ICT Beheer + levering hardware + levering touchscreens
Stichting OPSPOOR
De opdracht bestaat uit het ICT-beheer, de levering van hardware en de levering van touchscreens. Deze opdracht wordt verdeeld in drie percelen, te weten: โข Perceel 1: Betreft de dienstverlening voor het ICT-beheer. โข Perceel 2: Betreft de levering van hardware. โข Perceel 3: Betreft de levering van touchscreens. Perceel 1 ICT-beheer dienstverlening โฌ3.000.000,- Perceel 2 Levering hardware โฌ2.500.000,- Perceel 3 Levering โฌ2.000.000,-
DeadlineDe termijn voor de ontvangst van de offertes was 2026-05-01. De aanbesteding werd gepubliceerd op 2026-01-30.
LeveranciersDe volgende leveranciers worden genoemd in gunningsbesluiten of andere aanbestedingsdocumenten:
- โข Cloudwise B.V.
- โข de Rolf groep B.V.
- โข Gegevensverwerkingsdiensten โบ Beheer van datanetwerken en ondersteunende diensten
- โข IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning โบ Computernetwerkdiensten
- โข Kantoormachines en gegevensverwerkende apparatuur, kantooruitrusting en -benodigdheden, uitgez. meubilair en softwarepakketten โบ Computeruitrusting en -benodigdheden
- โข Softwareprogrammering en -advies โบ Systeem- en ondersteuningsdiensten
- โข Televisie- en radio-ontvangers, audio- of video-opnameapparatuur of -reproductietoestellen โบ Televisie- en audiovisuele uitrusting
- โข Agglomeratie Haarlem
- โข Groot-Amsterdam
- โข Nederland
Aankoopgeschiedenis
| Datum | Document |
|---|---|
| 2026-01-30 | Aankondiging van een opdracht |
| 2026-03-06 | Aankondiging van een opdracht |
| 2026-04-14 | Aankondiging van een opdracht |
| 2026-08-24 | Award Aankondiging |
Aankondiging van een opdracht (2026-01-30)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: ICT Beheer + levering hardware + levering touchscreens
Korte beschrijving:
Soort contract: Diensten
Producten/diensten: IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning ๐ฆ
Geschatte waarde exclusief BTW: 7500000.0 EUR ๐ฐ
Andere beperkingen op de plaats van uitvoering: Overal in het desbetreffende land
Informatie over kavels
Dit contract is verdeeld in percelen โ
Maximumaantal partijen dat aan รฉรฉn inschrijver kan worden toegewezen: 3
Inschrijvingen kunnen worden ingediend voor een maximaal aantal partijen: 3
1๏ธโฃ
Interne identificatiecode:
Titel: ICT Beheer
Geschatte waarde exclusief BTW: 3000000.0 EUR ๐ฐ
Beschrijving van de aanbesteding:
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Duur: 48 maanden
Maximumaantal verlengingen: 2
Overige informatie over verlengingen: 24 maanden per keer
Informatie over opties
Opties โ
Beschrijving van de opties:
Kwaliteitscriterium (naam): Subgunningscriterium 1
Kwaliteitscriterium (weging): 18
Kwaliteitscriterium (naam): Subgunningscriterium 2
Kwaliteitscriterium (weging): 28
Kwaliteitscriterium (naam): Subgunningscriterium 3
Kwaliteitscriterium (weging): 17
7
Prijs โ
Prijs (weging): 30
Titel
Identificatienummer van de partij:
2๏ธโฃ
Interne identificatiecode:
Titel: Levering hardware
Geschatte waarde exclusief BTW: 2500000.0 EUR ๐ฐ
Beschrijving van de aanbesteding:
Producten/diensten: Computeruitrusting en -benodigdheden ๐ฆ
Gunningscriteria
Kwaliteitscriterium (weging): 20
30
Prijs (weging): 50
Titel
Identificatienummer van de partij:
3๏ธโฃ
Interne identificatiecode:
Titel: Levering touchscreens
Geschatte waarde exclusief BTW: 2000000.0 EUR ๐ฐ
Beschrijving van de aanbesteding:
Producten/diensten: Televisie- en audiovisuele uitrusting
๐ฆ
Gunningscriteria
Kwaliteitscriterium (weging): 15
35
Titel
Identificatienummer van de partij:
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Aanvullende producten/diensten: Computeruitrusting en -benodigdheden ๐ฆ
