BGT Applicatie
Gemeente Dordrecht | Bedrijfsvoering Drechtsteden
De opdracht bestaat uit: • Levering, implementatie en configuratie van software voor de registratie en beheer van BGT/Imgeo objecten (Inwinnen, muteren en beheren van topografische objecten); • Levering van diverse koppelingen, waaronder minimaal met BAG en BOR; • Training en opleiding van medewerkers ten behoeve van gebruik van de nieuwe BGT-applicatie; • Hosting, onderhoud, updates/doorontwikkeling en ondersteuning van de applicatie (SAAS) • Eventueel maatwerk, doorontwikkeling en innovatie. Zie aanbestedingsstukken
DeadlineDe termijn voor de ontvangst van de offertes was 2026-06-16. De aanbesteding werd gepubliceerd op 2026-05-01.
LeveranciersDe volgende leveranciers worden genoemd in gunningsbesluiten of andere aanbestedingsdocumenten:
Wie? Wat?- • Geologische prospectie-apparatuur › Geografische informatiesystemen (GIS of dergelijke)
- • Landmeetkundige diensten › Topografische opmetingen
- • Software en informatiesystemen
Aankoopgeschiedenis
| Datum | Document |
|---|---|
| 2026-05-01 | Aankondiging van een opdracht |
| 2026-09-01 | Award Aankondiging |
Aankondiging van een opdracht (2026-05-01)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: BGT Applicatie
Referentienummer:
Korte beschrijving:
Soort contract: Leveringen
Producten/diensten: Software en informatiesystemen 📦
Andere beperkingen op de plaats van uitvoering: Overal in het desbetreffende land
Beschrijving
Interne identificatiecode:
Aanvullende producten/diensten: Het gebruik van criteria inzake de toegankelijkheid voor personen met een handicap in de technische specificaties: Er zijn geen criteria opgenomen inzake de toegankelijkheid voor personen met een handicap, omdat de aanbesteding niet bestemd is voor gebruik door natuurlijke personen
Hoofdlocatie of plaats van uitvoering: Dordrecht
Land: Nederland 🇳🇱
Duur: 48 maanden
Maximumaantal verlengingen: 6
Overige informatie over verlengingen:
Opties ✅
Beschrijving van de opties:
Prijs ✅
Prijs (weging): 40
Kwaliteitscriterium (naam): Kwaliteitscriterium
Kwaliteitscriterium (weging): 60
Titel
Identificatienummer van de partij:
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure ✅
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-06-16 12:00:00 📅
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-06-16 12:01:00 📅
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands 🗣️
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 3 maanden
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Openingsdatum: 2026-06-16 12:01:00 📅
Elektronische facturering: Vereist
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-06-01 12:00:00 📅
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Gemeente Dordrecht | Bedrijfsvoering Drechtsteden
Nationaal registratienummer:
Postadres: Spuiboulevard 300
Postcode: 3311GR
Poststad: Dordrecht
Regio: Zuidoost-Zuid-Holland 🏙️
Land: Nederland 🇳🇱
Contactpunt: Jim Lapré
E-mail: inkoop@drechtsteden.nl 📧
Telefoon: +31 787708008 📞
URL: http://www.dordrecht.nl 🌏
Type aanbestedende dienst
Regionale of plaatselijke instantie
Hoofdactiviteit
Algemene overheidsdiensten
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/423589 🌏
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/423589 🌏
Elektronische indiening: Vereist
Aanvullende informatie
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 086-306916 (2026-05-01)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: BGT Applicatie
Referentienummer:
260054REG
Korte beschrijving:
De opdracht bestaat uit:
• Levering, implementatie en configuratie van software voor de registratie en beheer van BGT/Imgeo
objecten (Inwinnen, muteren en beheren van topografische objecten);
• Levering van diverse koppelingen, waaronder minimaal met BAG en BOR;
• Training en opleiding van medewerkers ten behoeve van gebruik van de nieuwe BGT-applicatie;
• Hosting, onderhoud, updates/doorontwikkeling en ondersteuning van de applicatie (SAAS)
• Eventueel maatwerk, doorontwikkeling en innovatie. Zie aanbestedingsstukken
Toon meer
Producten/diensten: Software en informatiesystemen 📦
Andere beperkingen op de plaats van uitvoering: Overal in het desbetreffende land
Beschrijving
Interne identificatiecode:
1
Aanvullende producten/diensten: Het gebruik van criteria inzake de toegankelijkheid voor personen met een handicap in de technische specificaties: Er zijn geen criteria opgenomen inzake de toegankelijkheid voor personen met een handicap, omdat de aanbesteding niet bestemd is voor gebruik door natuurlijke personen
