Werkverkenning
Senzer
Binnen de scope vallen Werkverkenningstrajecten die voldoen aan de eisen zoals opgenomen in het Programma van Eisen (Bijlage 8) en worden uitgevoerd volgens het door Senzer opgestelde Dienstverleningsmodel (Bijlage 3). Dit betekent dat van Inschrijvers wordt verwacht dat zij leerwerkplekken aanbieden waarop, conform de in het Programma van Eisen beschreven methodiek, wordt gewerkt aan de in paragraaf 2.3 omschreven doelstelling van begeleiding/ondersteuning binnen Werkverkenning. De Werkzoekenden worden daarbij begeleid door een Beroepskracht die handelt volgens de eisen die in het Programma van Eisen aan de uitvoering zijn gesteld. Voor meer toelichting verwijzen wij u naar de aanbestedingsleidraad. De geraamde waarde van deze Opdracht bedraagt โฌ 3.036.000, - exclusief btw voor een looptijd van zes jaar (3 maal 2 jaar) over alle 5 de percelen.
DeadlineDe termijn voor de ontvangst van de offertes was 2026-06-09. De aanbesteding werd gepubliceerd op 2026-03-27.
LeveranciersDe volgende leveranciers worden genoemd in gunningsbesluiten of andere aanbestedingsdocumenten:
- โข Inzien = Inzicht
- โข Particibaan B.V.
- โข Stichting De Werkhalte
- โข Stichting Rabauw Craft Beer
- โข Tristo B.V.
- โข Senzer
| Datum | Document |
|---|---|
| 2026-03-27 | Aankondiging van een opdracht |
| 2026-08-27 | Award Aankondiging |
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Werkverkenning
Referentienummer:
2026-004
Korte beschrijving:
Producten/diensten: Maatschappelijke diensten ๐ฆ
Geschatte waarde exclusief BTW: 3036000.0 EUR ๐ฐ
Informatie over kavels
Dit contract is verdeeld in percelen โ
Maximumaantal partijen dat aan รฉรฉn inschrijver kan worden toegewezen: 5
Inschrijvingen kunnen worden ingediend voor een maximaal aantal partijen: 5
1๏ธโฃ
Interne identificatiecode:
1
Titel: Helmond
Geschatte waarde exclusief BTW: 1015000.0 EUR ๐ฐ
Beschrijving van de aanbesteding:
Hoofdlocatie of plaats van uitvoering: Helmond
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Plaats van uitvoering: Zuidoost-Noord-Brabant ๐๏ธ
Duur: 6 jaar
Maximumaantal verlengingen: 2
Overige informatie over verlengingen:
Opties โ
Beschrijving van de opties:
Prijs โ
Prijs (weging): 10
Kwaliteitscriterium (naam): Subcriterium G1: Methode en begeleiding van de Werkzoekende
Kwaliteitscriterium (weging): 50
Kwaliteitscriterium (naam): Subcriterium G2: Flexibiliteit en adaptief vermogen
Kwaliteitscriterium (weging): 20
Kwaliteitscriterium (naam): Subcriterium G3: Beschikbare aantal Werkverkenningsplekken
Titel
Identificatienummer van de partij:
LOT-0001
2๏ธโฃ
Interne identificatiecode:
2
Titel: Deurne
Geschatte waarde exclusief BTW: 506000.0 EUR ๐ฐ
Beschrijving van de aanbesteding:
Identificatienummer van de partij:
LOT-0002
3๏ธโฃ
Interne identificatiecode:
3
Titel: GeldropโMierlo
Titel
Identificatienummer van de partij:
LOT-0003
4๏ธโฃ
Interne identificatiecode:
4
Titel: Asten / Someren
Titel
Identificatienummer van de partij:
LOT-0004
5๏ธโฃ
Interne identificatiecode:
5
Titel: GemertโBakel / Laarbeek
Titel
Identificatienummer van de partij:
LOT-0005
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure โ
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-06-09 10:00:00 ๐
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-06-09 10:00:00 ๐
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands ๐ฃ๏ธ
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 3 maanden
Informatie over een raamovereenkomst of een dynamisch aankoopsysteem
Raamovereenkomst met verschillende exploitanten โ
Beschrijving
Motiveer in het geval van raamovereenkomsten elke looptijd van meer dan 4 jaar:
Maximumaantal deelnemers: 12
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Een combinatie van inschrijvers aan wie een opdracht wordt gegund, moet een bepaalde rechtsvorm aannemen โ
Openingsdatum: 2026-06-09 10:00:00 ๐
Elektronische facturering: Vereist
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-05-06 10:00:00 ๐
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)
Juridische, economische, financiรซle en technische informatie
Voorwaarden voor deelname
Rechtsvorm van de combinatie van ondernemers aan wie de opdracht wordt gegund: Inschrijving in een handelsregister (KvK)
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Senzer
