internet en intranet (4)
- Software voor zakelijke transacties en persoonlijke zaken (7)
- Softwarevoorzieningen (5)
- Speciale software voor de industrie (2)