Raamovereenkomst Executive Searchbureaus voor managementvacatures schaal 13 t/m 18

Provincie Limburg

Binnen de Provincie Limburg ontstaan jaarlijks enkele vacatures van directie en management, in de schalen 13 tot en met 18, die niet intern of via de Interne arbeidsmarkt kunnen worden ingevuld. Tot nog toe volgt per vacature die we niet intern kunnen invullen een aanbesteding om een searchbureau in te schakelen. Om efficiency redenen is besloten tot een Europese aanbesteding voor het afsluiten van een raamovereenkomst met maximaal drie executive searchbureaus, ter ondersteuning van de werving en selectie procedures voor directie en managementfuncties in schaal 13 t/m 18. We onderscheiden twee percelen, perceel 1 management(directie)-functies in de schalen 15-18: en perceel 2 managementfuncties in de schalen 13-14. Voor elk perceel wenst opdrachtgever maximaal drie bureaus te contracteren. Een opdracht zal pas worden verleend op het moment dat de organisatie er zelf niet in is geslaagd de vacature in te vullen. Provincie Limburg wenst meerjarig samen te gaan werken met per perceel maximaal 3 gespecialiseerde searchbureaus op het gebied van kwalitatief (publiek) leiderschap. Het streven is een meerjarig partnerschip om niet alleen snel en effectief tot invulling van de vacature kunnen komen maar ook kwalitatief doordat deze searchbureaus de organisatie en haar cultuur beter kent (leert kennen) en daardoor beter kan inspelen.

Deadline

Deadline 2026-10-23

Wie? Wat? Waar?
Aankoopgeschiedenis
Datum Document
2026-09-01 Aankondiging van een opdracht
Aankondiging van een opdracht (2026-09-01)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Raamovereenkomst Executive Searchbureaus voor managementvacatures schaal 13 t/m 18
Referentienummer: a24a95bd-579d-460a-a5c3-5342096c4599
Korte beschrijving:
Binnen de Provincie Limburg ontstaan jaarlijks enkele vacatures van directie en management, in de schalen 13 tot en met 18, die niet intern of via de Interne arbeidsmarkt kunnen worden ingevuld. Tot nog toe volgt per vacature die we niet intern kunnen invullen een aanbesteding om een searchbureau in te schakelen. Om efficiency redenen is besloten tot een Europese aanbesteding voor het afsluiten van een raamovereenkomst met maximaal drie executive searchbureaus, ter ondersteuning van de werving en selectie procedures voor directie en managementfuncties in schaal 13 t/m 18. We onderscheiden twee percelen, perceel 1 management(directie)-functies in de schalen 15-18: en perceel 2 managementfuncties in de schalen 13-14. Voor elk perceel wenst opdrachtgever maximaal drie bureaus te contracteren. Een opdracht zal pas worden verleend op het moment dat de organisatie er zelf niet in is geslaagd de vacature in te vullen. Provincie Limburg wenst meerjarig samen te gaan werken met per perceel maximaal 3 gespecialiseerde searchbureaus op het gebied van kwalitatief (publiek) leiderschap. Het streven is een meerjarig partnerschip om niet alleen snel en effectief tot invulling van de vacature kunnen komen maar ook kwalitatief doordat deze searchbureaus de organisatie en haar cultuur beter kent (leert kennen) en daardoor beter kan inspelen.
Toon meer
Soort contract: Diensten
Producten/diensten: Recruteringsdiensten 📦
Geschatte waarde exclusief BTW: 1 EUR 💰
Andere beperkingen op de plaats van uitvoering: Overal in het desbetreffende land
Informatie over kavels
Dit contract is verdeeld in percelen
Maximumaantal partijen dat aan één inschrijver kan worden toegewezen: 2
Inschrijvingen kunnen worden ingediend voor een maximaal aantal partijen: 2

1️⃣
Interne identificatiecode: 00112c8e-633a-49f2-9b2d-69eac1f54b6b
Titel: Perceel 1
Beschrijving van de aanbesteding:
Doelgroep: 1 fte Provinciesecretaris (schaal 18) 3 fte Directeuren (schaal 17) 6 fte Clustermanager (schaal 15-16) 4 fte Programmamanager (schaal 15- 16) De maximale afnamehoeveelheid (=maximale hoeveelheid af te nemen prestaties) gedurende de gehele mogelijke looptijd van de raamovereenkomst (inclusief eventuele verlengingen) bedraagt: twee searchopdrachten. Deze maximale afnamehoeveelheid is gebaseerd op de reële verwachte afnamehoeveelheid vermeerderd met een onzekerheidsmarge. Het maximale afnamebedrag gedurende de gehele mogelijke looptijd van de raamovereenkomst bedraagt: 108.000 euro exclusief BTW. Dit maximale afnamebedrag is gebaseerd op het reële verwachte afnamebedrag vermeerderd met een onzekerheidsmarge. Aan deze verwachte afnamehoeveelheid kunnen geen rechten worden ontleend.
Toon meer
Hoofdlocatie of plaats van uitvoering: Zie documentatie
Land: Nederland 🇳🇱
Duur: 2 jaar
Maximumaantal verlengingen: 2
Overige informatie over verlengingen:
Opdrachtgever heeft tweemaal de optie om de raamovereenkomst te verlengen voor de periode van telkens één jaar.
Titel
Identificatienummer van de partij: LOT-0001

2️⃣
Interne identificatiecode: a71d5e4a-4db7-464f-80f2-e5e1aab4208c
Titel: Perceel 2
Titel
Identificatienummer van de partij: LOT-0002
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Aanvullende producten/diensten:
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-10-23 11:00:00 📅
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands 🗣️
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 30 dagen
Informatie over een raamovereenkomst of een dynamisch aankoopsysteem
Raamovereenkomst met verschillende exploitanten
Maximumaantal deelnemers: 3
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Elektronische facturering: Toegestaan
Er zal gebruik worden gemaakt van elektronische betaling

Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Provincie Limburg
Nationaal registratienummer: 50052969
Postadres: Limburglaan 10
Postcode: 6229GA
Poststad: Maastricht
Regio: Zuid-Limburg 🏙️
Land: Nederland 🇳🇱
Contactpunt: Eric Rutjens
E-mail: eh.rutjens@prvlimburg.nl 📧
Telefoon: +316 25779499 📞
URL: https://www.limburg.nl 🌏
Adres van het kopersprofiel: https://s2c.mercell.com/buyer/1617 🌏
Type aanbestedende dienst
Regionale of plaatselijke instantie
Hoofdactiviteit
Algemene overheidsdiensten
Communicatie
Documenten URL: https://s2c.mercell.com/today/211260 🌏
Deelname URL: https://s2c.mercell.com/today/211260 🌏
Elektronische indiening: Toegestaan

Aanvullende informatie
Beoordelingsorgaan
Naam: Rechtbank Limburg
Nationaal registratienummer: 82942978
Postadres: Sint Annadal 1
Postcode: 6214 PA
Poststad: Maastricht
Regio: Zuid-Limburg 🏙️
Land: Nederland 🇳🇱
E-mail: rsc@rechtspraak.nl 📧
Telefoon: +31883612222 📞
Dienst waar informatie over de beroepsprocedure kan worden verkregen
Zelfde als: Beoordelingsorgaan
Herzieningsprocedure
Precieze informatie over de termijn(en) voor herzieningsprocedures: zie leidraad.
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 169-604969 (2026-09-01)