Regionaal Leerplatform Onderwijsregio Midden-Brabant po en go
Stichting Xpect013
De Opdracht betreft het leveren, inrichten, implementeren, hosten en onderhouden van een regionaal leerplatform inclusief support, advies en scholing. Het leerplatform dient als een SaaS-oplossing geleverd te worden. Aanbestedende dienst beoogt met deze aanbesteding te komen tot een platform welke een toekomstbestendig, samenhangend en kwalitatief hoogwaardig professionaliseringsaanbod voor onderwijsprofessionals binnen de regio ondersteund ca 5000 gebruikers
DeadlineDe termijn voor de ontvangst van de offertes was 2026-04-14. De aanbesteding werd gepubliceerd op 2026-03-04.
LeveranciersDe volgende leveranciers worden genoemd in gunningsbesluiten of andere aanbestedingsdocumenten:
Wie? Wat? Waar?- โข Midden-Noord-Brabant
- โข Noord-Brabant โบ West-Noord-Brabant
Aankoopgeschiedenis
| Datum | Document |
|---|---|
| 2026-03-04 | Aankondiging van een opdracht |
| 2026-09-02 | Award Aankondiging |
Aankondiging van een opdracht (2026-03-04)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Regionaal Leerplatform Onderwijsregio Midden-Brabant po en go
Korte beschrijving:
Soort contract: Leveringen
Producten/diensten: Software voor onderwijsdoeleinden ๐ฆ
Andere beperkingen op de plaats van uitvoering: Overal in het desbetreffende land
Beschrijving
Interne identificatiecode:
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Duur
Startdatum: 2026-06-08 ๐
Einddatum: 2028-06-07 ๐
Beschrijving
Maximumaantal verlengingen: 2
Overige informatie over verlengingen: Zie beschrijvend document
Informatie over opties
Opties โ
Beschrijving van de opties: Zie beschrijvend document
Gunningscriteria
Prijs โ
Prijs (weging): 30
Kwaliteitscriterium (naam): Kwaliteit
Kwaliteitscriterium (weging): 70
Titel
Identificatienummer van de partij:
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure โ
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-04-14 10:00:00 ๐
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-04-14 10:01:00 ๐
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands ๐ฃ๏ธ
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 3 maanden
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Openingsdatum: 2026-04-14 10:01:00 ๐
Elektronische facturering: Vereist
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-03-25 12:00:00 ๐
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Stichting Xpect013
Nationaal registratienummer:
Postadres: Ringbaan Oost 240
Postcode: 5018HC
Poststad: Tilburg
Regio: Midden-Noord-Brabant ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Contactpunt: Larissa Benning
E-mail: l.benning@onderwijsinkoopgroep.nl ๐ง
Telefoon: +31 629492916 ๐
URL: http://www.xpect013.nl ๐
Type aanbestedende dienst
Publiekrechtelijke instelling
Hoofdactiviteit
Onderwijs
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/414451 ๐
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/414451 ๐
Elektronische indiening: Vereist
Aanvullende informatie
Dienst waar informatie over de beroepsprocedure kan worden verkregen
Zelfde als: Naam en adressen
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 045-155753 (2026-03-04)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Regionaal Leerplatform Onderwijsregio Midden-Brabant po en go
Korte beschrijving:
De Opdracht betreft het leveren, inrichten, implementeren, hosten en onderhouden van een regionaal leerplatform inclusief support, advies en scholing. Het leerplatform dient als een SaaS-oplossing geleverd te worden.
