Levering en implementatie Reserveringssysteem Werkplekken en vergaderruimtes
Gemeente Heerenveen
Het doel van deze aanbesteding is één geschikte marktpartij te selecteren voor implementatie en levering voor een reserveringsysteem. Het voornaamste doel van deze aanbesteding is om een samenwerking aan te gaan met een betrouwbare partner welke de Gemeente Heerenveen voorziet van de aanschaf en implementatie van een reserveringssysteem voor werkplekken en vergaderruimtes. Het doel van deze aanbesteding is om een geïntegreerde softwareoplossing te selecteren en implementeren die zowel vergaderruimte- als werkplekreserveringen mogelijk maakt. Deze oplossing moet voldoen aan de huidige ICT-visie van onze organisatie, die streeft naar minder applicaties en meer integraties voor verbeterde efficiëntie en gebruiksgemak. We willen een naadloze oplossing bieden die de operationele processen stroomlijnt en de gebruikerservaring verbetert. De aanbestedende dienst wenst informatieschermen te plaatsen in de algemene gangen van het gebouw, ter ondersteuning van het reserveringssysteem en int 205.000,00
DeadlineDe termijn voor de ontvangst van de offertes was 2025-11-11. De aanbesteding werd gepubliceerd op 2025-09-26.
LeveranciersDe volgende leveranciers worden genoemd in gunningsbesluiten of andere aanbestedingsdocumenten:
- • AENC
| Datum | Document |
|---|---|
| 2025-09-26 | Aankondiging van een opdracht |
| 2026-08-17 | Award Aankondiging |
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Levering en implementatie Reserveringssysteem Werkplekken en vergaderruimtes
Referentienummer:
2025-15
Korte beschrijving:
Producten/diensten: Software en informatiesystemen 📦
Andere beperkingen op de plaats van uitvoering: Overal in het desbetreffende land
Beschrijving
Interne identificatiecode:
1
Titel: Levering en implementatie Reserveringssysteem Werkplekken en Vergaderruimtes
Beschrijving van de aanbesteding:
Land: Nederland 🇳🇱
Duur
Startdatum: 2026-02-02 📅
Einddatum: 2030-02-01 📅
Beschrijving
Maximumaantal verlengingen: 4
Overige informatie over verlengingen: Maximaal vier (4) keer één (1) jaar verlengen
Informatie over opties
Opties ✅
Beschrijving van de opties: Verlenging
Gunningscriteria
Prijs ✅
Prijs (weging): 60
Kwaliteitscriterium (naam): Kwaliteit
Kwaliteitscriterium (weging): 40
Titel
Identificatienummer van de partij:
LOT-0000
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure ✅
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2025-11-11 11:00:00 📅
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2025-11-11 11:00:00 📅
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands 🗣️
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 3 maanden
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Openingsdatum: 2025-11-11 11:00:00 📅
Elektronische facturering: Vereist
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2025-10-22 11:00:00 📅
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Gemeente Heerenveen
Nationaal registratienummer:
311539253
Postadres: Crackstraat 2
Postcode: 8441 ES
Poststad: Heerenveen
Regio: Zuidoost-Friesland 🏙️
Land: Nederland 🇳🇱
Contactpunt: Nydia de Haan
E-mail: aanbestedingen@heerenveen.nl 📧
Telefoon: +31 513617617 📞
Fax: +31 513617475 📠
URL: http://www.heerenveen.nl 🌏
Type aanbestedende dienst
Regionale of plaatselijke instantie
Hoofdactiviteit
Algemene overheidsdiensten
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/394472 🌏
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/394472 🌏
Elektronische indiening: Vereist
Aanvullende informatie
Dienst waar informatie over de beroepsprocedure kan worden verkregen
Zelfde als: Naam en adressen
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2025/S 187-637828 (2025-09-26)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Totale waarde van de opdracht (exclusief BTW): 74490.62 EUR 💰
Totale waarde van de opdracht (exclusief BTW) (hoogste bod): 92220.0 💰
Totale waarde van de opdracht (exclusief BTW) (laagste offerte): 42250.0 💰
Beschrijving
Geschatte waarde exclusief BTW: 205000.0 EUR 💰
Gunning van het contract
Een opdracht/perceel wordt gegund ✅
Identificatienummer van de partij:
LOT-0000
Contractnummer:
CON-0001
Datum van sluiting van het contract: 2026-08-14 📅
Titel: P1 Levering en implementatie Reserveringssysteem Werkplekken en Vergaderruimtes
Informatie over aanbestedingen
Aantal ontvangen offertes: 5
Aantal elektronisch ontvangen inschrijvingen: 5
Aantal inschrijvingen van KMO's: 1
Informatie over de waarde van de opdracht/het perceel (exclusief BTW)
Hoogste bod: 92220.0 💰
Laagste bod: 42250.0 💰
Totale waarde van het contract/perceel: 1.0 EUR 💰
Identificatiecode van de inschrijving:
1
Identificatiecode van het perceel of de groep percelen:
LOT-0000
Naam en adres van de contractant
Naam: Aenc
Nationaal registratienummer:
24345551
Postadres: Van Hennaertweg 6
Postcode: 2952 CA
Poststad: Alblasserdam
Regio: Zuidoost-Zuid-Holland 🏙️
Land: Nederland 🇳🇱
Contactpunt: Lotte Paauwe
E-mail: aanbestedingen@aenc.nl 📧
Telefoon: +31 0682000772 📞
URL: http://www.aenc.nl 🌏
Omvang van de ondernemer: Middelgroot
Bron: OJS 2026/S 158-570109 (2026-08-17)
- Software en informatiesystemen (>20 nieuwe aankopen)
- Communicatie- en multimediasoftware (4)
- Database- en besturingssoftware (3)
- Diverse software en computersystemen (3)
- Informatiesystemen en servers (4)
- Software voor het maken van documenten, tekeningen, afbeeldingen, dienstregelingen en productiviteit (6)
- Software voor netwerken, internet en intranet (4)
- Software voor zakelijke transacties en persoonlijke zaken (7)
- Softwarevoorzieningen (5)
- Speciale software voor de industrie (2)