Zoekmachine (DIG-10058)
Hoogheemraadschap van Rijnland
Hoogheemraadschap van Rijnland en Hoogheemraadschap Schieland en de Krimpenerwaard zijn voornemens een nieuwe ICT applicatie aan te schaffen en te implementeren van een Zoekmachine. Het doel van deze aanbesteding is het aanschaffen, implementeren en onderhouden van een nieuwe Zoekmachine, ter vervanging van de huidige applicatie.
DeadlineDe termijn voor de ontvangst van de offertes was 2018-10-04. De aanbesteding werd gepubliceerd op 2018-08-23.
LeveranciersDe volgende leveranciers worden genoemd in gunningsbesluiten of andere aanbestedingsdocumenten:
- โข Open T B.V.
- โข West-Nederland โบ Zuid-Holland
Aankoopgeschiedenis
| Datum | Document |
|---|---|
| 2018-08-23 | Aankondiging van een opdracht |
| 2018-11-13 | Award Aankondiging |
Aankondiging van een opdracht (2018-08-23)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Software en informatiesystemen
Referentienummer: DIG-10058
Korte beschrijving:
Aankondigingsmetadata
Originele taal: Nederlands ๐ฃ๏ธ
Documenttype: Aankondiging van een opdracht
Aard van de opdracht: Diensten
Regelgeving: Europese Unie, met GPA-deelname
Gemeenschappelijke woordenlijst overheidsopdrachten (CPV)
Code: Software en informatiesystemen ๐ฆ
Aanvullende CPV-code: Informatiesystemen ๐ฆ
Plaats van uitvoering
NUTS-regio: Nederland ๐๏ธ
Procedure
Type procedure: Openbare procedure
Type bod: Inschrijving voor alle percelen
Gunningscriteria
Uit economisch oogpunt voordeligste inschrijving
Aanbestedende dienst
Identiteit
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Type aanbestedende dienst: Regionale of plaatselijke instantie
Naam aanbestedende dienst: Hoogheemraadschap van Rijnland
Postadres: Archimedesweg 1
Postcode: 2333 CM
Poststad: Leiden
Contact
Internetadres: http://www.rijnland.net ๐
E-mail: aanbesteding@rijnland.net ๐ง
Telefoon: +31 713063063 ๐
URL van de documenten: https://www.tenderned.nl/tenderned-web/aankondiging/detail/publicatie/akid/637713982548d8a253828eab3c663aef ๐
URL voor deelname: https://www.tenderned.nl/tenderned-web/aankondiging/detail/publicatie/akid/637713982548d8a253828eab3c663aef ๐
Referentie
Datums
Verzenddatum: 2018-08-23 ๐
Indieningstermijn: 2018-10-04 ๐
Publicatiedatum: 2018-08-28 ๐
Startdatum: 2018-11-12 ๐
Einddatum: 2022-01-31 ๐
Identificatoren
Aankondigingsnummer: 2018/S 164-374805
PB-S nummer: 164
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Korte beschrijving:
Beschrijving van de verlengingen:
Juridische, economische, financiรซle en technische informatie
Voorwaarden voor deelname
Geschiktheid om de beroepsactiviteit uit te oefenen:
Economische en financiรซle draagkracht: โ Aansprakelijkheidsverzekering
Technische en professionele bekwaamheid: โ Referentie opdrachten Diensten/Leveringen
Procedure
Rechtsgrondslag: 32014L0024
Tijdstip van ontvangst van inschrijvingen: 15:00
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands ๐ฃ๏ธ
Geldigheidsduur van de inschrijving: 3 maanden
Datum opening inschrijvingen: 2018-10-04 ๐
Tijdstip van opening inschrijvingen: 15:01
Gunningscriteria
Kwaliteitscriterium (naam): Kwaliteit
Kwaliteitscriterium (weging): 250000
Prijs (weging): 0
Aanbestedende dienst
Identiteit
Nationaal registratienummer: 14696697
Contact
Contactpunt: Babette de Groot
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/tenderned-web/aankondiging/detail/publicatie/akid/637713982548d8a253828eab3c663aef ๐
Aanvullende informatie
Beoordelingsorgaan
Naam: Rechtbank Den Haag
Poststad: Den Haag
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
E-mail: voorlichting.rb.den.haag@rechtspraak.nl ๐ง
Internetadres: https://www.rechtspraak.nl/Organisatie-en-contact/Organisatie/Rechtbanken/Rechtbank-Den-Haag ๐
Dienst waar informatie over de beroepsprocedure kan worden verkregen
Zelfde als: Beoordelingsorgaan
Bron: OJS 2018/S 164-374805 (2018-08-23)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Software en informatiesystemen
Referentienummer: DIG-10058
Korte beschrijving:
Hoogheemraadschap van Rijnland en Hoogheemraadschap Schieland en de Krimpenerwaard zijn voornemens een nieuwe ICT applicatie aan te schaffen en te implementeren van een Zoekmachine. Het doel van deze aanbesteding is het aanschaffen, implementeren en onderhouden van een nieuwe Zoekmachine, ter vervanging van de huidige applicatie.
