Omgevingsplan software
Gemeente Heerenveen
Zie aanbestedingsstukken Zie aanbestedingsstukken
DeadlineDe termijn voor de ontvangst van de offertes was 2026-07-02. De aanbesteding werd gepubliceerd op 2026-04-17.
LeveranciersDe volgende leveranciers worden genoemd in gunningsbesluiten of andere aanbestedingsdocumenten:
- โข Visma Roxit B.V.
- โข Friesland (NL) โบ Zuidoost-Friesland
Aankoopgeschiedenis
| Datum | Document |
|---|---|
| 2026-04-17 | Aankondiging van een opdracht |
| 2026-05-11 | Aankondiging van een opdracht |
| 2026-09-03 | Award Aankondiging |
Aankondiging van een opdracht (2026-04-17)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Omgevingsplan software
Referentienummer:
Korte beschrijving: Zie aanbestedingsstukken Zie aanbestedingsstukken
Soort contract: Leveringen
Producten/diensten: Software en informatiesystemen ๐ฆ
Geschatte waarde exclusief BTW: 1.0 EUR ๐ฐ
Beschrijving
Interne identificatiecode:
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Plaats van uitvoering: Zuidoost-Friesland ๐๏ธ
Duur: 36 maanden
Maximumaantal verlengingen: 2
Overige informatie over verlengingen:
Informatie over opties
Opties โ
Beschrijving van de opties: Zie aanbestedingsstukken
Gunningscriteria
Prijs โ
Prijs (weging): 40
Kwaliteitscriterium (naam): Kwaliteit
Kwaliteitscriterium (weging): 60
Titel
Identificatienummer van de partij:
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure โ
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-07-02 12:00:00 ๐
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-07-02 12:00:00 ๐
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands ๐ฃ๏ธ
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 3 maanden
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Openingsdatum: 2026-07-02 12:00:00 ๐
Elektronische facturering: Vereist
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-05-18 12:00:00 ๐
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Gemeente Heerenveen
Nationaal registratienummer:
Postadres: Crackstraat 2
Postcode: 8441 ES
Poststad: Heerenveen
Regio: Zuidoost-Friesland ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Contactpunt: Okan Fidan
E-mail: aanbestedingen@heerenveen.nl ๐ง
Telefoon: +31 513617617 ๐
Fax: +31 513617475 ๐
URL: http://www.heerenveen.nl ๐
Type aanbestedende dienst
Regionale of plaatselijke instantie
Hoofdactiviteit
Algemene overheidsdiensten
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/421783 ๐
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/421783 ๐
Elektronische indiening: Vereist
Aanvullende informatie
Dienst waar informatie over de beroepsprocedure kan worden verkregen
Zelfde als: Naam en adressen
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 076-268001 (2026-04-17)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Omgevingsplan software
Referentienummer:
OMGEVPLAN/2026
Korte beschrijving: Zie aanbestedingsstukken Zie aanbestedingsstukken
Soort contract: Leveringen
Producten/diensten: Software en informatiesystemen ๐ฆ
Geschatte waarde exclusief BTW: 1.0 EUR ๐ฐ
Beschrijving
Interne identificatiecode:
1
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Plaats van uitvoering: Zuidoost-Friesland ๐๏ธ
Duur: 36 maanden
Maximumaantal verlengingen: 2
Overige informatie over verlengingen:
Opdrachtgever is voornemens een overeenkomst voor bepaalde tijd af te sluiten voor, in beginsel, de duur van 3 (drie) jaar met de mogelijkheid deze maximaal 2 (twee) keer met 3 (drie) jaar te verlengen onder gelijkblijvende condities. De totale doorlooptijd bedraagt potentieel 9 (negen) jaar.
Toon meer
Opties โ
Beschrijving van de opties: Zie aanbestedingsstukken
Gunningscriteria
Prijs โ
Prijs (weging): 40
Kwaliteitscriterium (naam): Kwaliteit
Kwaliteitscriterium (weging): 60
Titel
Identificatienummer van de partij:
LOT-0000
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure โ
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-07-02 12:00:00 ๐
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-07-02 12:00:00 ๐
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands ๐ฃ๏ธ
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 3 maanden
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Openingsdatum: 2026-07-02 12:00:00 ๐
Elektronische facturering: Vereist
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-05-18 12:00:00 ๐
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Gemeente Heerenveen
Nationaal registratienummer:
311539253
Postadres: Crackstraat 2
Postcode: 8441 ES
Poststad: Heerenveen
Regio: Zuidoost-Friesland ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Contactpunt: Okan Fidan
E-mail: aanbestedingen@heerenveen.nl ๐ง
Telefoon: +31 513617617 ๐
Fax: +31 513617475 ๐
URL: http://www.heerenveen.nl ๐
Type aanbestedende dienst
Regionale of plaatselijke instantie
Hoofdactiviteit
Algemene overheidsdiensten
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/421783 ๐
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/421783 ๐
Elektronische indiening: Vereist
Aanvullende informatie
Dienst waar informatie over de beroepsprocedure kan worden verkregen
Zelfde als: Naam en adressen
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 076-268001 (2026-04-17)
Aankondiging van een opdracht (2026-05-11)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Geschatte waarde exclusief BTW: 1.0 EUR ๐ฐ
Procedure
Voorwaarden voor inschrijving
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-05-27 12:00:00 ๐
Aanbestedende dienst
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/424616 ๐
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/424616 ๐
Wijzigingen
Andere aanvullende informatie
De planning is gewijzigd. U kunt de nieuwe planning beschouwen.