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure โ
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-05-01 12:00:00 ๐
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-05-01 12:01:00 ๐
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands ๐ฃ๏ธ
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 3 maanden
Informatie over een raamovereenkomst of een dynamisch aankoopsysteem
Raamovereenkomst met verschillende exploitanten โ
Maximumaantal deelnemers: 3
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Openingsdatum: 2026-05-01 12:01:00 ๐
Elektronische facturering: Vereist
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-03-20 12:00:00 ๐
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Stichting OPSPOOR
Nationaal registratienummer:
Postadres: Waterlandlaan 30
Postcode: 1441 MP
Poststad: Purmerend
Regio: Groot-Amsterdam ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Contactpunt: Robin Huรซl
E-mail: m.hubelmeijer@opspoor.nl ๐ง
Telefoon: +31 299820900 ๐
URL: http://www.opspoor.nl ๐
Type aanbestedende dienst
Regionale of plaatselijke instantie
Hoofdactiviteit
Onderwijs
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/410451 ๐
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/410451 ๐
Elektronische indiening: Vereist
Aanvullende informatie
Dienst waar informatie over de beroepsprocedure kan worden verkregen
Zelfde als: Naam en adressen
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 023-076900 (2026-01-30)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: ICT Beheer + levering hardware + levering touchscreens
Korte beschrijving:
De opdracht bestaat uit het ICT-beheer, de levering van hardware en de levering van touchscreens. Deze opdracht wordt verdeeld in drie percelen, te weten:
โข Perceel 1: Betreft de dienstverlening voor het ICT-beheer.
โข Perceel 2: Betreft de levering van hardware.
โข Perceel 3: Betreft de levering van touchscreens. Perceel 1 ICT-beheer dienstverlening
โฌ3.000.000,-
Perceel 2 Levering hardware
โฌ2.500.000,-
Perceel 3 Levering
โฌ2.000.000,-
Toon meer
Producten/diensten: IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning ๐ฆ
Geschatte waarde exclusief BTW: 7500000.0 EUR ๐ฐ
Andere beperkingen op de plaats van uitvoering: Overal in het desbetreffende land
Informatie over kavels
Dit contract is verdeeld in percelen โ
Maximumaantal partijen dat aan รฉรฉn inschrijver kan worden toegewezen: 3
Inschrijvingen kunnen worden ingediend voor een maximaal aantal partijen: 3
1๏ธโฃ
Interne identificatiecode:
1
Titel: ICT Beheer
Geschatte waarde exclusief BTW: 3000000.0 EUR ๐ฐ
Beschrijving van de aanbesteding:
De opdracht voor perceel 1 betreft het volledige beheer van de ICT, aangezien OPSPOOR niet beschikt over een eigen ICT-afdeling.
Aanvullende producten/diensten:
Duur: 48 maanden
Maximumaantal verlengingen: 2
Overige informatie over verlengingen: 24 maanden per keer
Informatie over opties
Opties โ
Beschrijving van de opties:
De raamovereenkomst kan maximaal 2 maal worden verlengd met maximaal 24 maanden per keer.
Gunningscriteria
Kwaliteitscriterium (naam): Subgunningscriterium 1
Kwaliteitscriterium (weging): 18
Kwaliteitscriterium (naam): Subgunningscriterium 2
Kwaliteitscriterium (weging): 28
Kwaliteitscriterium (naam): Subgunningscriterium 3
Kwaliteitscriterium (weging): 17
7
Prijs โ
Prijs (weging): 30
Titel
Identificatienummer van de partij:
LOT-0001
2๏ธโฃ
Interne identificatiecode:
2
Titel: Levering hardware
Geschatte waarde exclusief BTW: 2500000.0 EUR ๐ฐ
Beschrijving van de aanbesteding:
OPSPOOR heeft voor alle leerlingen en medewerkers goed functionerende hardware nodig. Hardware dat onder andere wordt uitgevraagd zijn laptops, iPadโs en oplaadkarren/units.
