Generieke Zoekmachine

Gemeente 's-Hertogenbosch

De opdracht betreft het selecteren en implementeren van een generieke zoekmachine die gemeentebreed beschikbaar wordt gesteld als oplossing voor 'Zoeken en Vinden' met als uitgangspunt het concept "single point of search". De oplossing bestaat uit enerzijds Enterprise Search en anderzijds Contentintegratie. Generieke zoekmachine voor maximaal 10 jaar

Deadline

De termijn voor de ontvangst van de offertes was 2026-05-19. De aanbesteding werd gepubliceerd op 2026-04-01.

Leveranciers

De volgende leveranciers worden genoemd in gunningsbesluiten of andere aanbestedingsdocumenten:

Wie? Wat? Waar?
Aankoopgeschiedenis
Datum Document
2026-04-01 Aankondiging van een opdracht
2026-09-03 Award Aankondiging
Aankondiging van een opdracht (2026-04-01)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Generieke Zoekmachine
Referentienummer: P-1378
Korte beschrijving:
De opdracht betreft het selecteren en implementeren van een generieke zoekmachine die gemeentebreed beschikbaar wordt gesteld als oplossing voor 'Zoeken en Vinden' met als uitgangspunt het concept "single point of search". De oplossing bestaat uit enerzijds Enterprise Search en anderzijds Contentintegratie. Generieke zoekmachine voor maximaal 10 jaar
Toon meer
Soort contract: Leveringen
Producten/diensten: Software en informatiesystemen ๐Ÿ“ฆ
Beschrijving
Interne identificatiecode: 1
Aanvullende producten/diensten: Diverse netwerksoftware ๐Ÿ“ฆ
Hoofdlocatie of plaats van uitvoering: 's-Hertogenbosch
Land: Nederland ๐Ÿ‡ณ๐Ÿ‡ฑ
Plaats van uitvoering: Noordoost-Noord-Brabant ๐Ÿ™๏ธ
Duur
Startdatum: 2026-08-01 ๐Ÿ“…
Einddatum: 2030-07-31 ๐Ÿ“…
Beschrijving
Maximumaantal verlengingen: 7
Overige informatie over verlengingen: 1 jaar
Informatie over opties
Opties โœ…
Beschrijving van de opties:
De gemeente behoudt zich het recht voor om gedurende de looptijd van de overeenkomst de zoekmachine functie uit te rollen naar meerdere (aanvullende) te doorzoeken data van applicaties of opslaglocaties. De gemeente behoudt zich het recht voor om gedurende de looptijd van de overeenkomst de koppelingen van de generieke zoekmachine toe te voegen, uit te breiden of te wijzigen, mits dit plaatsvindt binnen de context van de zoekmachine-functionaliteit en aansluit bij de doelstelling van de opdracht.
Toon meer
Gunningscriteria
Prijs โœ…
Prijs (weging): 30
Kwaliteitscriterium (naam): Kwaliteit - Functioneel: Zoekmogelijkheden en zoekresultaten
Kwaliteitscriterium (weging): 10
Kwaliteitscriterium (naam): Kwaliteit - Te ontsluiten bronsystemen
Kwaliteitscriterium (weging): 20
Kwaliteitscriterium (naam): Kwaliteit- Techniek
Kwaliteitscriterium (weging): 15
Kwaliteitscriterium (naam): Kwaliteit - Configuratie en beheer
Kwaliteitscriterium (weging): 25
Titel
Identificatienummer van de partij: LOT-0000

Procedure
Soort procedure
Openbare procedure โœ…
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-05-19 11:00:00 ๐Ÿ“…
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-05-19 11:00:00 ๐Ÿ“…
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands ๐Ÿ—ฃ๏ธ
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 3 maanden
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Openingsdatum: 2026-05-19 11:00:00 ๐Ÿ“…
Elektronische facturering: Vereist
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-04-19 23:59:00 ๐Ÿ“…
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)

Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: gemeente 's-Hertogenbosch
Nationaal registratienummer: 491878990
Postadres: Wolvenhoek 1
Postcode: 5211 HH
Poststad: 's-Hertogenbosch
Regio: Noordoost-Noord-Brabant ๐Ÿ™๏ธ
Land: Nederland ๐Ÿ‡ณ๐Ÿ‡ฑ
Contactpunt: Lineke Francois
E-mail: inkoopconcern@s-hertogenbosch.nl ๐Ÿ“ง
Telefoon: +31 736155155 ๐Ÿ“ž
Fax: +31 736155538 ๐Ÿ“ 
URL: http://www.s-hertogenbosch.nl ๐ŸŒ
Type aanbestedende dienst
Regionale of plaatselijke instantie
Hoofdactiviteit
Algemene overheidsdiensten
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/418392 ๐ŸŒ
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/418392 ๐ŸŒ
Elektronische indiening: Vereist

Aanvullende informatie
Dienst waar informatie over de beroepsprocedure kan worden verkregen
Zelfde als: Naam en adressen
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 065-229438 (2026-04-01)
Award Aankondiging (2026-09-03)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Totale waarde van de opdracht (exclusief BTW): 400000.0 EUR ๐Ÿ’ฐ

Gunning van het contract
Een opdracht/perceel wordt gegund โœ…
Identificatienummer van de partij: LOT-0000
Contractnummer: CON-0001
Datum van sluiting van het contract: 2026-08-01 ๐Ÿ“…
Titel: P1 Generieke Zoekmachine
Informatie over aanbestedingen
Aantal ontvangen offertes: 1
Aantal elektronisch ontvangen inschrijvingen: 1
Aantal inschrijvingen van KMO's: 1
Informatie over de waarde van de opdracht/het perceel (exclusief BTW)
Totale waarde van het contract/perceel: 400000.0 EUR ๐Ÿ’ฐ
Identificatiecode van de inschrijving: 1
Identificatiecode van het perceel of de groep percelen: LOT-0000
Naam en adres van de contractant
Naam: Open T B.V.
Nationaal registratienummer: 14081080
Postadres: Stationsplein 1
Postcode: 6131 AS
Poststad: Sittard
Regio: Zuid-Limburg ๐Ÿ™๏ธ
Land: Nederland ๐Ÿ‡ณ๐Ÿ‡ฑ
URL: https://www.open-t.nl ๐ŸŒ
Omvang van de ondernemer: Micro
Bron: OJS 2026/S 171-611720 (2026-09-03)