Raamovereenkomst Standaardsoftware en aanverwante diensten
Stichting Amsterdam UMC
Het begeleiden van het inkoopproces voor Nadere Opdrachten en weder verkopen van Standaardsoftware en aanverwante diensten aan UMC, het leveren (administratief afhandelen van de inkoop) van de Standaardsoftware en aanverwante diensten) en het tijdens de contractperiode bewaken van de financiële-, kwalitatieve en contractuele condities. 400 miljoen euro excl. btw voor 7 jaar
DeadlineDe termijn voor de ontvangst van de offertes was 2026-04-30. De aanbesteding werd gepubliceerd op 2026-03-16.
LeveranciersDe volgende leveranciers worden genoemd in gunningsbesluiten of andere aanbestedingsdocumenten:
Wie? Wat? Waar?- • Agglomeratie Leiden en Bollenstreek
- • Gelderland › Arnhem/Nijmegen
- • Groot-Amsterdam
- • Groot-Rijnmond
- • Limburg (NL) › Zuid-Limburg
- • Overig Groningen
- • Utrecht
Aankoopgeschiedenis
| Datum | Document |
|---|---|
| 2026-03-16 | Aankondiging van een opdracht |
| 2026-03-19 | Aankondiging van een opdracht |
| 2026-05-05 | Aankondiging van een opdracht |
| 2026-06-02 | Aankondiging van een opdracht |
| 2026-09-01 | Award Aankondiging |
Aankondiging van een opdracht (2026-03-16)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Raamovereenkomst Standaardsoftware en aanverwante diensten
Korte beschrijving:
Soort contract: Leveringen
Producten/diensten: Software en informatiesystemen 📦
Andere beperkingen op de plaats van uitvoering: Overal in het desbetreffende land
Beschrijving
Interne identificatiecode:
Land: Nederland 🇳🇱
Duur: 7 jaar
Gunningscriteria
Kwaliteitscriterium (naam): Kwaliteit
Kwaliteitscriterium (weging): 85
Prijs ✅
Prijs (weging): 15
Titel
Identificatienummer van de partij:
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure ✅
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-04-30 13:00:00 📅
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-04-30 13:01:00 📅
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands 🗣️
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 4 maanden
Informatie over een raamovereenkomst of een dynamisch aankoopsysteem
Raamovereenkomst met één exploitant ✅
Beschrijving
Motiveer in het geval van raamovereenkomsten elke looptijd van meer dan 4 jaar:
Maximumaantal deelnemers: 1
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Een combinatie van inschrijvers aan wie een opdracht wordt gegund, moet een bepaalde rechtsvorm aannemen ✅
Openingsdatum: 2026-04-30 13:01:00 📅
Elektronische facturering: Vereist
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-04-09 13:00:00 📅
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)
Juridische, economische, financiële en technische informatie
Voorwaarden voor deelname
Rechtsvorm van de combinatie van ondernemers aan wie de opdracht wordt gegund: Inschrijver(s)
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Stichting Amsterdam UMC
Nationaal registratienummer:
Postadres: De Boelelaan 1117
Postcode: 1081HV
Poststad: Amsterdam
Regio: Groot-Amsterdam 🏙️
Land: Nederland 🇳🇱
Contactpunt: Ahmed Moustapha
E-mail: inkoop.vumc@amsterdamumc.nl 📧
Telefoon: +31 204444444 📞
URL: https://www.amsterdamumc.nl/ 🌏
Type aanbestedende dienst
Publiekrechtelijke instelling
Hoofdactiviteit
Gezondheid
Informatie over gezamenlijke aanbestedingen
Het contract omvat een gezamenlijke aanbesteding ✅
Communicatie
Documenten URL: https://www.TenderNed.nl 🌏
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/416050 🌏
URL aanbestedingstool: https://www.TenderNed.nl 🌏
Elektronische indiening: Vereist
Aanvullende informatie
Herzieningsprocedure
Precieze informatie over de termijn(en) voor herzieningsprocedures: 20 kalenderdagen
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 054-187912 (2026-03-16)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Raamovereenkomst Standaardsoftware en aanverwante diensten
Korte beschrijving:
Het begeleiden van het inkoopproces voor Nadere Opdrachten en weder verkopen van Standaardsoftware en aanverwante diensten aan UMC, het leveren (administratief afhandelen van de inkoop) van de Standaardsoftware en aanverwante diensten) en het tijdens de contractperiode bewaken van de financiële-, kwalitatieve en contractuele condities. 400 miljoen euro excl. btw voor 7 jaar
