Wmo Logeeropvang
Gemeente Amsterdam
Op grond van de Wet maatschappelijke ondersteuning (Wmo 2015) is de Gemeente verantwoordelijk ervoor te zorgen dat Cliรซnten die beperkingen ondervinden in hun zelfredzaamheid en maatschappelijke participatie, passende ondersteuning krijgen om dit te compenseren. In het kader van deze aanbesteding is de gemeente voornemens Logeeropvang als bedoeld in de Wet maatschappelijke ondersteuning (Wmo 2015) in te kopen. Logeeropvang, als ontlasting van de mantelzorger, is een dienst aanvullende ondersteuning Wmo die Amsterdammers en hun mantelzorger(s) ondersteuning biedt op het vlak van zelf- en samenredzaamheid en maatschappelijke participatie. Logeeropvang is respijtzorg met als doel het voorkomen en verminderen van de overbelasting van mantelzorgers in Amsterdam, op een manier die aansluit bij de behoefte van mantelzorgers en de persoon voor wie zij zorgdragen. De Amsterdammer gaat logeren, zodat zijn/haar mantelzorger(s) tijdelijk ontlast wordt/worden. De ondersteuning die de Amsterdammer thuis nodig heeft en ontvangt wordt geboden op de logeerlocatie. Het gaat om tijdelijk verblijf in een (zorg)organisatie. De gemeente is alleen verantwoordelijk voor de inkoop van het verblijf en de daaraan verbonden kosten, inclusief dagactiviteiten en begeleiding. Wat er verder eventueel nodig is aan verzekerde zorg (verpleging, persoonlijke verzorging) valt buiten deze inkoop en moet in voorkomende gevallen apart via de Zorgverzekeringswet (Zvw) geregeld worden.
DeadlineDe termijn voor de ontvangst van de offertes was 2026-06-01. De aanbesteding werd gepubliceerd op 2026-03-30.
LeveranciersDe volgende leveranciers worden genoemd in gunningsbesluiten of andere aanbestedingsdocumenten:
Wie? Wat? Waar?- โข Groot-Amsterdam
- โข Nederland
| Datum | Document |
|---|---|
| 2026-03-30 | Aankondiging van een opdracht |
| 2026-09-01 | Award Aankondiging |
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Wmo Logeeropvang
Referentienummer:
ba76b6cb-418c-4143-8952-8736e791a061
Korte beschrijving:
Producten/diensten: Gezondheidszorg en maatschappelijk werk ๐ฆ
Geschatte waarde exclusief BTW: 45 000 000 EUR ๐ฐ
Andere beperkingen op de plaats van uitvoering: Overal in het desbetreffende land
Beschrijving
Interne identificatiecode:
6988b525-1e7a-4b4f-9a5c-58688e69e408
Deze aanbesteding is ook geschikt voor kleine en middelgrote ondernemingen (kmoโs) โ
Aanvullende producten/diensten: Diverse gezondheidszorgdiensten ๐ฆ
Hoofdlocatie of plaats van uitvoering: Zie documentatie
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Duur
Startdatum: 2027-01-01 ๐
Einddatum: 2031-01-01 ๐
Beschrijving
Maximumaantal verlengingen: 2
Overige informatie over verlengingen: 2 keer 1 jaar
Titel
Identificatienummer van de partij:
LOT-0000
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure โ
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/25/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-06-01 11:00:00 ๐
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands ๐ฃ๏ธ
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 90 dagen
Informatie over een raamovereenkomst of een dynamisch aankoopsysteem
Raamovereenkomst met verschillende exploitanten โ
Voorwaarden voor inschrijving
De opdracht bevat uitvoeringsvoorwaarden โ
Juridische, economische, financiรซle en technische informatie
Voorwaarden voor deelname