Toon meer
Originele taal: Nederlands ๐ฃ๏ธ
Documenttype: Aankondiging van een opdracht
Aard van de opdracht: Diensten
Regelgeving: Europese Unie, met GPA-deelname
Gemeenschappelijke woordenlijst overheidsopdrachten (CPV)
Code: Software en informatiesystemen ๐ฆ
Aanvullende CPV-code: Informatiesystemen ๐ฆ
Plaats van uitvoering
NUTS-regio: Nederland ๐๏ธ
Procedure
Type procedure: Openbare procedure
Type bod: Inschrijving voor alle percelen
Gunningscriteria
Uit economisch oogpunt voordeligste inschrijving
Aanbestedende dienst
Identiteit
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Type aanbestedende dienst: Regionale of plaatselijke instantie
Naam aanbestedende dienst: Hoogheemraadschap van Rijnland
Postadres: Archimedesweg 1
Postcode: 2333 CM
Poststad: Leiden
Contact
Internetadres: http://www.rijnland.net ๐
E-mail: aanbesteding@rijnland.net ๐ง
Telefoon: +31 713063063 ๐
URL van de documenten: https://www.tenderned.nl/tenderned-web/aankondiging/detail/publicatie/akid/637713982548d8a253828eab3c663aef ๐
URL voor deelname: https://www.tenderned.nl/tenderned-web/aankondiging/detail/publicatie/akid/637713982548d8a253828eab3c663aef ๐
Referentie
Datums
Verzenddatum: 2018-08-23 ๐
Indieningstermijn: 2018-10-04 ๐
Publicatiedatum: 2018-08-28 ๐
Startdatum: 2018-11-12 ๐
Einddatum: 2022-01-31 ๐
Identificatoren
Aankondigingsnummer: 2018/S 164-374805
PB-S nummer: 164
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Korte beschrijving:
Voor deze opdracht is een (concept)Overeenkomst opgesteld. De Overeenkomst bestaat uit een implementatiefase en een gebruiksfase. De implementatiefase bedraagt ruim 2 maanden. Voor de gebruiksfase geldt een periode van 36 maanden met 7 opties tot verlenging onder gelijkblijvende voorwaarden voor 12 maanden. De totale duur van de Overeenkomst (implementatie รฉn gebruiksfase) bedraagt niet meer dan 123 maanden.
Toon meer
Voor de gebruiksfase geldt een periode van 36 maanden met 7 opties tot verlenging onder gelijkblijvende voorwaarden voor 12 maanden. De totale duur van de Overeenkomst (implementatie รฉn gebruiksfase) bedraagt niet meer dan 123 maanden.
Beschrijving van de opties:
Voor deze opdracht is een (concept)Overeenkomst opgesteld. De Overeenkomst bestaat uit een implementatiefase en een gebruiksfase. De implementatiefase bedraagt ruim 2 maanden. Voor de gebruiksfase geldt een periode van 36 maanden met 7 opties tot verlenging onder gelijkblijvende voorwaarden voor 12 maanden. De totale duur van de Overeenkomst (implementatie รฉn gebruiksfase) bedraagt niet meer dan 123 maanden.