Toon meer
Producten/diensten: Software en informatiesystemen 📦
Andere beperkingen op de plaats van uitvoering: Overal in het desbetreffende land
Beschrijving
Interne identificatiecode:
1
Land: Nederland 🇳🇱
Duur: 7 jaar
Gunningscriteria
Kwaliteitscriterium (naam): Kwaliteit
Kwaliteitscriterium (weging): 85
Prijs ✅
Prijs (weging): 15
Titel
Identificatienummer van de partij:
LOT-0000
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure ✅
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-04-30 13:00:00 📅
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-04-30 13:01:00 📅
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands 🗣️
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 4 maanden
Informatie over een raamovereenkomst of een dynamisch aankoopsysteem
Raamovereenkomst met één exploitant ✅
Beschrijving
Motiveer in het geval van raamovereenkomsten elke looptijd van meer dan 4 jaar:
De langere looptijd is gerechtvaardigd vanwege langere implementatieperiode, continuïteit van leveringen en consolidatie van samenwerking op het gebied van Standaardsoftware tussen UMC's en gezamenlijke trajecten waarvoor langere looptijd nodig is.
Informatie over een raamovereenkomst of een dynamisch aankoopsysteem
Maximumaantal deelnemers: 1
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Een combinatie van inschrijvers aan wie een opdracht wordt gegund, moet een bepaalde rechtsvorm aannemen ✅
Openingsdatum: 2026-04-30 13:01:00 📅
Elektronische facturering: Vereist
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-04-09 13:00:00 📅
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)
Juridische, economische, financiële en technische informatie
Voorwaarden voor deelname
Rechtsvorm van de combinatie van ondernemers aan wie de opdracht wordt gegund: Inschrijver(s)
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Stichting Amsterdam UMC
Nationaal registratienummer:
31644435
Postadres: De Boelelaan 1117
Postcode: 1081HV
Poststad: Amsterdam
Regio: Groot-Amsterdam 🏙️
Land: Nederland 🇳🇱
Contactpunt: Ahmed Moustapha
E-mail: inkoop.vumc@amsterdamumc.nl 📧
Telefoon: +31 204444444 📞
URL: https://www.amsterdamumc.nl/ 🌏
Type aanbestedende dienst
Publiekrechtelijke instelling
Hoofdactiviteit
Gezondheid
Informatie over gezamenlijke aanbestedingen
Het contract omvat een gezamenlijke aanbesteding ✅
Communicatie
Documenten URL: https://www.TenderNed.nl 🌏
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/416050 🌏
URL aanbestedingstool: https://www.TenderNed.nl 🌏
Elektronische indiening: Vereist
Aanvullende informatie
Herzieningsprocedure
Precieze informatie over de termijn(en) voor herzieningsprocedures: 20 kalenderdagen
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 054-187912 (2026-03-16)
Aankondiging van een opdracht (2026-03-19)
Procedure
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-05-06 13:00:00 📅
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-05-06 13:01:00 📅
Voorwaarden voor inschrijving
Openingsdatum: 2026-05-06 13:01:00 📅
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-04-17 13:00:00 📅
Aanbestedende dienst
Communicatie
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/416684 🌏
Wijzigingen
Andere aanvullende informatie
Informatie over wijzigingen
Versie van de eerdere aankondiging die moet worden gewijzigd: e5d450ca-2d37-43e9-9928-e3a049296104-01
Bron: OJS 2026/S 057-197579 (2026-03-19)
Procedure
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-05-06 13:00:00 📅
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-05-06 13:01:00 📅
Voorwaarden voor inschrijving
Openingsdatum: 2026-05-06 13:01:00 📅
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-04-17 13:00:00 📅
Aanbestedende dienst
Communicatie
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/416684 🌏
Wijzigingen
Andere aanvullende informatie
wijziging in termijnen, Op verzoek Nota van inlichtingen opgeschoven even als de op daaropvolgende datums.
