Vaste datacommunicatie verbindingen
Waterschap Hunze en Aa's
Het doel van deze aanbesteding is te komen tot een Overeenkomst met één Opdrachtnemer voor het leveren van de vaste datacommunicatieverbindingen, conform de door het Waterschap opgestelde profielmatrix ten behoeve van drieëntwintig (23) locaties (rioolwaterzuiveringsinstallaties, gemalen, werkplaatsen enz.) van het Waterschap. De genoemde aantallen zijn een reële schatting en stellen Inschrijvers in staat om op gelijke basis te calculeren. Aan de genoemde aantallen kunnen geen rechten worden ontleend. De Opdracht wordt gegund aan de Inschrijver die de Inschrijving met de beste prijs-kwaliteitsverhouding heeft uitgebracht.
DeadlineDe termijn voor de ontvangst van de offertes was 2025-10-10. De aanbesteding werd gepubliceerd op 2025-07-16.
LeveranciersDe volgende leveranciers worden genoemd in gunningsbesluiten of andere aanbestedingsdocumenten:
Wie? Wat? Waar?| Datum | Document |
|---|---|
| 2025-07-16 | Aankondiging van een opdracht |
| 2026-08-18 | Award Aankondiging |
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Vaste datacommunicatie verbindingen
Korte beschrijving:
Producten/diensten: Telecommunicatiediensten 📦
Geschatte waarde exclusief BTW: 600 000 EUR 💰
Andere beperkingen op de plaats van uitvoering: Overal in het desbetreffende land
Beschrijving
Aanvullende producten/diensten: IP-telefoondiensten 📦
Hoofdlocatie of plaats van uitvoering: Zie documentatie
Land: Nederland 🇳🇱
Duur
Startdatum: 2025-12-01 📅
Einddatum: 2030-03-31 📅
Beschrijving
Maximumaantal verlengingen: 2
Overige informatie over verlengingen:
Identificatienummer van de partij:
LOT-0000
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure ✅
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2025-10-10 10:00:00 📅
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands 🗣️
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 90 dagen
Voorwaarden voor inschrijving
Elektronische facturering: Vereist
Er zal gebruik worden gemaakt van elektronische bestellingen ✅
Er zal gebruik worden gemaakt van elektronische betaling ✅
Juridische, economische, financiële en technische informatie
Voorwaarden voor deelname
Uitsluitingsgrond:
+ nog 18
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Waterschap Hunze en Aa's
Nationaal registratienummer:
01173230
Postadres: Aquapark 5
Postcode: 9641PJ
Poststad: Veendam
Regio: Oost-Groningen 🏙️
Land: Nederland 🇳🇱
Contactpunt: Kim Noordhuis
E-mail: k.noordhuis@hunzeenaas.nl 📧
Telefoon: +31640677671 📞
URL: https://www.hunzeenaas.nl 🌏
Adres van het kopersprofiel: https://s2c.mercell.com/buyer/31389 🌏
Type aanbestedende dienst
Regionale of plaatselijke instantie
Hoofdactiviteit
Algemene overheidsdiensten
Communicatie
Documenten URL: https://s2c.mercell.com/today/158340 🌏
Deelname URL: https://s2c.mercell.com/today/158340 🌏
Elektronische indiening: Vereist
Aanvullende informatie
Beoordelingsorgaan
Naam: Rechtbank Noord-Nederland
Nationaal registratienummer:
82950385
Postadres: Guyotplein 1
Postcode: 9712 NX
Poststad: Groningen
Regio: Overig Groningen 🏙️
Land: Nederland 🇳🇱
E-mail: info.rechtbanknoordnederland@rechtspraak.nl 📧
Telefoon: 0031883614444 📞
Herzieningsprocedure
Precieze informatie over de termijn(en) voor herzieningsprocedures: Bezwaartermijn is 20 dagen na de voorlopige gunningsbeslissing.
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2025/S 135-468204 (2025-07-16)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Geschatte waarde exclusief BTW: 600 000 EUR 💰
Totale waarde van de opdracht (exclusief BTW): 300 000 EUR 💰
Totale waarde van de opdracht (exclusief BTW) (hoogste bod): 293 000 💰
Totale waarde van de opdracht (exclusief BTW) (laagste offerte): 188 000 💰
Gunningscriteria
Kwaliteitscriterium (naam): Implementatie
Kwaliteitscriterium (weging): 20
Kwaliteitscriterium (naam): Beveiliging
Kwaliteitscriterium (weging): 10
Kwaliteitscriterium (naam): Servicemanagement
Maatschappelijk verantwoord inkopen
Prijs ✅
Prijs (weging): 40
Procedure
Type vast getal: Vaste waarde (totaal)
Gunning van het contract
Een opdracht/perceel wordt gegund ✅
Beroepsprocedures
Aantal klagers: 0
Identificatienummer van de partij:
LOT-0000
Contractnummer:
C 1 0 0 0 0 0 8 5 4
Datum van sluiting van het contract: 2025-12-10 📅
Informatie over aanbestedingen
Aantal elektronisch ontvangen inschrijvingen: 3
Informatie over de waarde van de opdracht/het perceel (exclusief BTW)
Hoogste bod: 293 000 💰
Laagste bod: 188 000 💰
Totale waarde van het contract/perceel: 300 000 EUR 💰
Identificatiecode van de inschrijving:
T158340
Identificatiecode van het perceel of de groep percelen:
LOT-0000
Naam en adres van de contractant
Naam: TWS Groep B.V.
Nationaal registratienummer:
08136994
Postadres: Koppelstraat 24
Postcode: 7391AK
Poststad: Twello
Regio: Twente 🏙️
Land: Nederland 🇳🇱
Contactpunt: Bas Dusee
E-mail: bdusee@twsnetworks.com 📧
Telefoon: +31655721555 📞
Omvang van de ondernemer: Middelgroot
Bron: OJS 2026/S 159-573926 (2026-08-18)