Marketing & communicatie Verkeersveilig gedrag
Provincie Fryslan
De provincie zoekt één opdrachtnemer die gedragsverandering als vertrekpunt neemt en communicatie inzet als middel om invulling te geven aan de Friese campagnekalender. Verkeersveiligheid is daarbij niet één gedragsdoel, maar een verzameling van verschillende concrete gedragingen, doelgroepen en contexten.
DeadlineDeadline 2026-10-12
Wie? Wat? Waar?
Aankoopgeschiedenis
| Datum | Document |
|---|---|
| 2026-09-01 | Aankondiging van een opdracht |
Aankondiging van een opdracht (2026-09-01)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Marketing & communicatie Verkeersveilig gedrag
Referentienummer:
Korte beschrijving:
Soort contract: Diensten
Producten/diensten: Reclame- en marketingdiensten 📦
Geschatte waarde exclusief BTW: 0 EUR 💰
Andere beperkingen op de plaats van uitvoering: Overal in het desbetreffende land
Beschrijving
Interne identificatiecode:
Deze aanbesteding is ook geschikt voor kleine en middelgrote ondernemingen (kmo’s) ✅
Hoofdlocatie of plaats van uitvoering: Zie documentatie
Land: Nederland 🇳🇱
Duur
Startdatum: 2026-12-01 📅
Einddatum: 2028-12-01 📅
Beschrijving
Maximumaantal verlengingen: 2
Overige informatie over verlengingen:
Identificatienummer van de partij:
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure ✅
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-10-12 10:00:00 📅
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands 🗣️
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 90 dagen
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Elektronische facturering: Toegestaan
Er zal gebruik worden gemaakt van elektronische betaling ✅
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Provincie Fryslân
Nationaal registratienummer:
Postadres: Tweebaksmarkt 52
Postcode: 8911KZ
Poststad: Leeuwarden
Regio: Zuidoost-Friesland 🏙️
Land: Nederland 🇳🇱
Contactpunt: Anton Buwalda
E-mail: a.buwalda@fryslan.frl 📧
Telefoon: +31611435580 📞
URL: https://www.fryslan.nl 🌏
Adres van het kopersprofiel: https://s2c.mercell.com/buyer/2495 🌏
Type aanbestedende dienst
Regionale of plaatselijke instantie
Hoofdactiviteit
Algemene overheidsdiensten
Communicatie
Documenten URL: https://s2c.mercell.com/today/210526 🌏
Deelname URL: https://s2c.mercell.com/today/210526 🌏
Elektronische indiening: Toegestaan
Aanvullende informatie
Beoordelingsorgaan
Naam: Rechtbank Noord Nederland
Nationaal registratienummer:
Postadres: Zaailand 102
Postcode: 8911BN
Poststad: Leeuwarden
Regio: Zuidoost-Friesland 🏙️
Land: Nederland 🇳🇱
URL: https://www.rechtspraak.nl 🌏
Dienst waar informatie over de beroepsprocedure kan worden verkregen
Zelfde als: Naam en adressen
Herzieningsprocedure
Precieze informatie over de termijn(en) voor herzieningsprocedures: zie tender
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 169-603050 (2026-09-01)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Marketing & communicatie Verkeersveilig gedrag
Referentienummer:
9ef74807-9409-40e7-8f7d-f51dba91fe8d
Korte beschrijving:
De provincie zoekt één opdrachtnemer die gedragsverandering als vertrekpunt neemt en communicatie inzet als middel om invulling te geven aan de Friese campagnekalender. Verkeersveiligheid is daarbij niet één gedragsdoel, maar een verzameling van verschillende concrete gedragingen, doelgroepen en contexten.
Toon meer
Producten/diensten: Reclame- en marketingdiensten 📦
Geschatte waarde exclusief BTW: 0 EUR 💰
Andere beperkingen op de plaats van uitvoering: Overal in het desbetreffende land
Beschrijving
Interne identificatiecode:
39a10a47-d338-4097-bfb9-e3dbea6ae54c
Deze aanbesteding is ook geschikt voor kleine en middelgrote ondernemingen (kmo’s) ✅
Hoofdlocatie of plaats van uitvoering: Zie documentatie
Land: Nederland 🇳🇱
Duur
Startdatum: 2026-12-01 📅
Einddatum: 2028-12-01 📅
Beschrijving
Maximumaantal verlengingen: 2
Overige informatie over verlengingen:
Optioneel kan de overeenkomst door opdrachtgever met twee keer één jaar verlengd worden.
Titel
Identificatienummer van de partij:
LOT-0000
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure ✅
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-10-12 10:00:00 📅
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands 🗣️
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 90 dagen
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Elektronische facturering: Toegestaan
Er zal gebruik worden gemaakt van elektronische betaling ✅
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Provincie Fryslân
Nationaal registratienummer:
01178978
Postadres: Tweebaksmarkt 52
Postcode: 8911KZ
Poststad: Leeuwarden
Regio: Zuidoost-Friesland 🏙️
Land: Nederland 🇳🇱
Contactpunt: Anton Buwalda
E-mail: a.buwalda@fryslan.frl 📧
Telefoon: +31611435580 📞
URL: https://www.fryslan.nl 🌏
Adres van het kopersprofiel: https://s2c.mercell.com/buyer/2495 🌏
Type aanbestedende dienst
Regionale of plaatselijke instantie
Hoofdactiviteit
Algemene overheidsdiensten
Communicatie
Documenten URL: https://s2c.mercell.com/today/210526 🌏
Deelname URL: https://s2c.mercell.com/today/210526 🌏
Elektronische indiening: Toegestaan
Aanvullende informatie
Beoordelingsorgaan
Naam: Rechtbank Noord Nederland
Nationaal registratienummer:
Locatie Leeuwarden
Postadres: Zaailand 102
Postcode: 8911BN
Poststad: Leeuwarden
Regio: Zuidoost-Friesland 🏙️
Land: Nederland 🇳🇱
URL: https://www.rechtspraak.nl 🌏
Dienst waar informatie over de beroepsprocedure kan worden verkregen
Zelfde als: Naam en adressen
Herzieningsprocedure
Precieze informatie over de termijn(en) voor herzieningsprocedures: zie tender
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 169-603050 (2026-09-01)
Nieuwe aankopen in verwante categorieën 🆕