Voornaamste reden voor de wijziging: Correctie koper
Informatie over wijzigingen
Versie van de eerdere aankondiging die moet worden gewijzigd: e5d450ca-2d37-43e9-9928-e3a049296104-01
Bron: OJS 2026/S 057-197579 (2026-03-19)
Aankondiging van een opdracht (2026-05-05)
Procedure
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-06-06 13:00:00 📅
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-06-06 13:01:00 📅
Voorwaarden voor inschrijving
Openingsdatum: 2026-06-06 13:01:00 📅
Aanbestedende dienst
Communicatie
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/423946 🌏
Wijzigingen
Andere aanvullende informatie
Voornaamste reden voor de wijziging: Informatie bijgewerkt
Informatie over wijzigingen
Versie van de eerdere aankondiging die moet worden gewijzigd: cbf4f0d1-7337-447b-aa5b-9dfc8b3eec0b-01
Bron: OJS 2026/S 087-309222 (2026-05-05)
Procedure
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-06-06 13:00:00 📅
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-06-06 13:01:00 📅
Voorwaarden voor inschrijving
Openingsdatum: 2026-06-06 13:01:00 📅
Aanbestedende dienst
Communicatie
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/423946 🌏
Wijzigingen
Andere aanvullende informatie
wegens dat wij een klacht hebben ontvangen en wij deze klacht zorgvuldig willen behandelen, wordt de huidige planning voor het indienen van inschrijvingen vooralsnog opgeschort met minimaal een maand.
Termijnen kunnen indien nodig naderhand nogmaals verschoven worden tot nader orde.
Hopend u hiermee voldoende geïnformeerd te hebben.
Toon meer
Informatie over wijzigingen
Versie van de eerdere aankondiging die moet worden gewijzigd: cbf4f0d1-7337-447b-aa5b-9dfc8b3eec0b-01
Bron: OJS 2026/S 087-309222 (2026-05-05)
Aankondiging van een opdracht (2026-06-02)
Procedure
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-06-30 13:00:00 📅
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-06-30 13:01:00 📅
Voorwaarden voor inschrijving
Openingsdatum: 2026-06-30 13:01:00 📅
Aanbestedende dienst
Communicatie
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/427402 🌏
Wijzigingen
Andere aanvullende informatie
Voornaamste reden voor de wijziging: Informatie bijgewerkt
Informatie over wijzigingen
Versie van de eerdere aankondiging die moet worden gewijzigd: 086ad5ee-5b56-44e7-b450-5dc9f46c9ede-01
Bron: OJS 2026/S 105-381284 (2026-06-02)
Procedure
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-06-30 13:00:00 📅
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-06-30 13:01:00 📅
Voorwaarden voor inschrijving
Openingsdatum: 2026-06-30 13:01:00 📅
Aanbestedende dienst
Communicatie
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/427402 🌏
Wijzigingen
Andere aanvullende informatie
Eerder hebben wij u geïnformeerd dat de planning voor het indienen van inschrijvingen inzake de aanbesteding “Raamovereenkomst Standaardsoftware en aanverwante diensten” vooralsnog is opgeschort tot nader bericht. Om technische redenen in TenderNed is de sluitingsdatum voor het indienen van inschrijvingen aangepast naar 30 juni. Deze datum is uitsluitend vastgesteld om de aanbesteding in het systeem open te kunnen houden. De daadwerkelijke termijn voor het indienen van inschrijvingen blijft opgeschort tot nader bericht.