Aanbestedende dienst beoogt met deze aanbesteding te komen tot een platform welke een toekomstbestendig, samenhangend en kwalitatief hoogwaardig professionaliseringsaanbod voor onderwijsprofessionals binnen de regio ondersteund ca 5000 gebruikers
Toon meer
Producten/diensten: Software voor onderwijsdoeleinden ๐ฆ
Andere beperkingen op de plaats van uitvoering: Overal in het desbetreffende land
Beschrijving
Interne identificatiecode:
1
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Duur
Startdatum: 2026-06-08 ๐
Einddatum: 2028-06-07 ๐
Beschrijving
Maximumaantal verlengingen: 2
Overige informatie over verlengingen: Zie beschrijvend document
Informatie over opties
Opties โ
Beschrijving van de opties: Zie beschrijvend document
Gunningscriteria
Prijs โ
Prijs (weging): 30
Kwaliteitscriterium (naam): Kwaliteit
Kwaliteitscriterium (weging): 70
Titel
Identificatienummer van de partij:
LOT-0000
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure โ
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-04-14 10:00:00 ๐
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-04-14 10:01:00 ๐
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands ๐ฃ๏ธ
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 3 maanden
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Openingsdatum: 2026-04-14 10:01:00 ๐
Elektronische facturering: Vereist
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-03-25 12:00:00 ๐
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Stichting Xpect013
Nationaal registratienummer:
211586097
Postadres: Ringbaan Oost 240
Postcode: 5018HC
Poststad: Tilburg
Regio: Midden-Noord-Brabant ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Contactpunt: Larissa Benning
E-mail: l.benning@onderwijsinkoopgroep.nl ๐ง
Telefoon: +31 629492916 ๐
URL: http://www.xpect013.nl ๐
Type aanbestedende dienst
Publiekrechtelijke instelling
Hoofdactiviteit
Onderwijs
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/414451 ๐
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/414451 ๐
Elektronische indiening: Vereist
Aanvullende informatie
Dienst waar informatie over de beroepsprocedure kan worden verkregen
Zelfde als: Naam en adressen
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 045-155753 (2026-03-04)
Award Aankondiging (2026-09-02)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Totale waarde van de opdracht (exclusief BTW): 1.0 EUR ๐ฐ
Gunning van het contract
Een opdracht/perceel wordt gegund โ
Identificatienummer van de partij:
Contractnummer:
Datum van sluiting van het contract: 2026-07-13 ๐
Titel: P1 Regionaal Leerplatform Onderwijsregio Midden-Brabant po en go
Informatie over aanbestedingen
Aantal ontvangen offertes: 6
Aantal elektronisch ontvangen inschrijvingen: 6
Aantal inschrijvingen van KMO's: 0
Informatie over de waarde van de opdracht/het perceel (exclusief BTW)
Totale waarde van het contract/perceel: 1.0 EUR ๐ฐ
Identificatiecode van de inschrijving:
Identificatiecode van het perceel of de groep percelen:
Naam en adres van de contractant
Naam: Noordhoff Uitgevers
Nationaal registratienummer:
Postadres: Winschoterdiep 70a
Postcode: 9723AB
Poststad: Groningen
Regio: Overig Groningen ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
URL: http://www.noordhoffuitgevers.nl ๐
Omvang van de ondernemer: Groot
Aanvullende informatie
Aanvullende informatie
Totaal inschrijfsom inclusief btw: โฌ111,349.05.
Bron: OJS 2026/S 170-608596 (2026-09-02)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Totale waarde van de opdracht (exclusief BTW): 1.0 EUR ๐ฐ
Gunning van het contract
Een opdracht/perceel wordt gegund โ
Identificatienummer van de partij:
LOT-0000
Contractnummer:
CON-0001
Datum van sluiting van het contract: 2026-07-13 ๐
Titel: P1 Regionaal Leerplatform Onderwijsregio Midden-Brabant po en go
Informatie over aanbestedingen
Aantal ontvangen offertes: 6
Aantal elektronisch ontvangen inschrijvingen: 6
Aantal inschrijvingen van KMO's: 0
Informatie over de waarde van de opdracht/het perceel (exclusief BTW)
Totale waarde van het contract/perceel: 1.0 EUR ๐ฐ
Identificatiecode van de inschrijving:
1
Identificatiecode van het perceel of de groep percelen:
LOT-0000
Naam en adres van de contractant
Naam: Noordhoff Uitgevers
Nationaal registratienummer:
02031391
Postadres: Winschoterdiep 70a
Postcode: 9723AB
Poststad: Groningen
Regio: Overig Groningen ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
URL: http://www.noordhoffuitgevers.nl ๐
Omvang van de ondernemer: Groot
Aanvullende informatie
Aanvullende informatie
Totaal inschrijfsom inclusief btw: โฌ111,349.05.
Bron: OJS 2026/S 170-608596 (2026-09-02)
Nieuwe aankopen in verwante categorieรซn ๐
- Software en informatiesystemen (>20 nieuwe aankopen)