Inhuur tijdelijke arbeidskrachten
Stichting Regionaal Opleidingen Centrum Aventus
De opdracht betreft het ter beschikking stellen van tijdelijke arbeidskrachten voor de verschillende locaties van Aventus verdeeld over twee (2) percelen. Perceel 1: onderwijzend personeel, zijnde docenten en instructeurs. Perceel 2: ondersteunend personeel t/m schaal 9. โฌ700.000 voor beide percelen
DeadlineDe termijn voor de ontvangst van de offertes was 2026-08-28. De aanbesteding werd gepubliceerd op 2026-05-13.
Wie? Wat?- โข Recruteringsdiensten โบ Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
- โข Gelderland โบ Veluwe
Aankoopgeschiedenis
| Datum | Document |
|---|---|
| 2026-05-13 | Aankondiging van een opdracht |
| 2026-08-21 | Aankondiging van een opdracht |
Aankondiging van een opdracht (2026-05-13)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Inhuur tijdelijke arbeidskrachten
Referentienummer:
Korte beschrijving:
Soort contract: Diensten
Producten/diensten: Recruteringsdiensten ๐ฆ
Geschatte waarde exclusief BTW: 700000.0 EUR ๐ฐ
Andere beperkingen op de plaats van uitvoering: Overal in het desbetreffende land
Informatie over kavels
Dit contract is verdeeld in percelen โ
Maximumaantal partijen dat aan รฉรฉn inschrijver kan worden toegewezen: 2
Inschrijvingen kunnen worden ingediend voor een maximaal aantal partijen: 2
1๏ธโฃ
Interne identificatiecode:
Titel: Inhuur tijdelijke arbeidskrachten - perceel 1
Geschatte waarde exclusief BTW: 460000.0 EUR ๐ฐ
Beschrijving van de aanbesteding:
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Duur: 4 jaar
Gunningscriteria
Prijs โ
Prijs (weging): 30
Kwaliteitscriterium (naam): Kwaliteit
Kwaliteitscriterium (weging): 70
Titel
Identificatienummer van de partij:
2๏ธโฃ
Interne identificatiecode:
Titel: Inhuur tijdelijke arbeidskrachten - perceel 2
Geschatte waarde exclusief BTW: 220000.0 EUR ๐ฐ
Beschrijving van de aanbesteding:
Identificatienummer van de partij:
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure โ
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-08-28 10:00:00 ๐
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-08-28 10:01:00 ๐
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands ๐ฃ๏ธ
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 3 maanden
Informatie over een raamovereenkomst of een dynamisch aankoopsysteem
Raamovereenkomst met verschillende exploitanten โ
Maximumaantal deelnemers: 1
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Openingsdatum: 2026-08-28 10:01:00 ๐
Elektronische facturering: Vereist
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-06-23 10:00:00 ๐
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Stichting Regionaal Opleidingen Centrum Aventus
Nationaal registratienummer:
Postadres: Laan van de Mensenrechten 500
Postcode: 7331 VZ
Poststad: Apeldoorn
Regio: Veluwe ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Contactpunt: Marije van Hulzen
E-mail: inkoop@aventus.nl ๐ง
Telefoon: +31 882836887 ๐
URL: http://www.aventus.nl ๐
Type aanbestedende dienst
Publiekrechtelijke instelling
Hoofdactiviteit
Onderwijs
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/425112 ๐
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/425112 ๐
Elektronische indiening: Vereist
Aanvullende informatie
Dienst waar informatie over de beroepsprocedure kan worden verkregen
Zelfde als: Naam en adressen
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 094-337215 (2026-05-13)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Inhuur tijdelijke arbeidskrachten
Referentienummer:
2026-INK-282-MH
Korte beschrijving:
De opdracht betreft het ter beschikking stellen van tijdelijke arbeidskrachten voor de verschillende locaties van Aventus verdeeld over twee (2) percelen. Perceel 1: onderwijzend personeel, zijnde docenten en instructeurs.
