RoosterInformatieSysteem (RIS) t.b.v. de Hogeschool van Amsterdam (HvA)

Hogeschool van Amsterdam

Betreft een openbare aanbesteding van een RoosterInformatieSysteem (RIS) t.b.v. de Hogeschool van Amsterdam (HvA).

Deadline

De termijn voor de ontvangst van de offertes was 2026-02-02. De aanbesteding werd gepubliceerd op 2025-11-28.

Leveranciers

De volgende leveranciers worden genoemd in gunningsbesluiten of andere aanbestedingsdocumenten:

Wie? Wat? Waar?
Aankoopgeschiedenis
Datum Document
2025-11-28 Aankondiging van een opdracht
2026-08-24 Award Aankondiging
Aankondiging van een opdracht (2025-11-28)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: RoosterInformatieSysteem (RIS) t.b.v. de Hogeschool van Amsterdam (HvA)
Referentienummer: e287f944-4ba3-4c0e-be0d-cfefc43818e6
Korte beschrijving:
Betreft een openbare aanbesteding van een RoosterInformatieSysteem (RIS) t.b.v. de Hogeschool van Amsterdam (HvA).
Soort contract: Leveringen
Producten/diensten: Software en informatiesystemen ๐Ÿ“ฆ
Geschatte waarde exclusief BTW: 3 650 000 EUR ๐Ÿ’ฐ
Andere beperkingen op de plaats van uitvoering: Overal in het desbetreffende land
Beschrijving
Interne identificatiecode: dea106b9-7c3b-454b-9ce3-9ec16e9fa4d6
Hoofdlocatie of plaats van uitvoering: Zie documentatie
Land: Nederland ๐Ÿ‡ณ๐Ÿ‡ฑ
Duur
Startdatum: 2026-06-30 ๐Ÿ“…
Einddatum: 2028-06-30 ๐Ÿ“…
Beschrijving
Maximumaantal verlengingen: 4
Overige informatie over verlengingen: Verlengingen betreffen 4 maal 3 jaar als opties.
Titel
Identificatienummer van de partij: LOT-0000

Procedure
Soort procedure
Openbare procedure โœ…
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-02-02 11:00:00 ๐Ÿ“…
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Engels ๐Ÿ—ฃ๏ธ
Nederlands ๐Ÿ—ฃ๏ธ
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 90 dagen
Voorwaarden voor inschrijving
Elektronische facturering: Toegestaan
Er zal gebruik worden gemaakt van elektronische bestellingen โœ…
Er zal gebruik worden gemaakt van elektronische betaling โœ…

Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Hogeschool van Amsterdam
Nationaal registratienummer: 34215054
Afdeling: Strategische inkoop
Postadres: Hogehilweg 21
Postcode: 1101CB
Poststad: Amsterdam
Regio: Groot-Amsterdam ๐Ÿ™๏ธ
Land: Nederland ๐Ÿ‡ณ๐Ÿ‡ฑ
Contactpunt: Dennis Plakke
E-mail: aanbestedingen@uva.nl ๐Ÿ“ง
Telefoon: 06409967 ๐Ÿ“ž
Type aanbestedende dienst
Publiekrechtelijke instelling
Hoofdactiviteit
Onderwijs
Communicatie
Documenten URL: https://s2c.mercell.com/today/183937 ๐ŸŒ
Deelname URL: https://s2c.mercell.com/today/183937 ๐ŸŒ
Elektronische indiening: Toegestaan

Aanvullende informatie
Beoordelingsorgaan
Naam: Rechtbank van Amsterdam
Nationaal registratienummer: 82951462
Afdeling: Rechtzaken
Postadres: Parnassusweg 280
Postcode: 1076AV
Poststad: Amsterdam
Regio: Groot-Amsterdam ๐Ÿ™๏ธ
Land: Nederland ๐Ÿ‡ณ๐Ÿ‡ฑ
Contactpunt: Rechtbank
E-mail: postbureau.kanton.rb.amsterdam@rechtspraak.nl ๐Ÿ“ง
Telefoon: +31883617000 ๐Ÿ“ž
Fax: +31883617000 ๐Ÿ“ 
URL: https://www.rechtspraak.nl/Organisatie-en-contact/Organisatie/Rechtbanken/Rechtbank-Amsterdam ๐ŸŒ
Herzieningsprocedure
Precieze informatie over de termijn(en) voor herzieningsprocedures: 20 kalenderdagen.
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2025/S 232-798633 (2025-11-28)
Award Aankondiging (2026-08-24)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Geschatte waarde exclusief BTW: 3 650 000 EUR ๐Ÿ’ฐ
Totale waarde van de opdracht (exclusief BTW): 3 008 728 EUR ๐Ÿ’ฐ
Gunningscriteria
Kwaliteitscriterium (naam): Zie tender
Kwaliteitscriterium (weging): 1

Procedure
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)

Gunning van het contract
Een opdracht/perceel wordt gegund โœ…
Beroepsprocedures
Aantal klagers: 0
Identificatienummer van de partij: LOT-0000
Contractnummer: FS-249
Datum van sluiting van het contract: 2026-05-25 ๐Ÿ“…
Informatie over aanbestedingen
Aantal elektronisch ontvangen inschrijvingen: 1
Informatie over de waarde van de opdracht/het perceel (exclusief BTW)
Totale waarde van het contract/perceel: 3 008 728 EUR ๐Ÿ’ฐ
Identificatiecode van de inschrijving: T183937
Identificatiecode van het perceel of de groep percelen: LOT-0000
Naam en adres van de contractant
Naam: Timeedit AB
Nationaal registratienummer: SE556565900901
Postadres: Kungsportsplatsen 1
Postcode: 41110
Poststad: Gรถteborg
Regio: Vรคstra Gรถtalands lรคn ๐Ÿ™๏ธ
Land: Zweden ๐Ÿ‡ธ๐Ÿ‡ช
Contactpunt: Alicia Carmstrรถm
E-mail: alicia.carmstrom@timeedit.com ๐Ÿ“ง
Telefoon: +46705856446 ๐Ÿ“ž
URL: https://www.timeedit.com/ ๐ŸŒ
Omvang van de ondernemer: Middelgroot

Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Groepsleider โœ…
Informatie over gezamenlijke aanbestedingen
Het contract omvat een gezamenlijke aanbesteding โœ…
Bron: OJS 2026/S 163-584485 (2026-08-24)