Digitale kennisbank
Gemeente Hengelo
Levering van een digitale kennisbank voor het sociaal domein (SaaS) met juridische helpdesk voor de gemeente Hengelo, voor circa 500 gebruikers. Looptijd 1 januari 2027 tot en met 31 december 2029, met een optie tot verlenging van tweemaal รฉรฉn jaar.
DeadlineDeadline 2026-10-12
Wie?- โข Gemeente Hengelo
- โข Overijssel โบ Twente
Aankoopgeschiedenis
| Datum | Document |
|---|---|
| 2026-08-28 | Aankondiging van een opdracht |
Aankondiging van een opdracht (2026-08-28)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Digitale kennisbank
Referentienummer:
Korte beschrijving:
Producten/diensten: Software en informatiesystemen ๐ฆ
Geschatte waarde exclusief BTW: 250 000 EUR ๐ฐ
Andere beperkingen op de plaats van uitvoering: Overal in het desbetreffende land
Beschrijving
Interne identificatiecode:
Hoofdlocatie of plaats van uitvoering: Zie documentatie
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Duur: 3 jaar
Maximumaantal verlengingen: 2
Overige informatie over verlengingen: 2 x 1 jaar
Informatie over opties
Opties โ
Beschrijving van de opties: 2 x 1 jaar
Informatie over elektronische catalogi
De inschrijvingen moeten worden ingediend in de vorm van elektronische catalogi of een elektronische catalogus bevatten
Titel
Identificatienummer van de partij:
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure โ
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-10-12 10:00:40 ๐
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands ๐ฃ๏ธ
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 90 dagen
Voorwaarden voor inschrijving
Elektronische catalogus: Vereist
Elektronische facturering: Toegestaan
Er zal gebruik worden gemaakt van elektronische betaling โ
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Gemeente Hengelo
Nationaal registratienummer:
Postadres: Burgemeester Jansenplein 1
Postcode: 7551EC
Poststad: Hengelo
Regio: Twente ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Contactpunt: Yvette Berkel
E-mail: y.berkel@hengelo.nl ๐ง
Telefoon: +31646326028 ๐
URL: https://www.hengelo.nl/Inwoners ๐
Adres van het kopersprofiel: https://s2c.mercell.com/buyer/10847 ๐
Type aanbestedende dienst
Publiekrechtelijke instelling
Hoofdactiviteit
Algemene overheidsdiensten
Communicatie
Documenten URL: https://s2c.mercell.com/today/228387 ๐
Deelname URL: https://s2c.mercell.com/today/228387 ๐
Elektronische indiening: Toegestaan
Aanvullende informatie
Beoordelingsorgaan
Naam: Rechtbank Overijssel, locatie Almelo
Nationaal registratienummer:
Postadres: Egbert Gorterstraat 5
Postcode: 7607GB
Poststad: Almelo
Regio: Twente ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
E-mail: infobalie.rb.almelo@rechtspraak.nl ๐ง
Telefoon: +31 883615555 ๐
Dienst waar informatie over de beroepsprocedure kan worden verkregen
Zelfde als: Naam en adressen
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 168-601156 (2026-08-28)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Digitale kennisbank
Referentienummer:
8b36cf16-1374-40ed-adb3-dab9dc9ee65b
Korte beschrijving:
Levering van een digitale kennisbank voor het sociaal domein (SaaS) met juridische helpdesk voor de gemeente Hengelo, voor circa 500 gebruikers. Looptijd 1 januari 2027 tot en met 31 december 2029, met een optie tot verlenging van tweemaal รฉรฉn jaar.
Soort contract: Leveringen
Producten/diensten: Software en informatiesystemen ๐ฆ
Geschatte waarde exclusief BTW: 250 000 EUR ๐ฐ
Andere beperkingen op de plaats van uitvoering: Overal in het desbetreffende land
Beschrijving
Interne identificatiecode:
9bf5f95a-9b42-45c3-88fb-bb1cc15041cf
Hoofdlocatie of plaats van uitvoering: Zie documentatie
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Duur: 3 jaar
Maximumaantal verlengingen: 2
Overige informatie over verlengingen: 2 x 1 jaar
Informatie over opties
Opties โ
Beschrijving van de opties: 2 x 1 jaar
Informatie over elektronische catalogi
De inschrijvingen moeten worden ingediend in de vorm van elektronische catalogi of een elektronische catalogus bevatten
Titel
Identificatienummer van de partij:
LOT-0000
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure โ
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-10-12 10:00:40 ๐
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands ๐ฃ๏ธ
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 90 dagen
Voorwaarden voor inschrijving
Elektronische catalogus: Vereist
Elektronische facturering: Toegestaan
Er zal gebruik worden gemaakt van elektronische betaling โ
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Gemeente Hengelo
Nationaal registratienummer:
08218146
Postadres: Burgemeester Jansenplein 1
Postcode: 7551EC
Poststad: Hengelo
Regio: Twente ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Contactpunt: Yvette Berkel
E-mail: y.berkel@hengelo.nl ๐ง
Telefoon: +31646326028 ๐
URL: https://www.hengelo.nl/Inwoners ๐
Adres van het kopersprofiel: https://s2c.mercell.com/buyer/10847 ๐
Type aanbestedende dienst
Publiekrechtelijke instelling
Hoofdactiviteit
Algemene overheidsdiensten
Communicatie
Documenten URL: https://s2c.mercell.com/today/228387 ๐
Deelname URL: https://s2c.mercell.com/today/228387 ๐
Elektronische indiening: Toegestaan
Aanvullende informatie
Beoordelingsorgaan
Naam: Rechtbank Overijssel, locatie Almelo
Nationaal registratienummer:
82940525
Postadres: Egbert Gorterstraat 5
Postcode: 7607GB
Poststad: Almelo
Regio: Twente ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
E-mail: infobalie.rb.almelo@rechtspraak.nl ๐ง
Telefoon: +31 883615555 ๐
Dienst waar informatie over de beroepsprocedure kan worden verkregen
Zelfde als: Naam en adressen
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 168-601156 (2026-08-28)
Nieuwe aankopen in verwante categorieรซn ๐
- Software en informatiesystemen (>20 nieuwe aankopen)
- Communicatie- en multimediasoftware (4)
- Database- en besturingssoftware (3)
- Diverse software en computersystemen (3)
- Informatiesystemen en servers (4)
- Software voor het maken van documenten, tekeningen, afbeeldingen, dienstregelingen en productiviteit (5)
- Software voor netwerken, internet en intranet (4)
- Software voor zakelijke transacties en persoonlijke zaken (7)
- Softwarevoorzieningen (5)
- Speciale software voor de industrie (1)