Dienst communicatie en marketing Ontwikkelingsbedrijf NHN n.v.

Ontwikkelingsbedrijf Noord-Holland Noord N.V.

De marketing- en communicatieactiviteiten van ONHN zijn hoofdzakelijk gericht op het vergroten van zichtbaarheid, het verduidelijken van de propositie en het stimuleren van contactmomenten met ondernemers. Het doel is dat ondernemers ONHN beter weten te vinden, begrijpen wat ONHN voor hen kan betekenen en sneller overgaan tot actie. โ‚ฌ 316.600,00

Deadline

Deadline 2026-09-08

Wie? Wat? Waar?
Aankoopgeschiedenis
Datum Document
2026-07-16 Aankondiging van een opdracht
2026-09-03 Aankondiging van een opdracht
Aankondiging van een opdracht (2026-07-16)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Dienst communicatie en marketing Ontwikkelingsbedrijf NHN n.v.
Referentienummer: 2026-1
Korte beschrijving:
De marketing- en communicatieactiviteiten van ONHN zijn hoofdzakelijk gericht op het vergroten van zichtbaarheid, het verduidelijken van de propositie en het stimuleren van contactmomenten met ondernemers. Het doel is dat ondernemers ONHN beter weten te vinden, begrijpen wat ONHN voor hen kan betekenen en sneller overgaan tot actie. โ‚ฌ 316.600,00
Toon meer
Soort contract: Diensten
Producten/diensten: Reclame- en marketingdiensten ๐Ÿ“ฆ
Geschatte waarde exclusief BTW: 316600.0 EUR ๐Ÿ’ฐ
Andere beperkingen op de plaats van uitvoering: Overal in het desbetreffende land
Beschrijving
Interne identificatiecode: 1
Hoofdlocatie of plaats van uitvoering: Noord-Holland Noord
Land: Nederland ๐Ÿ‡ณ๐Ÿ‡ฑ
Duur: 38 maanden
Maximumaantal verlengingen: 1
Overige informatie over verlengingen: Voor de duur van twee jaar.
Informatie over opties
Opties โœ…
Beschrijving van de opties: Er zijn geen opties.
Gunningscriteria
Kwaliteitscriterium (naam): Motivatie
Kwaliteitscriterium (weging): 15
Kwaliteitscriterium (naam): Expertise bureau
Kwaliteitscriterium (weging): 25
Kwaliteitscriterium (naam): Uitvoeringsstrategie en optimalisatie & vernieuwing
Kwaliteitscriterium (weging): 40
Kwaliteitscriterium (naam): Interview
Kwaliteitscriterium (weging): 20
Prijs โœ…
Prijs (weging): 20
Titel
Identificatienummer van de partij: LOT-0000

Procedure
Soort procedure
Openbare procedure โœ…
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-09-08 12:00:00 ๐Ÿ“…
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-09-08 12:15:00 ๐Ÿ“…
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands ๐Ÿ—ฃ๏ธ
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 54 dagen
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Openingsdatum: 2026-09-08 12:15:00 ๐Ÿ“…
Elektronische facturering: Vereist
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-08-04 23:55:00 ๐Ÿ“…
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)

Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Ontwikkelingsbedrijf Noord-Holland Noord N.V.
Nationaal registratienummer: 28771201
Afdeling: Bestuurszaken
Postadres: Bergerweg 200
Postcode: 1817MN
Poststad: Alkmaar
Regio: Alkmaar en omgeving ๐Ÿ™๏ธ
Land: Nederland ๐Ÿ‡ณ๐Ÿ‡ฑ
Contactpunt: Caroline van Dijk
E-mail: info@onhn.nl ๐Ÿ“ง
Telefoon: +31 725195774 ๐Ÿ“ž
URL: http://www.onhn.nl ๐ŸŒ
Adres van het kopersprofiel: http://www.onhn.nl ๐ŸŒ
Type aanbestedende dienst
Regionale of plaatselijke instantie
Hoofdactiviteit
Algemene overheidsdiensten
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/433569 ๐ŸŒ
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/433569 ๐ŸŒ
Elektronische indiening: Vereist

Aanvullende informatie
Herzieningsprocedure
Precieze informatie over de termijn(en) voor herzieningsprocedures: Alcatel termijn.
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 136-495114 (2026-07-16)
Aankondiging van een opdracht (2026-09-03)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Geschatte waarde exclusief BTW: 316600.0 EUR ๐Ÿ’ฐ

Procedure
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-09-22 12:00:00 ๐Ÿ“…
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-09-22 12:15:00 ๐Ÿ“…
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 40 dagen
Voorwaarden voor inschrijving
Openingsdatum: 2026-09-22 12:15:00 ๐Ÿ“…

Aanbestedende dienst
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/438499 ๐ŸŒ
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/438499 ๐ŸŒ

Wijzigingen
Andere aanvullende informatie
De sluitingsdatum is aangepast.
Voornaamste reden voor de wijziging: Informatie bijgewerkt
Informatie over wijzigingen
Versie van de eerdere aankondiging die moet worden gewijzigd: e2f0a081-7368-48ea-bb4e-0c3d8a5974e4-01
Bron: OJS 2026/S 171-609427 (2026-09-03)