Perceel 2: ondersteunend personeel t/m schaal 9. โฌ700.000 voor beide percelen
Toon meer
Producten/diensten: Recruteringsdiensten ๐ฆ
Geschatte waarde exclusief BTW: 700000.0 EUR ๐ฐ
Andere beperkingen op de plaats van uitvoering: Overal in het desbetreffende land
Informatie over kavels
Dit contract is verdeeld in percelen โ
Maximumaantal partijen dat aan รฉรฉn inschrijver kan worden toegewezen: 2
Inschrijvingen kunnen worden ingediend voor een maximaal aantal partijen: 2
1๏ธโฃ
Interne identificatiecode:
1
Titel: Inhuur tijdelijke arbeidskrachten - perceel 1
Geschatte waarde exclusief BTW: 460000.0 EUR ๐ฐ
Beschrijving van de aanbesteding:
De opdracht betreft het ter beschikking stellen van tijdelijke arbeidskrachten voor de verschillende locaties van Aventus verdeeld over twee (2) percelen. Perceel 1: onderwijzend personeel, zijnde docenten en instructeurs. โฌ460.000 voor perceel 1
Aanvullende producten/diensten: Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
๐ฆ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Duur: 4 jaar
Gunningscriteria
Prijs โ
Prijs (weging): 30
Kwaliteitscriterium (naam): Kwaliteit
Kwaliteitscriterium (weging): 70
Titel
Identificatienummer van de partij:
LOT-0001
2๏ธโฃ
Interne identificatiecode:
2
Titel: Inhuur tijdelijke arbeidskrachten - perceel 2
Geschatte waarde exclusief BTW: 220000.0 EUR ๐ฐ
Beschrijving van de aanbesteding:
De opdracht betreft het ter beschikking stellen van tijdelijke arbeidskrachten voor de verschillende locaties van Aventus verdeeld over twee (2) percelen.
Perceel 2: ondersteunend personeel tot en met schaal 9 โฌ220.000
Titel
Identificatienummer van de partij:
LOT-0002
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure โ
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-08-28 10:00:00 ๐
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-08-28 10:01:00 ๐
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands ๐ฃ๏ธ
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 3 maanden
Informatie over een raamovereenkomst of een dynamisch aankoopsysteem
Raamovereenkomst met verschillende exploitanten โ
Maximumaantal deelnemers: 1
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Openingsdatum: 2026-08-28 10:01:00 ๐
Elektronische facturering: Vereist
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-06-23 10:00:00 ๐
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Stichting Regionaal Opleidingen Centrum Aventus
Nationaal registratienummer:
151587353
Postadres: Laan van de Mensenrechten 500
Postcode: 7331 VZ
Poststad: Apeldoorn
Regio: Veluwe ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Contactpunt: Marije van Hulzen
E-mail: inkoop@aventus.nl ๐ง
Telefoon: +31 882836887 ๐
URL: http://www.aventus.nl ๐
Type aanbestedende dienst
Publiekrechtelijke instelling
Hoofdactiviteit
Onderwijs
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/425112 ๐
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/425112 ๐
Elektronische indiening: Vereist
Aanvullende informatie
Dienst waar informatie over de beroepsprocedure kan worden verkregen
Zelfde als: Naam en adressen
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 094-337215 (2026-05-13)
Aankondiging van een opdracht (2026-08-21)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Geschatte waarde exclusief BTW: 700000.0 EUR ๐ฐ
Beschrijving
460000.0 EUR ๐ฐ
220000.0 EUR ๐ฐ
Procedure
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-08-31 13:00:00 ๐
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-08-31 13:01:00 ๐
Voorwaarden voor inschrijving
Openingsdatum: 2026-08-31 13:01:00 ๐
Aanbestedende dienst
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/436985 ๐
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/436985 ๐
Wijzigingen
Andere aanvullende informatie
Informatie over wijzigingen
Versie van de eerdere aankondiging die moet worden gewijzigd: a35043b2-d564-4cd1-aa2c-99a93cbf36f0-01
Bron: OJS 2026/S 163-584549 (2026-08-21)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Geschatte waarde exclusief BTW: 700000.0 EUR ๐ฐ
Beschrijving
460000.0 EUR ๐ฐ
220000.0 EUR ๐ฐ
Procedure
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-08-31 13:00:00 ๐
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-08-31 13:01:00 ๐
Voorwaarden voor inschrijving
Openingsdatum: 2026-08-31 13:01:00 ๐
Aanbestedende dienst
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/436985 ๐
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/436985 ๐
Wijzigingen
Andere aanvullende informatie
Tegenstrijdigheid in het antwoord op vraag 157 en 170. Het antwoord op vraag 157 vervalt en het antwoord op vraag 170 is leidend. De deadline voor de inschrijving is aangepast om inschrijving eventueel aan te passen.
Voornaamste reden voor de wijziging: Informatie bijgewerkt
Informatie over wijzigingen
Versie van de eerdere aankondiging die moet worden gewijzigd: a35043b2-d564-4cd1-aa2c-99a93cbf36f0-01
Bron: OJS 2026/S 163-584549 (2026-08-21)
Nieuwe aankopen in verwante categorieรซn ๐
- Zakelijke dienstverlening: juridisch, marketing, consulting, drukkerij en beveiliging (>20 nieuwe aankopen)