Soort contract: Leveringen
Producten/diensten: Computeruitrusting en -benodigdheden ๐ฆ
Gunningscriteria
Kwaliteitscriterium (weging): 20
30
Prijs (weging): 50
Titel
Identificatienummer van de partij:
LOT-0002
3๏ธโฃ
Interne identificatiecode:
3
Titel: Levering touchscreens
Geschatte waarde exclusief BTW: 2000000.0 EUR ๐ฐ
Beschrijving van de aanbesteding:
OPSPOOR vraagt de levering van touchscreens inclusief het toebehoren voor de touchscreens. Voor OPSPOOR geldt dat zij afgelopen jaar alle OPS-modules heeft vervangen en deze compatible moeten zijn met de nieuwe aangeboden touchscreens door de te contracteren opdrachtnemer.
Toon meer
Gunningscriteria
Kwaliteitscriterium (weging): 15
35
Titel
Identificatienummer van de partij:
LOT-0003
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Aanvullende producten/diensten: Computeruitrusting en -benodigdheden ๐ฆ
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure โ
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-05-01 12:00:00 ๐
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-05-01 12:01:00 ๐
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands ๐ฃ๏ธ
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 3 maanden
Informatie over een raamovereenkomst of een dynamisch aankoopsysteem
Raamovereenkomst met verschillende exploitanten โ
Maximumaantal deelnemers: 3
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Openingsdatum: 2026-05-01 12:01:00 ๐
Elektronische facturering: Vereist
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-03-20 12:00:00 ๐
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Stichting OPSPOOR
Nationaal registratienummer:
411823158
Postadres: Waterlandlaan 30
Postcode: 1441 MP
Poststad: Purmerend
Regio: Groot-Amsterdam ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Contactpunt: Robin Huรซl
E-mail: m.hubelmeijer@opspoor.nl ๐ง
Telefoon: +31 299820900 ๐
URL: http://www.opspoor.nl ๐
Type aanbestedende dienst
Regionale of plaatselijke instantie
Hoofdactiviteit
Onderwijs
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/410451 ๐
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/410451 ๐
Elektronische indiening: Vereist
Aanvullende informatie
Dienst waar informatie over de beroepsprocedure kan worden verkregen
Zelfde als: Naam en adressen
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 023-076900 (2026-01-30)
Aankondiging van een opdracht (2026-03-06)
Procedure
Voorwaarden voor inschrijving
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-04-09 12:00:00 ๐
Aanbestedende dienst
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/414878 ๐
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/414878 ๐
Wijzigingen
Andere aanvullende informatie
Informatie over wijzigingen
Versie van de eerdere aankondiging die moet worden gewijzigd: 33a06743-bf33-4905-b2d1-e8d6fca5a972-01
Bron: OJS 2026/S 047-162367 (2026-03-06)
Procedure
Voorwaarden voor inschrijving
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-04-09 12:00:00 ๐
Aanbestedende dienst
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/414878 ๐
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/414878 ๐
Wijzigingen
Andere aanvullende informatie
Er zijn wat eisen geschrapt voor perceel 1 en eisen toegevoegd aan de percelen 2 en 3. Tevens is het prijzenblad dusdanig gewijzigd voor perceel 2.