Nationaal registratienummer:
442013547
Postadres: Montgomeryplein 6
Postcode: 5704 AX
Poststad: Helmond
Regio: Zuidoost-Noord-Brabant ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Contactpunt: Tessa Teurlings
E-mail: inkoop@senzer.nl ๐ง
Telefoon: +31 43982557 ๐
Fax: +31 492582405 ๐
URL: http://www.senzer.nl ๐
Type aanbestedende dienst
Publiekrechtelijke instelling
Hoofdactiviteit
Algemene overheidsdiensten
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/417758 ๐
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/417758 ๐
Elektronische indiening: Vereist
Aanvullende informatie
Dienst waar informatie over de beroepsprocedure kan worden verkregen
Zelfde als: Naam en adressen
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 062-218263 (2026-03-27)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Geschatte waarde exclusief BTW: 3036000.0 EUR ๐ฐ
Totale waarde van de opdracht (exclusief BTW): 2530000.0 EUR (framework approximate) ๐ฐ
Maximumwaarde van de raamovereenkomsten in deze aankondiging: 3750000.0 EUR ๐ฐ
Beschrijving
Geschatte waarde exclusief BTW: 1012000.0 EUR ๐ฐ
506000.0 EUR ๐ฐ
Gunning van het contract
1๏ธโฃ
Een opdracht/perceel wordt gegund โ
Beroepsprocedures
Aantal klagers: 0
Identificatienummer van de partij:
LOT-0001
Contractnummer:
CON-0001
Datum van sluiting van het contract: 2026-08-06 ๐
Titel: P1 Helmond
Informatie over aanbestedingen
Aantal ontvangen offertes: 5
Aantal elektronisch ontvangen inschrijvingen: 4
Aantal inschrijvingen van KMO's: 4
Informatie over de waarde van de opdracht/het perceel (exclusief BTW)
Maximumwaarde van de raamovereenkomst: 1500000.0 EUR ๐ฐ
Opnieuw geraamde waarde van de raamovereenkomst: 1012000.0 EUR ๐ฐ
Identificatiecode van de inschrijving:
1
Identificatiecode van het perceel of de groep percelen:
LOT-0001
Naam en adres van de contractant
Naam: Tristo B.V.
Nationaal registratienummer:
89508785
Postadres: Rooseindsestraat 52
Postcode: 5705BV
Poststad: Helmond
Regio: Zuidoost-Noord-Brabant ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Contactpunt: M.Azamy
URL: http://www.tristowerkt.nl ๐
Omvang van de ondernemer: Micro
Naam: Stichting De Werkhalte
Nationaal registratienummer:
97162787
Postadres: Panovenweg 33
Panovenweg
Postcode: 5708HR
Contactpunt: Gaby Koeter
URL: http://www.stichtingdewerkhalte.nl ๐
Naam: Particibaan B.V.
Nationaal registratienummer:
67087469
Postadres: Veraartlaan 4
Postcode: 2288GM
Poststad: Rijswijk
Regio: Agglomeratie โs-Gravenhage ๐๏ธ
URL: http://www.particibaan.nl ๐
Omvang van de ondernemer: Middelgroot
2๏ธโฃ
Identificatienummer van de partij:
LOT-0002
Informatie over aanbestedingen
Aantal ontvangen offertes: 3
Aantal elektronisch ontvangen inschrijvingen: 3
Aantal inschrijvingen van KMO's: 3
Informatie over de waarde van de opdracht/het perceel (exclusief BTW)
Maximumwaarde van de raamovereenkomst: 750000.0 EUR ๐ฐ
Opnieuw geraamde waarde van de raamovereenkomst: 506000.0 EUR ๐ฐ
Identificatiecode van de inschrijving:
2
Identificatiecode van het perceel of de groep percelen:
LOT-0002
3๏ธโฃ
Identificatienummer van de partij:
LOT-0003
Identificatiecode van de inschrijving:
3
Identificatiecode van het perceel of de groep percelen:
LOT-0003
4๏ธโฃ
Informatie over niet-toekenning
Er zijn geen offertes of verzoeken tot deelneming ontvangen of ze zijn allemaal afgewezen
De reden waarom geen winnaar is gekozen: Alle inschrijvingen, verzoeken tot deelname of projecten zijn ingetrokken of niet-ontvankelijk bevonden
Identificatienummer van de partij:
LOT-0004
5๏ธโฃ
Identificatienummer van de partij:
LOT-0005
Informatie over aanbestedingen
Aantal elektronisch ontvangen inschrijvingen: 5
Aantal inschrijvingen van KMO's: 5
Identificatiecode van de inschrijving:
5
Identificatiecode van het perceel of de groep percelen:
LOT-0005
Naam en adres van de contractant
Naam: Inzien = Inzicht
Nationaal registratienummer:
64239470
Postadres: Gooisehof 169
werklocatie project, Manege de stap, De stap 12, de Mortel
Postcode: 5709LT
Regio: Noordoost-Noord-Brabant ๐๏ธ
Contactpunt: Monique snel
URL: http://www.inzien.me ๐
Naam: Stichting Rabauw Craft Beer
Nationaal registratienummer:
73835129
Postadres: Ridderplein 35
Postcode: 5421CX
Poststad: Gemert
Contactpunt: Gijs Verhagen
URL: http://www.rabauw.org ๐
Bron: OJS 2026/S 166-596178 (2026-08-27)