Europese aanbesteding Inhuur externe consultants en specialisten (hoog segment)
De Minister van Infrastructuur en Waterstaat handelend als aankoopcentrale voor het samenwerkingsverband Nationale Databank Wegv
Doel van deze aanbesteding is om met één geschikte Inschrijver een Raamovereenkomst aan te gaan die kan voorzien in de totale inhuurbehoefte van de externe consultants en specialisten met een uurtarief >€120,- excl. btw zoals in dit document is beschreven. Op deze wijze verwacht NDW samen met de gegunde opdrachtnemer meer grip te krijgen op alle inhuurvraagstukken in het hogere segment. Deze opdracht betreft detachering, oftewel inzet voor langere periode voor pieken en projecten. De geraamde waarde voor de dienstverlening onder de raamovereenkomst inclusief optionele verleningsopties bedraagt € 8.000.000, - excl. btw. De genoemde waarde zijn indicatief, hieraan kunnen geen rechten ontleend worden.
DeadlineDeadline 2026-10-14
Wie? Wat?- • Zakelijke dienstverlening: juridisch, marketing, consulting, drukkerij en beveiliging › Recruteringsdiensten
Aankoopgeschiedenis
| Datum | Document |
|---|---|
| 2026-09-03 | Aankondiging van een opdracht |
Aankondiging van een opdracht (2026-09-03)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Europese aanbesteding Inhuur externe consultants en specialisten (hoog segment)
Referentienummer:
Korte beschrijving:
Soort contract: Diensten
Producten/diensten: Recruteringsdiensten 📦
Geschatte waarde exclusief BTW: 8000000.0 EUR 💰
Andere beperkingen op de plaats van uitvoering: Overal in het desbetreffende land
Beschrijving
Interne identificatiecode:
Land: Nederland 🇳🇱
Duur: 18 maanden
Maximumaantal verlengingen: 1
Overige informatie over verlengingen:
Opties ✅
Beschrijving van de opties:
Prijs ✅
Prijs (weging): 60
Kwaliteitscriterium (naam): Ontzorging
Kwaliteitscriterium (weging): 40
Titel
Identificatienummer van de partij:
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure ✅
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-10-14 12:00:00 📅
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-10-14 12:00:00 📅
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands 🗣️
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 3 maanden
Informatie over een raamovereenkomst of een dynamisch aankoopsysteem
Raamovereenkomst met verschillende exploitanten ✅
Maximumaantal deelnemers: 1
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Openingsdatum: 2026-10-14 12:00:00 📅
Elektronische facturering: Vereist
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-09-15 23:59:00 📅
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: De Minister van Infrastructuur en Waterstaat handelend als aankoopcentrale voor het samenwerkingsverband Nationale Databank Wegverkeersgegevens, hierna te noemen NDW
Nationaal registratienummer:
Postadres: Archimedeslaan 6
Postcode: 3584 BA
Poststad: Utrecht
Regio: Utrecht 🏙️
Land: Nederland 🇳🇱
Contactpunt: martine rouwendal
E-mail: aanbesteding@ndw.nu 📧
Telefoon: +31 650197202 📞
URL: http://www.ndw.nu 🌏
Type aanbestedende dienst
Ministerie of elke andere nationale of federale instantie
Hoofdactiviteit
Algemene overheidsdiensten
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/438502 🌏
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/438502 🌏
Elektronische indiening: Vereist
Aanvullende informatie
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 171-610837 (2026-09-03)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Europese aanbesteding Inhuur externe consultants en specialisten (hoog segment)
Referentienummer:
03-09-2026
Korte beschrijving:
Doel van deze aanbesteding is om met één geschikte Inschrijver een Raamovereenkomst aan te gaan die kan voorzien in de totale inhuurbehoefte van de externe consultants en specialisten met een uurtarief >€120,- excl. btw zoals in dit document is beschreven.
Op deze wijze verwacht NDW samen met de gegunde opdrachtnemer meer grip te krijgen op alle inhuurvraagstukken in het hogere segment. Deze opdracht betreft detachering, oftewel inzet voor langere periode voor pieken en projecten. De geraamde waarde voor de dienstverlening onder de raamovereenkomst inclusief optionele verleningsopties bedraagt € 8.000.000, - excl. btw. De genoemde waarde zijn indicatief, hieraan kunnen geen rechten ontleend worden.
Toon meer
Producten/diensten: Recruteringsdiensten 📦
Geschatte waarde exclusief BTW: 8000000.0 EUR 💰
Andere beperkingen op de plaats van uitvoering: Overal in het desbetreffende land
Beschrijving
Interne identificatiecode:
1
Land: Nederland 🇳🇱
Duur: 18 maanden
Maximumaantal verlengingen: 1
Overige informatie over verlengingen:
De Raamovereenkomst wordt aangegaan voor een periode van anderhalf jaar (18 maanden), met de mogelijkheid om de overeenkomst één (1) keer met één (1) jaar te verlengen.
Informatie over opties
Opties ✅
Beschrijving van de opties:
De Raamovereenkomst wordt aangegaan voor een periode van anderhalf jaar (18 maanden), met de mogelijkheid om de overeenkomst één (1) keer met één (1) jaar te verlengen.
Gunningscriteria
Prijs ✅
Prijs (weging): 60
Kwaliteitscriterium (naam): Ontzorging
Kwaliteitscriterium (weging): 40
Titel
Identificatienummer van de partij:
LOT-0000
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure ✅
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-10-14 12:00:00 📅
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-10-14 12:00:00 📅
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands 🗣️
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 3 maanden
Informatie over een raamovereenkomst of een dynamisch aankoopsysteem
Raamovereenkomst met verschillende exploitanten ✅
Maximumaantal deelnemers: 1
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Openingsdatum: 2026-10-14 12:00:00 📅
Elektronische facturering: Vereist
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-09-15 23:59:00 📅
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: De Minister van Infrastructuur en Waterstaat handelend als aankoopcentrale voor het samenwerkingsverband Nationale Databank Wegverkeersgegevens, hierna te noemen NDW
Nationaal registratienummer:
43707983
Postadres: Archimedeslaan 6
Postcode: 3584 BA
Poststad: Utrecht
Regio: Utrecht 🏙️
Land: Nederland 🇳🇱
Contactpunt: martine rouwendal
E-mail: aanbesteding@ndw.nu 📧
Telefoon: +31 650197202 📞
URL: http://www.ndw.nu 🌏
Type aanbestedende dienst
Ministerie of elke andere nationale of federale instantie
Hoofdactiviteit
Algemene overheidsdiensten
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/438502 🌏
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/438502 🌏
Elektronische indiening: Vereist
Aanvullende informatie
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 171-610837 (2026-09-03)
Nieuwe aankopen in verwante categorieën 🆕
- Zakelijke dienstverlening: juridisch, marketing, consulting, drukkerij en beveiliging (>20 nieuwe aankopen)