Voornaamste reden voor de wijziging: Informatie bijgewerkt
Informatie over wijzigingen
Versie van de eerdere aankondiging die moet worden gewijzigd: 33a06743-bf33-4905-b2d1-e8d6fca5a972-01
Bron: OJS 2026/S 047-162367 (2026-03-06)
Aankondiging van een opdracht (2026-04-14)
Procedure
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-05-11 15:00:00 ๐
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-05-11 15:01:00 ๐
Voorwaarden voor inschrijving
Openingsdatum: 2026-05-11 15:01:00 ๐
Aanbestedende dienst
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/420088 ๐
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/420088 ๐
Wijzigingen
Andere aanvullende informatie
Indienen van het inschrijftermijn gewijzigd ivm vakantieperiode.
Voornaamste reden voor de wijziging: Informatie bijgewerkt
Informatie over wijzigingen
Versie van de eerdere aankondiging die moet worden gewijzigd: 07e5247c-72ce-4ded-8351-8b03789020bc-01
Bron: OJS 2026/S 074-259838 (2026-04-14)
Procedure
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-05-11 15:00:00 ๐
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-05-11 15:01:00 ๐
Voorwaarden voor inschrijving
Openingsdatum: 2026-05-11 15:01:00 ๐
Aanbestedende dienst
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/420088 ๐
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/420088 ๐
Wijzigingen
Andere aanvullende informatie
Indienen van het inschrijftermijn gewijzigd ivm vakantieperiode.
Voornaamste reden voor de wijziging: Informatie bijgewerkt
Informatie over wijzigingen
Versie van de eerdere aankondiging die moet worden gewijzigd: 07e5247c-72ce-4ded-8351-8b03789020bc-01
Bron: OJS 2026/S 074-259838 (2026-04-14)
Award Aankondiging (2026-08-24)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Totale waarde van de opdracht (exclusief BTW): 7500000.0 EUR (framework approximate) ๐ฐ
Maximumwaarde van de raamovereenkomsten in deze aankondiging: 9975000.0 EUR ๐ฐ
Beschrijving
Geschatte waarde exclusief BTW: 3000000.0 EUR ๐ฐ
2500000.0 EUR ๐ฐ
2000000.0 EUR ๐ฐ
Gunning van het contract
1๏ธโฃ
Een opdracht/perceel wordt gegund โ
Identificatienummer van de partij:
Contractnummer:
Datum van sluiting van het contract: 2026-06-16 ๐
Titel: P1 ICT Beheer
Informatie over aanbestedingen
Aantal ontvangen offertes: 4
Aantal elektronisch ontvangen inschrijvingen: 4
Aantal inschrijvingen van KMO's: 1
Informatie over de waarde van de opdracht/het perceel (exclusief BTW)
Maximumwaarde van de raamovereenkomst: 3990000.0 EUR ๐ฐ
Opnieuw geraamde waarde van de raamovereenkomst: 3000000.0 EUR ๐ฐ
Identificatiecode van de inschrijving:
Identificatiecode van het perceel of de groep percelen:
Naam en adres van de contractant
Naam: de Rolf groep B.V.
Nationaal registratienummer:
Postadres: Mercuriusweg 14
Postcode: 4051 CV
Poststad: Ochten
Regio: Zuidwest-Gelderland ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
URL: http://www.derolfgroep.nl ๐
Omvang van de ondernemer: Middelgroot
2๏ธโฃ
Identificatienummer van de partij:
Informatie over aanbestedingen
Aantal ontvangen offertes: 3
Aantal elektronisch ontvangen inschrijvingen: 3
Informatie over de waarde van de opdracht/het perceel (exclusief BTW)
Maximumwaarde van de raamovereenkomst: 3325000.0 EUR ๐ฐ
Opnieuw geraamde waarde van de raamovereenkomst: 2500000.0 EUR ๐ฐ
Identificatiecode van de inschrijving:
Identificatiecode van het perceel of de groep percelen:
Naam en adres van de contractant
Naam: Cloudwise B.V.
