Wubbo Ockelsbrug

De Suikerzijde B.V.

De Wubbo Ockelsbrug is de hoofdontsluiting van De Suikerzijde. Het realiseren van de Wubbo Ockelsbrug

Deadline

De termijn voor de ontvangst van de offertes was 2026-08-31. De aanbesteding werd gepubliceerd op 2026-06-19.

Wie? Wat? Waar?
Aankoopgeschiedenis
Datum Document
2026-06-19 Aankondiging van een opdracht
2026-07-10 Aankondiging van een opdracht
2026-08-27 Aankondiging van een opdracht
Aankondiging van een opdracht (2026-06-19)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Wubbo Ockelsbrug
Referentienummer: 112-2025
Korte beschrijving:
De Wubbo Ockelsbrug is de hoofdontsluiting van De Suikerzijde. Het realiseren van de Wubbo Ockelsbrug
Soort contract: Werken
Producten/diensten: Bruggenbouw ๐Ÿ“ฆ
Andere beperkingen op de plaats van uitvoering: Overal in het desbetreffende land
Beschrijving
Interne identificatiecode: 1
Beschrijving van de aanbesteding:
De Wubbo Ockelsbrug is de hoofdontsluiting van De Suikerzijde. Het werk bestaat in hoofdzaak uit: - Het opnemen van elementenverharding - Het zagen en opbreken van asfaltbetonverhardingen - Het opnemen meerpalen en bolders - Het verrichten van grondwerk - Het verwijderen van riolering - Het aanbrengen, profileren en verdichten van funderingen - Het aanbrengen van asfaltbetonverhardingen - Het aanbrengen en herstraten van elementenverhardingen - Het aanbrengen en opnieuw stellen van banden - Het aanbrengen van markeringen - Het aanbrengen van riolering - Het inzaaien van gras - Het aanbrengen van beplanting en bomen. - Het aanbrengen tijdelijke bouwkuip - Het heien van betonnen palen - Het aanbrengen van stalen damwand - Het storten van beton en aanbrengen prefab beton - Het aanbrengen van metselwerk - Het aanbrengen van meerpalen - Het aanbrengen van stalen onderdelen, zoals leuningwerk, slagboomkasten en val. - Elektrotechnische installaties brug - Mechanische installaties brug - Engineeringswerkzaamheden Het realiseren van de Wubbo Ockelsbrug
Toon meer
Aanvullende producten/diensten: Bouwwerkzaamheden ๐Ÿ“ฆ
Hoofdlocatie of plaats van uitvoering: Groningen
Land: Nederland ๐Ÿ‡ณ๐Ÿ‡ฑ
Duur
Startdatum: 2026-10-14 ๐Ÿ“…
Einddatum: 2027-12-15 ๐Ÿ“…
Gunningscriteria
Prijs โœ…
Prijs (weging): 60
Kwaliteitscriterium (naam): Kwaliteit
Kwaliteitscriterium (weging): 40
Titel
Identificatienummer van de partij: LOT-0000
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Aanvullende producten/diensten: Bouwen van bruggen en tunnels, schachten en ondergrondse doorgangen ๐Ÿ“ฆ

Procedure
Soort procedure
Openbare procedure โœ…
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-08-31 12:00:00 ๐Ÿ“…
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-08-31 12:05:00 ๐Ÿ“…
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands ๐Ÿ—ฃ๏ธ
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 3 maanden
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Openingsdatum: 2026-08-31 12:05:00 ๐Ÿ“…
Elektronische facturering: Vereist
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-08-14 12:00:00 ๐Ÿ“…
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)

Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: De Suikerzijde B.V.
Nationaal registratienummer: 618563214
Postadres: Energieweg 9
Postcode: 9743AN
Poststad: Groningen
Regio: Overig Groningen ๐Ÿ™๏ธ
Land: Nederland ๐Ÿ‡ณ๐Ÿ‡ฑ
Contactpunt: Louis Johannes
E-mail: aanbestedingen@desuikerzijde.nl ๐Ÿ“ง
Telefoon: +31 850161623 ๐Ÿ“ž
URL: https://www.desuikerzijde.nl ๐ŸŒ
Type aanbestedende dienst
Regionale of plaatselijke instantie
Hoofdactiviteit
Huisvesting en gemeenschappelijke voorzieningen
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/429978 ๐ŸŒ
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/429978 ๐ŸŒ
Elektronische indiening: Vereist

Aanvullende informatie
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 119-429119 (2026-06-19)
Aankondiging van een opdracht (2026-07-10)
Object
Duur
Startdatum: 2026-10-28 ๐Ÿ“…

Procedure
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-09-14 12:00:00 ๐Ÿ“…
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-09-14 12:05:00 ๐Ÿ“…
Voorwaarden voor inschrijving
Openingsdatum: 2026-09-14 12:05:00 ๐Ÿ“…
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-08-21 12:00:00 ๐Ÿ“…

Aanbestedende dienst
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/432947 ๐ŸŒ
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/432947 ๐ŸŒ

Wijzigingen
Andere aanvullende informatie
De planning is aangepast.
Voornaamste reden voor de wijziging: Informatie bijgewerkt
Informatie over wijzigingen
Versie van de eerdere aankondiging die moet worden gewijzigd: 7d0a6fd7-f911-47a5-997f-64aa008a51ce-01
Bron: OJS 2026/S 133-484088 (2026-07-10)
Aankondiging van een opdracht (2026-08-27)
Object
Duur
Einddatum: 2028-03-31 ๐Ÿ“…

Aanbestedende dienst
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/437682 ๐ŸŒ
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/437682 ๐ŸŒ

Wijzigingen
Andere aanvullende informatie
Voornaamste reden voor de wijziging: Informatie bijgewerkt
Informatie over wijzigingen
Versie van de eerdere aankondiging die moet worden gewijzigd: fa6ee64a-a41e-4cfe-9b4a-88848121f70d-01
Bron: OJS 2026/S 167-599447 (2026-08-27)