Voornaamste reden voor de wijziging: Informatie bijgewerkt
Informatie over wijzigingen
Versie van de eerdere aankondiging die moet worden gewijzigd: e93ca4f4-8ef1-4c11-a50a-9dd9efcfa331-01
Bron: OJS 2026/S 091-324589 (2026-05-11)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Geschatte waarde exclusief BTW: 1.0 EUR ๐ฐ
Procedure
Voorwaarden voor inschrijving
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-05-27 12:00:00 ๐
Aanbestedende dienst
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/424616 ๐
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/424616 ๐
Wijzigingen
Andere aanvullende informatie
De planning is gewijzigd. U kunt de nieuwe planning beschouwen.
Voornaamste reden voor de wijziging: Informatie bijgewerkt
Informatie over wijzigingen
Versie van de eerdere aankondiging die moet worden gewijzigd: e93ca4f4-8ef1-4c11-a50a-9dd9efcfa331-01
Bron: OJS 2026/S 091-324589 (2026-05-11)
Award Aankondiging (2026-09-03)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Totale waarde van de opdracht (exclusief BTW): 219396.0 EUR ๐ฐ
Gunning van het contract
Een opdracht/perceel wordt gegund โ
Identificatienummer van de partij:
Contractnummer:
Datum van sluiting van het contract: 2026-08-31 ๐
Titel: P1 Omgevingsplan software
Informatie over aanbestedingen
Aantal ontvangen offertes: 1
Aantal elektronisch ontvangen inschrijvingen: 0
Informatie over de waarde van de opdracht/het perceel (exclusief BTW)
Totale waarde van het contract/perceel: 219396.0 EUR ๐ฐ
Identificatiecode van de inschrijving:
Identificatiecode van het perceel of de groep percelen:
Naam en adres van de contractant
Naam: Visma Roxit B.V.
Nationaal registratienummer:
Postadres: Westerlaan 69
Postcode: 8011CA
Poststad: Zwolle
Regio: Zuidoost-Friesland ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
URL: http://www.roxit.nl ๐
Omvang van de ondernemer: Micro, klein of middelgroot
Aanvullende informatie
Aanvullende informatie
Bron: OJS 2026/S 171-611265 (2026-09-03)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Totale waarde van de opdracht (exclusief BTW): 219396.0 EUR ๐ฐ
Gunning van het contract
Een opdracht/perceel wordt gegund โ
Identificatienummer van de partij:
LOT-0000
Contractnummer:
CON-0001
Datum van sluiting van het contract: 2026-08-31 ๐
Titel: P1 Omgevingsplan software
Informatie over aanbestedingen
Aantal ontvangen offertes: 1
Aantal elektronisch ontvangen inschrijvingen: 0
Informatie over de waarde van de opdracht/het perceel (exclusief BTW)
Totale waarde van het contract/perceel: 219396.0 EUR ๐ฐ
Identificatiecode van de inschrijving:
1
Identificatiecode van het perceel of de groep percelen:
LOT-0000
Naam en adres van de contractant
Naam: Visma Roxit B.V.
Nationaal registratienummer:
05075639
Postadres: Westerlaan 69
Postcode: 8011CA
Poststad: Zwolle
Regio: Zuidoost-Friesland ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
URL: http://www.roxit.nl ๐
Omvang van de ondernemer: Micro, klein of middelgroot
Aanvullende informatie
Aanvullende informatie
Op de oorspronkelijke aanbesteding zijn geen inschrijvingen ontvangen. Naar aanleiding hiervan heeft de gemeente Heerenveen een onderhandelingsprocedure zonder (voorafgaande) aankondiging gestart met Roxit. De oorspronkelijke aanbestedingsstukken zijn daarbij niet wezenlijk gewijzigd.
De gemeente Heerenveen en Roxit hebben vervolgens overeenstemming bereikt en de overeenkomst getekend. De overeenkomst treedt per 1 januari 2027 in werking.
Toon meer
Nieuwe aankopen in verwante categorieรซn ๐
- Software en informatiesystemen (>20 nieuwe aankopen)
- Communicatie- en multimediasoftware (4)
- Database- en besturingssoftware (3)
- Diverse software en computersystemen (3)
- Informatiesystemen en servers (4)
- Software voor het maken van documenten, tekeningen, afbeeldingen, dienstregelingen en productiviteit (6)
- Software voor netwerken, internet en intranet (3)
- Software voor zakelijke transacties en persoonlijke zaken (7)
- Softwarevoorzieningen (5)
- Speciale software voor de industrie (2)