Nationaal registratienummer:
Postadres: Expolaan 50
Postcode: 7556BE
Poststad: Hengelo
Regio: Twente ๐๏ธ
URL: http://www.cloudwise.nl ๐
Omvang van de ondernemer: Groot
3๏ธโฃ
Identificatienummer van de partij:
Informatie over de waarde van de opdracht/het perceel (exclusief BTW)
Maximumwaarde van de raamovereenkomst: 2660000.0 EUR ๐ฐ
Opnieuw geraamde waarde van de raamovereenkomst: 2000000.0 EUR ๐ฐ
Identificatiecode van de inschrijving:
Identificatiecode van het perceel of de groep percelen:
Bron: OJS 2026/S 163-586087 (2026-08-24)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Totale waarde van de opdracht (exclusief BTW): 7500000.0 EUR (framework approximate) ๐ฐ
Maximumwaarde van de raamovereenkomsten in deze aankondiging: 9975000.0 EUR ๐ฐ
Beschrijving
Geschatte waarde exclusief BTW: 3000000.0 EUR ๐ฐ
2500000.0 EUR ๐ฐ
2000000.0 EUR ๐ฐ
Gunning van het contract
1๏ธโฃ
Een opdracht/perceel wordt gegund โ
Identificatienummer van de partij:
LOT-0001
Contractnummer:
CON-0001
Datum van sluiting van het contract: 2026-06-16 ๐
Titel: P1 ICT Beheer
Informatie over aanbestedingen
Aantal ontvangen offertes: 4
Aantal elektronisch ontvangen inschrijvingen: 4
Aantal inschrijvingen van KMO's: 1
Informatie over de waarde van de opdracht/het perceel (exclusief BTW)
Maximumwaarde van de raamovereenkomst: 3990000.0 EUR ๐ฐ
Opnieuw geraamde waarde van de raamovereenkomst: 3000000.0 EUR ๐ฐ
Identificatiecode van de inschrijving:
1
Identificatiecode van het perceel of de groep percelen:
LOT-0001
Naam en adres van de contractant
Naam: de Rolf groep B.V.
Nationaal registratienummer:
11020071
Postadres: Mercuriusweg 14
Postcode: 4051 CV
Poststad: Ochten
Regio: Zuidwest-Gelderland ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
URL: http://www.derolfgroep.nl ๐
Omvang van de ondernemer: Middelgroot
2๏ธโฃ
Identificatienummer van de partij:
LOT-0002
Informatie over aanbestedingen
Aantal ontvangen offertes: 3
Aantal elektronisch ontvangen inschrijvingen: 3
Informatie over de waarde van de opdracht/het perceel (exclusief BTW)
Maximumwaarde van de raamovereenkomst: 3325000.0 EUR ๐ฐ
Opnieuw geraamde waarde van de raamovereenkomst: 2500000.0 EUR ๐ฐ
Identificatiecode van de inschrijving:
2
Identificatiecode van het perceel of de groep percelen:
LOT-0002
Naam en adres van de contractant
Naam: Cloudwise B.V.
Nationaal registratienummer:
06073970
Postadres: Expolaan 50
Postcode: 7556BE
Poststad: Hengelo
Regio: Twente ๐๏ธ
URL: http://www.cloudwise.nl ๐
Omvang van de ondernemer: Groot
3๏ธโฃ
Identificatienummer van de partij:
LOT-0003
Informatie over de waarde van de opdracht/het perceel (exclusief BTW)
Maximumwaarde van de raamovereenkomst: 2660000.0 EUR ๐ฐ
Opnieuw geraamde waarde van de raamovereenkomst: 2000000.0 EUR ๐ฐ
Identificatiecode van de inschrijving:
3
Identificatiecode van het perceel of de groep percelen:
LOT-0003
Bron: OJS 2026/S 163-586087 (2026-08-24)
Nieuwe aankopen in verwante categorieรซn ๐
- IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning (>20 nieuwe aankopen)
- Advies inzake hardware (1)
- Computeraudit- en testdiensten (1)
- Computernetwerkdiensten (2)
- Diensten voor computerbackup en converteren van computercatalogus
- Diensten voor computerondersteuning en -advies (3)
- Informaticadiensten (4)
- Internetdiensten (4)
- Softwareprogrammering en -advies (>20)
- Uitwerken van gegevens (14)