Wifi
Stichting Openbaar Voortgezet Onderwijs Progresso (SOVOP)
De opdracht betreft het ontwerp, levering, installatie, configuratie, beheer en support van LAN, WLAN en Radius voor de locaties Calandlyceum en Lumion. Met als belangrijkste uitkomsten: • Stabiliteit van het netwerk • Één aanspreekpunt voor beide locaties • Aantoonbare veilig WiFi-netwerk • Uniforme inrichting • Beheersbare kosten Zie aanbestedingsdocumenten
DeadlineDeadline 2026-09-28
Wie? Wat?- • Radio-, televisie-, communicatie-, telecommunicatietoestellen en aanverwante apparatuur › Netwerken
Aankoopgeschiedenis
| Datum | Document |
|---|---|
| 2026-07-07 | Aankondiging van een opdracht |
| 2026-08-24 | Award Aankondiging |
Aankondiging van een opdracht (2026-07-07)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Wifi
Korte beschrijving:
Soort contract: Leveringen
Producten/diensten: Netwerken 📦
Andere beperkingen op de plaats van uitvoering: Overal in het desbetreffende land
Beschrijving
Interne identificatiecode:
Beschrijving van de aanbesteding:
Land: Nederland 🇳🇱
Duur: 24 maanden
Maximumaantal verlengingen: 4
Overige informatie over verlengingen: Optiejaren : vier (4) maal twaalf (12) maanden
Informatie over opties
Opties ✅
Beschrijving van de opties: Optiejaren : vier (4) maal twaalf (12) maanden
Gunningscriteria
Kwaliteitscriterium (naam): Kwaliteit
Kwaliteitscriterium (weging): 60
Prijs ✅
Prijs (weging): 40
Titel
Identificatienummer van de partij:
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure ✅
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-09-28 09:00:00 📅
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-09-28 09:15:00 📅
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands 🗣️
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 3 maanden
Informatie over een raamovereenkomst of een dynamisch aankoopsysteem
Raamovereenkomst met verschillende exploitanten ✅
Maximumaantal deelnemers: 1
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Openingsdatum: 2026-09-28 09:15:00 📅
Elektronische facturering: Vereist
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Stichting Openbaar Voortgezet Onderwijs Progresso (SOVOP)
Nationaal registratienummer:
Postadres: Pieter Calandlaan 182
Postcode: 1068NT
Poststad: Amsterdam
Regio: Groot-Amsterdam 🏙️
Land: Nederland 🇳🇱
Contactpunt: Inkada Inkoop & Advies
E-mail: aanbesteding@inkada.nl 📧
Telefoon: +31 0546455655 📞
URL: http://www.progresso.amsterdam 🌏
Type aanbestedende dienst
Publiekrechtelijke instelling
Hoofdactiviteit
Onderwijs
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/432255 🌏
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/432255 🌏
Elektronische indiening: Vereist
Aanvullende informatie
Dienst waar informatie over de beroepsprocedure kan worden verkregen
Zelfde als: Naam en adressen
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 129-468864 (2026-07-07)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Wifi
Korte beschrijving:
De opdracht betreft het ontwerp, levering, installatie, configuratie, beheer en support van LAN, WLAN en Radius voor de locaties Calandlyceum en Lumion. Met als belangrijkste uitkomsten:
• Stabiliteit van het netwerk
• Één aanspreekpunt voor beide locaties
• Aantoonbare veilig WiFi-netwerk
• Uniforme inrichting
• Beheersbare kosten Zie aanbestedingsdocumenten
Toon meer
Producten/diensten: Netwerken 📦
Andere beperkingen op de plaats van uitvoering: Overal in het desbetreffende land
Beschrijving
Interne identificatiecode:
1
Beschrijving van de aanbesteding:
De aanbestedende dienst past geen perceelindeling toe. De opdracht betreft één samenhangende WiFi-oplossing waarbij levering, implementatie, migratie en beheer onlosmakelijk met elkaar verbonden zijn. Een opdeling in percelen zou leiden tot een grotere coördinatielast, hogere uitvoeringsrisico's en onduidelijkheid in verantwoordelijkheden. Om een integrale verantwoordelijkheid voor het functioneren van het WiFi-netwerk te waarborgen, wordt de opdracht als één geheel aanbesteed.