Toon meer
Informatie over wijzigingen
Versie van de eerdere aankondiging die moet worden gewijzigd: 086ad5ee-5b56-44e7-b450-5dc9f46c9ede-01
Bron: OJS 2026/S 105-381284 (2026-06-02)
Award Aankondiging (2026-09-01)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Totale waarde van de opdracht (exclusief BTW): 0.01 EUR (framework approximate) 💰
Maximumwaarde van de raamovereenkomsten in deze aankondiging: 0.01 EUR 💰
Beschrijving
Geschatte waarde exclusief BTW: 0.01 EUR 💰
Gunning van het contract
Een opdracht/perceel wordt gegund ✅
Identificatienummer van de partij:
Contractnummer:
Datum van sluiting van het contract: 2026-08-31 📅
Titel: P1 Raamovereenkomst Standaardsoftware en aanverwante diensten
Informatie over aanbestedingen
Aantal ontvangen offertes: 1
Aantal elektronisch ontvangen inschrijvingen: 1
Aantal inschrijvingen van KMO's: 0
Informatie over de waarde van de opdracht/het perceel (exclusief BTW)
Maximumwaarde van de raamovereenkomst: 0.01 EUR 💰
Opnieuw geraamde waarde van de raamovereenkomst: 0.01 EUR 💰
Identificatiecode van de inschrijving:
Identificatiecode van het perceel of de groep percelen:
Naam en adres van de contractant
Naam: Protinus IT B.V.
Nationaal registratienummer:
Postadres: Waterveste 1
Postcode: 3992 DB
Poststad: Houten
Regio: Utrecht 🏙️
Land: Nederland 🇳🇱
URL: http://www.protinus.nl 🌏
Omvang van de ondernemer: Groot
Bron: OJS 2026/S 170-606833 (2026-09-01)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Totale waarde van de opdracht (exclusief BTW): 0.01 EUR (framework approximate) 💰
Maximumwaarde van de raamovereenkomsten in deze aankondiging: 0.01 EUR 💰
Beschrijving
Geschatte waarde exclusief BTW: 0.01 EUR 💰
Gunning van het contract
Een opdracht/perceel wordt gegund ✅
Identificatienummer van de partij:
LOT-0000
Contractnummer:
CON-0001
Datum van sluiting van het contract: 2026-08-31 📅
Titel: P1 Raamovereenkomst Standaardsoftware en aanverwante diensten
Informatie over aanbestedingen
Aantal ontvangen offertes: 1
Aantal elektronisch ontvangen inschrijvingen: 1
Aantal inschrijvingen van KMO's: 0
Informatie over de waarde van de opdracht/het perceel (exclusief BTW)
Maximumwaarde van de raamovereenkomst: 0.01 EUR 💰
Opnieuw geraamde waarde van de raamovereenkomst: 0.01 EUR 💰
Identificatiecode van de inschrijving:
1
Identificatiecode van het perceel of de groep percelen:
LOT-0000
Naam en adres van de contractant
Naam: Protinus IT B.V.
Nationaal registratienummer:
51121107
Postadres: Waterveste 1
Postcode: 3992 DB
Poststad: Houten
Regio: Utrecht 🏙️
Land: Nederland 🇳🇱
URL: http://www.protinus.nl 🌏
Omvang van de ondernemer: Groot
Bron: OJS 2026/S 170-606833 (2026-09-01)
Nieuwe aankopen in verwante categorieën 🆕
- Software en informatiesystemen (>20 nieuwe aankopen)
- Communicatie- en multimediasoftware (4)
- Database- en besturingssoftware (3)
- Diverse software en computersystemen (3)
- Informatiesystemen en servers (4)
- Software voor het maken van documenten, tekeningen, afbeeldingen, dienstregelingen en productiviteit (6)
- Software voor netwerken, internet en intranet (3)
- Software voor zakelijke transacties en persoonlijke zaken (7)
- Softwarevoorzieningen (5)
- Speciale software voor de industrie (2)