Hoofdlocatie of plaats van uitvoering: Dordrecht
Land: Nederland 🇳🇱
Duur: 48 maanden
Maximumaantal verlengingen: 6
Overige informatie over verlengingen:
De initiële contractduur is 4 jaar, daarna bestaat zes (6) maal de optie om te verlengen, telkens met een (1) kaar
Informatie over opties
Opties ✅
Beschrijving van de opties:
De initiële contractduur is 4 jaar, daarna bestaat zes (6) maal de optie om te verlengen, telkens met een (1) kaar
Gunningscriteria
Prijs ✅
Prijs (weging): 40
Kwaliteitscriterium (naam): Kwaliteitscriterium
Kwaliteitscriterium (weging): 60
Titel
Identificatienummer van de partij:
LOT-0000
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure ✅
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-06-16 12:00:00 📅
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-06-16 12:01:00 📅
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands 🗣️
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 3 maanden
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Openingsdatum: 2026-06-16 12:01:00 📅
Elektronische facturering: Vereist
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-06-01 12:00:00 📅
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Gemeente Dordrecht | Bedrijfsvoering Drechtsteden
Nationaal registratienummer:
111720547
Postadres: Spuiboulevard 300
Postcode: 3311GR
Poststad: Dordrecht
Regio: Zuidoost-Zuid-Holland 🏙️
Land: Nederland 🇳🇱
Contactpunt: Jim Lapré
E-mail: inkoop@drechtsteden.nl 📧
Telefoon: +31 787708008 📞
URL: http://www.dordrecht.nl 🌏
Type aanbestedende dienst
Regionale of plaatselijke instantie
Hoofdactiviteit
Algemene overheidsdiensten
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/423589 🌏
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/423589 🌏
Elektronische indiening: Vereist
Aanvullende informatie
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 086-306916 (2026-05-01)
Award Aankondiging (2026-09-01)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Totale waarde van de opdracht (exclusief BTW): 1.0 EUR 💰
Gunning van het contract
Een opdracht/perceel wordt gegund ✅
Identificatienummer van de partij:
Contractnummer:
Datum van sluiting van het contract: 2026-08-11 📅
Titel: P1 BGT Applicatie
Informatie over aanbestedingen
Aantal ontvangen offertes: 4
Aantal elektronisch ontvangen inschrijvingen: 4
Aantal inschrijvingen van KMO's: 1
Informatie over de waarde van de opdracht/het perceel (exclusief BTW)
Totale waarde van het contract/perceel: 1.0 EUR 💰
Identificatiecode van de inschrijving:
Identificatiecode van het perceel of de groep percelen:
Naam en adres van de contractant
Naam: GeoBORG B.V.
Nationaal registratienummer:
Postadres: Hesselink van Suchtelenweg 4
Postcode: 6703CT
Poststad: Wageningen
Regio: West-Noord-Brabant 🏙️
Land: Nederland 🇳🇱
URL: http://www.geoborg.nl 🌏
Omvang van de ondernemer: Micro
Bron: OJS 2026/S 169-604380 (2026-09-01)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Totale waarde van de opdracht (exclusief BTW): 1.0 EUR 💰
Gunning van het contract
Een opdracht/perceel wordt gegund ✅
Identificatienummer van de partij:
LOT-0000
Contractnummer:
CON-0001
Datum van sluiting van het contract: 2026-08-11 📅
Titel: P1 BGT Applicatie
Informatie over aanbestedingen
Aantal ontvangen offertes: 4
Aantal elektronisch ontvangen inschrijvingen: 4
Aantal inschrijvingen van KMO's: 1
Informatie over de waarde van de opdracht/het perceel (exclusief BTW)
Totale waarde van het contract/perceel: 1.0 EUR 💰
Identificatiecode van de inschrijving:
1
Identificatiecode van het perceel of de groep percelen:
LOT-0000
Naam en adres van de contractant
Naam: GeoBORG B.V.
Nationaal registratienummer:
67986587
Postadres: Hesselink van Suchtelenweg 4
Postcode: 6703CT
Poststad: Wageningen
Regio: West-Noord-Brabant 🏙️
Land: Nederland 🇳🇱
URL: http://www.geoborg.nl 🌏
Omvang van de ondernemer: Micro
Bron: OJS 2026/S 169-604380 (2026-09-01)
Nieuwe aankopen in verwante categorieën 🆕
- Software en informatiesystemen (>20 nieuwe aankopen)
- Communicatie- en multimediasoftware (4)
- Database- en besturingssoftware (3)
- Diverse software en computersystemen (3)
- Informatiesystemen en servers (4)
- Software voor het maken van documenten, tekeningen, afbeeldingen, dienstregelingen en productiviteit (6)
- Software voor netwerken, internet en intranet (3)
- Software voor zakelijke transacties en persoonlijke zaken (7)
- Softwarevoorzieningen (5)
- Speciale software voor de industrie (2)