Toon meer
Juridische, economische, financiรซle en technische informatie
Voorwaarden voor deelname
Geschiktheid om de beroepsactiviteit uit te oefenen:
โ Beroepsbevoegdheid,
โ Uniform Europees Aanbestedingsdocument
Technische en professionele bekwaamheid: โ Referentie opdrachten Diensten/Leveringen
Procedure
Rechtsgrondslag: 32014L0024
Tijdstip van ontvangst van inschrijvingen: 15:00
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands ๐ฃ๏ธ
Geldigheidsduur van de inschrijving: 3 maanden
Datum opening inschrijvingen: 2018-10-04 ๐
Tijdstip van opening inschrijvingen: 15:01
Gunningscriteria
Kwaliteitscriterium (naam): Kwaliteit
Kwaliteitscriterium (weging): 250000
Prijs (weging): 0
Aanbestedende dienst
Identiteit
Nationaal registratienummer: 14696697
Contact
Contactpunt: Babette de Groot
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/tenderned-web/aankondiging/detail/publicatie/akid/637713982548d8a253828eab3c663aef ๐
Aanvullende informatie
Beoordelingsorgaan
Naam: Rechtbank Den Haag
Poststad: Den Haag
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
E-mail: voorlichting.rb.den.haag@rechtspraak.nl ๐ง
Internetadres: https://www.rechtspraak.nl/Organisatie-en-contact/Organisatie/Rechtbanken/Rechtbank-Den-Haag ๐
Dienst waar informatie over de beroepsprocedure kan worden verkregen
Zelfde als: Beoordelingsorgaan
Bron: OJS 2018/S 164-374805 (2018-08-23)
Award Aankondiging (2018-11-13)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Totale waarde van de aanbesteding: 157000.0 EUR ๐ฐ
Aankondigingsmetadata
Documenttype: Award Aankondiging
Procedure
Type bod: Niet van toepassing
Referentie
Datums
Verzenddatum: 2018-11-13 ๐
Publicatiedatum: 2018-11-15 ๐
Identificatoren
Aankondigingsnummer: 2018/S 220-503946
Verwijst naar aankondiging: 2018/S 164-374805
PB-S nummer: 220
Gunning van het contract
Datum van sluiting van de overeenkomst: 2018-11-12 ๐
Naam: Open T B.V.
Nationaal registratienummer: 14081080
Postadres: Jan Campertstraat 9 Oh.C unit 2
Poststad: Heerlen
Postcode: 6416 SG
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Telefoon: +31 852737957 ๐
Internetadres: http://www.open-t.nl ๐
Totale waarde van de aanbesteding: 157000.0 EUR ๐ฐ
Informatie over aanbestedingen
Aantal ontvangen offertes: 4
Bron: OJS 2018/S 220-503946 (2018-11-13)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Totale waarde van de aanbesteding: 157000.0 EUR ๐ฐ
Aankondigingsmetadata
Documenttype: Award Aankondiging
Procedure
Type bod: Niet van toepassing
Referentie
Datums
Verzenddatum: 2018-11-13 ๐
Publicatiedatum: 2018-11-15 ๐
Identificatoren
Aankondigingsnummer: 2018/S 220-503946
Verwijst naar aankondiging: 2018/S 164-374805
PB-S nummer: 220
Gunning van het contract
Datum van sluiting van de overeenkomst: 2018-11-12 ๐
Naam: Open T B.V.
Nationaal registratienummer: 14081080
Postadres: Jan Campertstraat 9 Oh.C unit 2
Poststad: Heerlen
Postcode: 6416 SG
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Telefoon: +31 852737957 ๐
Internetadres: http://www.open-t.nl ๐
Totale waarde van de aanbesteding: 157000.0 EUR ๐ฐ
Informatie over aanbestedingen
Aantal ontvangen offertes: 4
Bron: OJS 2018/S 220-503946 (2018-11-13)
Nieuwe aankopen in verwante categorieรซn ๐
- Software en informatiesystemen (>20 nieuwe aankopen)
- Communicatie- en multimediasoftware (4)
- Database- en besturingssoftware (3)
- Diverse software en computersystemen (3)
- Informatiesystemen en servers (4)
- Software voor het maken van documenten, tekeningen, afbeeldingen, dienstregelingen en productiviteit (6)
- Software voor netwerken, internet en intranet (3)
- Software voor zakelijke transacties en persoonlijke zaken (7)
- Softwarevoorzieningen (5)
- Speciale software voor de industrie (2)