Wmo hulpmiddelen de Liemerse gemeenten
Gemeente Zevenaar
Wmo hulpmiddelen De raming voor de inkoop bedraagt: โฌ 23.000.000,- exclusief btw. Dit bedrag is inclusief alle opties tot verlenging en uitbreiding. De totale maximale opdrachtwaarde wordt gesteld op โฌ 34.500.000,- over de gehele looptijd inclusief verlengingsopties, bij het bereiken waarvan de aanbestedende dienst geen nadere opdrachten meer kan verstrekken onder de raamovereenkomst.
DeadlineDeadline 2026-11-04
Wie? Wat?- โข Diverse medische instrumenten en producten โบ Invalidewagentjes, rolstoelen en bijbehorende apparatuur
- โข Medische hulpmiddelen โบ Hulpmiddelen voor ouderen
- โข Gelderland โบ Arnhem/Nijmegen
Aankoopgeschiedenis
| Datum | Document |
|---|---|
| 2026-08-31 | Aankondiging van een opdracht |
Aankondiging van een opdracht (2026-08-31)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Wmo hulpmiddelen de Liemerse gemeenten
Referentienummer:
Korte beschrijving:
Soort contract: Leveringen
Producten/diensten: Invalidewagentjes, rolstoelen en bijbehorende apparatuur ๐ฆ
Geschatte waarde exclusief BTW: 23 000 000 EUR ๐ฐ
Andere beperkingen op de plaats van uitvoering: Overal in het desbetreffende land
Beschrijving
Interne identificatiecode:
Aanvullende producten/diensten: Hulpmiddelen voor ouderen ๐ฆ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Duur: 4 jaar
Maximumaantal verlengingen: 2
Overige informatie over verlengingen:
Opties โ
Beschrijving van de opties:
Kwaliteitscriterium (naam): G1: Communicatie
Kwaliteitscriterium (weging): 20
Kwaliteitscriterium (naam): G2: Deskundigheid
G3: CO2-Prestatieladder 4.0
Kwaliteitscriterium (weging): 10
Prijs โ
Prijs (weging): 50
Titel
Identificatienummer van de partij:
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure โ
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-11-04 12:00:00 ๐
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-11-04 12:30:00 ๐
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands ๐ฃ๏ธ
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 3 maanden
Informatie over een raamovereenkomst of een dynamisch aankoopsysteem
Raamovereenkomst met verschillende exploitanten โ
Maximumaantal deelnemers: 2
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Openingsdatum: 2026-11-04 12:30:00 ๐
Elektronische facturering: Vereist
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-10-14 12:00:00 ๐
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Gemeente Zevenaar
Nationaal registratienummer:
Postadres: Kerkstraat 27
Postcode: 6901AA
Poststad: Zevenaar
Regio: Arnhem/Nijmegen ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Contactpunt: Eef Barneveld
E-mail: inkoop@zevenaar.nl ๐ง
Telefoon: +31 316595111 ๐
URL: http://www.zevenaar.nl ๐
Type aanbestedende dienst
Regionale of plaatselijke instantie
Hoofdactiviteit
Algemene overheidsdiensten
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/438025 ๐
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/438025 ๐
Elektronische indiening: Vereist
Aanvullende informatie
Dienst waar informatie over de beroepsprocedure kan worden verkregen
Zelfde als: Naam en adressen
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 169-605722 (2026-08-31)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Wmo hulpmiddelen de Liemerse gemeenten
Referentienummer:
Z/26/515677
Korte beschrijving:
Wmo hulpmiddelen De raming voor de inkoop bedraagt: โฌ 23.000.000,- exclusief btw. Dit bedrag is inclusief alle opties
tot verlenging en uitbreiding.
De totale maximale opdrachtwaarde wordt gesteld op โฌ 34.500.000,- over de gehele looptijd
inclusief verlengingsopties, bij het bereiken waarvan de aanbestedende dienst geen nadere
opdrachten meer kan verstrekken onder de raamovereenkomst.
Toon meer
Producten/diensten: Invalidewagentjes, rolstoelen en bijbehorende apparatuur ๐ฆ
Geschatte waarde exclusief BTW: 23 000 000 EUR ๐ฐ
Andere beperkingen op de plaats van uitvoering: Overal in het desbetreffende land
Beschrijving
Interne identificatiecode:
1
Aanvullende producten/diensten: Hulpmiddelen voor ouderen ๐ฆ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Duur: 4 jaar
Maximumaantal verlengingen: 2
Overige informatie over verlengingen:
De overeenkomst heeft een initiรซle vaste looptijd van vier jaar en twee opties tot verlenging van drie jaar. De verlengingsopties bieden de mogelijkheid om kritisch naar de overeenkomst te blijven kijken met het oog op kwaliteit en dienstverlening.
Informatie over opties
Opties โ
Beschrijving van de opties:
Uitbreiding van de opdrachtomvang binnen de maximale opdrachtwaarde, toetreding van gemeenten en uitbreiding van dienstverlening binnen de scope van de opdracht.
Gunningscriteria
Kwaliteitscriterium (naam): G1: Communicatie
Kwaliteitscriterium (weging): 20
Kwaliteitscriterium (naam): G2: Deskundigheid
G3: CO2-Prestatieladder 4.0
Kwaliteitscriterium (weging): 10
Prijs โ
Prijs (weging): 50
Titel
Identificatienummer van de partij:
LOT-0000
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure โ
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-11-04 12:00:00 ๐
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-11-04 12:30:00 ๐
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands ๐ฃ๏ธ
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 3 maanden
Informatie over een raamovereenkomst of een dynamisch aankoopsysteem
Raamovereenkomst met verschillende exploitanten โ
Maximumaantal deelnemers: 2
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Openingsdatum: 2026-11-04 12:30:00 ๐
Elektronische facturering: Vereist
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-10-14 12:00:00 ๐
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Gemeente Zevenaar
Nationaal registratienummer:
220090856
Postadres: Kerkstraat 27
Postcode: 6901AA
Poststad: Zevenaar
Regio: Arnhem/Nijmegen ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Contactpunt: Eef Barneveld
E-mail: inkoop@zevenaar.nl ๐ง
Telefoon: +31 316595111 ๐
URL: http://www.zevenaar.nl ๐
Type aanbestedende dienst
Regionale of plaatselijke instantie
Hoofdactiviteit
Algemene overheidsdiensten
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/438025 ๐
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/438025 ๐
Elektronische indiening: Vereist
Aanvullende informatie
Dienst waar informatie over de beroepsprocedure kan worden verkregen
Zelfde als: Naam en adressen
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 169-605722 (2026-08-31)
Nieuwe aankopen in verwante categorieรซn ๐
- Medische apparatuur, farmaceutische artikelen en artikelen voor lichaamsverzorging (>20 nieuwe aankopen)