Belangrijkste financieringsvoorwaarden en betalingsregelingen en/of verwijzing naar de relevante bepalingen die daarop van toepassing zijn:
Voorwaarden voor de uitvoering van het contract: zie overeenkomst
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Gemeente Amsterdam
Nationaal registratienummer:
34366966
Postadres: Weesperstraat 432
Postcode: 1018DN
Poststad: Amsterdam
Regio: Groot-Amsterdam ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Contactpunt: Yesim Bomba
E-mail: y.bomba@amsterdam.nl ๐ง
Telefoon: +31622054114 ๐
URL: https://www.amsterdam.nl/ ๐
Adres van het kopersprofiel: https://s2c.mercell.com/buyer/21718 ๐
Type aanbestedende dienst
Regionale of plaatselijke instantie
Hoofdactiviteit
Algemene overheidsdiensten
Postdiensten
Communicatie
Documenten URL: https://s2c.mercell.com/today/199274 ๐
Deelname URL: https://s2c.mercell.com/today/199274 ๐
Elektronische indiening: Toegestaan
Aanvullende informatie
Beoordelingsorgaan
Naam: Rechtbank Amsterdam
Nationaal registratienummer:
82951462
Postadres: Parnassusweg 220
Postcode: 1076 AV
Poststad: Amsterdam
Regio: Groot-Amsterdam ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
E-mail: inkoop@amsterdam.nl ๐ง
Telefoon: 0031206241111 ๐
Dienst waar informatie over de beroepsprocedure kan worden verkregen
Zelfde als: Beoordelingsorgaan
Bron: OJS 2026/S 063-219364 (2026-03-30)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Geschatte waarde exclusief BTW: 4 500 000 EUR ๐ฐ
Totale waarde van de opdracht (exclusief BTW): 4 500 000 EUR (framework approximate) ๐ฐ
Maximumwaarde van de raamovereenkomsten in deze aankondiging: 4 500 000 EUR ๐ฐ
Totale waarde van de opdracht (exclusief BTW) (hoogste bod): 4 500 000 ๐ฐ
Totale waarde van de opdracht (exclusief BTW) (laagste offerte): 4 500 000 ๐ฐ
Gunning van het contract
Een opdracht/perceel wordt gegund โ
Beroepsprocedures
Aantal klagers: 0
Identificatienummer van de partij:
LOT-0000
Contractnummer:
AIS-2025-0022 Stichting De Regenboog Groep
Datum van sluiting van het contract: 2026-08-26 ๐
Informatie over aanbestedingen
Aantal ontvangen offertes: 3
Informatie over de waarde van de opdracht/het perceel (exclusief BTW)
Hoogste bod: 4 500 000 ๐ฐ
Laagste bod: 4 500 000 ๐ฐ
Maximumwaarde van de raamovereenkomst: 4 500 000 EUR ๐ฐ
Opnieuw geraamde waarde van de raamovereenkomst: 4 500 000 EUR ๐ฐ
Identificatiecode van de inschrijving:
AIS-2025-0022
Identificatiecode van het perceel of de groep percelen:
LOT-0000
Naam en adres van de contractant
Naam: Stichting De Regenboog Groep
Nationaal registratienummer:
41198390
Postcode: 1001 EW
Poststad: Amsterdam
Regio: Groot-Amsterdam ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
De winnaar is genoteerd op een gereglementeerde markt โ
Omvang van de ondernemer: Klein
De inschrijving is gerangschikt
Identificatiecode van de inschrijving:
AIS-2025-0022 Stichting Cordaan
Naam: Stichting Cordaan
Nationaal registratienummer:
34229005
Postadres: De Ruijterkade 7
Postcode: 1013AA
Omvang van de ondernemer: Micro, klein of middelgroot
Identificatiecode van de inschrijving:
AIS-2025-0022 Stichting Vivium Zorggroep
Naam: Stichting Vivium Zorggroep
Nationaal registratienummer:
41194729
Postcode: 1270AK
Poststad: Huizen
Regio: Het Gooi en Vechtstreek ๐๏ธ
Aanvullende informatie
Aankondigingsinformatie
Voorkeursdatum voor publicatie: 2026-09-03Z ๐
Bron: OJS 2026/S 170-606225 (2026-09-01)
- Gezondheidszorg en maatschappelijk werk (>20 nieuwe aankopen)