Opdrachtgever heeft onderzocht dat de relevante markt in staat is deze opdracht integraal uit te voeren. MKB-deelname blijft mogelijk via combinaties en onderaanneming Zie aanbestedingsdocumenten
Toon meer
Duur: 24 maanden
Maximumaantal verlengingen: 4
Overige informatie over verlengingen: Optiejaren : vier (4) maal twaalf (12) maanden
Informatie over opties
Opties ✅
Beschrijving van de opties: Optiejaren : vier (4) maal twaalf (12) maanden
Gunningscriteria
Kwaliteitscriterium (naam): Kwaliteit
Kwaliteitscriterium (weging): 60
Prijs ✅
Prijs (weging): 40
Titel
Identificatienummer van de partij:
LOT-0000
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure ✅
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-09-28 09:00:00 📅
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-09-28 09:15:00 📅
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands 🗣️
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 3 maanden
Informatie over een raamovereenkomst of een dynamisch aankoopsysteem
Raamovereenkomst met verschillende exploitanten ✅
Maximumaantal deelnemers: 1
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Openingsdatum: 2026-09-28 09:15:00 📅
Elektronische facturering: Vereist
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Stichting Openbaar Voortgezet Onderwijs Progresso (SOVOP)
Nationaal registratienummer:
291805303
Postadres: Pieter Calandlaan 182
Postcode: 1068NT
Poststad: Amsterdam
Regio: Groot-Amsterdam 🏙️
Land: Nederland 🇳🇱
Contactpunt: Inkada Inkoop & Advies
E-mail: aanbesteding@inkada.nl 📧
Telefoon: +31 0546455655 📞
URL: http://www.progresso.amsterdam 🌏
Type aanbestedende dienst
Publiekrechtelijke instelling
Hoofdactiviteit
Onderwijs
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/432255 🌏
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/432255 🌏
Elektronische indiening: Vereist
Aanvullende informatie
Dienst waar informatie over de beroepsprocedure kan worden verkregen
Zelfde als: Naam en adressen
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 129-468864 (2026-07-07)
Award Aankondiging (2026-08-24)
Gunning van het contract
Informatie over niet-toekenning
Er zijn geen offertes of verzoeken tot deelneming ontvangen of ze zijn allemaal afgewezen
De reden waarom geen winnaar is gekozen: Besluit van de koper, wegens gewijzigde behoeften
Identificatienummer van de partij:
Informatie over aanbestedingen
Aantal ontvangen offertes: 0
Aanvullende informatie
Aanvullende informatie
Bron: OJS 2026/S 163-586348 (2026-08-24)
Gunning van het contract
Informatie over niet-toekenning
Er zijn geen offertes of verzoeken tot deelneming ontvangen of ze zijn allemaal afgewezen
De reden waarom geen winnaar is gekozen: Besluit van de koper, wegens gewijzigde behoeften
Identificatienummer van de partij:
LOT-0000
Informatie over aanbestedingen
Aantal ontvangen offertes: 0
Aanvullende informatie
Aanvullende informatie
Stichting Openbaar Voortgezet Onderwijs Progresso (hierna: Progresso) heeft naar aanleiding van de ontvangen vragen voor de eerste Nota van Inlichtingen van de aanbesteding WiFi een nadere beoordeling uitgevoerd van de in de aanbestedingsstukken beschreven behoefte en de daarbij behorende scope van de opdracht.
Op basis hiervan is vastgesteld dat de uitgevraagde oplossing onvoldoende aansluit bij de actuele omvang, inrichting en functionele behoefte van de organisatie. De benodigde aanpassingen aan de opdracht, het Programma van Eisen en de scope zijn van zodanige aard en omvang dat sprake zou zijn van een wezenlijke wijziging van de opdracht.
Voortzetting van de lopende aanbestedingsprocedure zou naar het oordeel van Progresso kunnen leiden tot een opdracht die onvoldoende aansluit bij de actuele situatie, omvang en functionele behoefte van de organisatie en haar scholen. Om die reden is besloten de lopende aanbestedingsprocedure in te trekken. Progresso waardeert de betrokkenheid van marktpartijen en de ontvangen vragen. Deze hebben bijgedragen aan het voortschrijdend inzicht en de daarop gebaseerde besluitvorming.
Progresso gaat zich beraden op welke wijze en op welk moment invulling wordt gegeven aan een eventuele nieuwe uitvraag.
Toon meer
Nieuwe aankopen in verwante categorieën 🆕