Werkplek- en netwerkbeheer
Collectie Overijssel
De aanbesteding betreft het uitvoeren van het werkplek- en netwerkbeheer voor Collectie Overijssel. De opdrachtgever is voornemens de opdracht te gunnen aan รฉรฉn partij die de economisch meest voordelige inschrijving heeft gedaan voor een periode van 3 jaar met een optionele verlenging van 1 jaar, tot een maximum van 4. Het betreft het beheren van circa 116 werkplekken en de netwerkomgeving. Zie voor de uitgebreide toelichting de Aanbestedingsleidraad.
DeadlineDeadline 2026-11-06
Wie? Wat? Waar?- โข Overijssel โบ Noord-Overijssel
Aankoopgeschiedenis
| Datum | Document |
|---|---|
| 2026-08-31 | Aankondiging van een opdracht |
Aankondiging van een opdracht (2026-08-31)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Werkplek- en netwerkbeheer
Referentienummer:
Korte beschrijving:
Soort contract: Diensten
Producten/diensten: IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning ๐ฆ
Geschatte waarde exclusief BTW: 450000.0 EUR ๐ฐ
Andere beperkingen op de plaats van uitvoering: Overal in het desbetreffende land
Beschrijving
Interne identificatiecode:
Aanvullende informatie: De Aanbesteding is niet opgedeeld in percelen. Zie Aanbestedingsleidraad.
Hoofdlocatie of plaats van uitvoering: Zwolle en Deventer
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Duur: 3 jaar
Maximumaantal verlengingen: 1
Overige informatie over verlengingen: 1 jaar
Informatie over opties
Opties โ
Beschrijving van de opties: Zie Aanbestedingsleidraad
Gunningscriteria
Prijs โ
Prijs (weging): 30
Kwaliteitscriterium (naam): G2.1 Kwaliteit - Beheer en service
Kwaliteitscriterium (weging): 30
Kwaliteitscriterium (naam): G2.2 Kwaliteit - Regie en monitoring
Kwaliteitscriterium (weging): 20
Kwaliteitscriterium (naam): G2.3 Kwaliteit - Transitie en implementatie
Titel
Identificatienummer van de partij:
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure โ
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-11-06 17:00:00 ๐
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-11-06 17:05:00 ๐
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands ๐ฃ๏ธ
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 2 maanden
Informatie over een raamovereenkomst of een dynamisch aankoopsysteem
Raamovereenkomst met verschillende exploitanten โ
Maximumaantal deelnemers: 1
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Openingsdatum: 2026-11-06 17:05:00 ๐
Elektronische facturering: Vereist
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-10-19 17:00:00 ๐
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Collectie Overijssel
Nationaal registratienummer:
Postadres: Eikenstraat 20
Postcode: 8021WX
Poststad: Zwolle
Regio: Noord-Overijssel ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Contactpunt: Willem Busch
E-mail: projectbureau@procurance.nl ๐ง
Telefoon: +31 31027912 ๐
URL: http://www.historischcentrumoverijssel.nl ๐
Type aanbestedende dienst
Publiekrechtelijke instelling
Hoofdactiviteit
Algemene overheidsdiensten
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/438010 ๐
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/438010 ๐
Elektronische indiening: Vereist
Aanvullende informatie
Dienst waar informatie over de beroepsprocedure kan worden verkregen
Zelfde als: Naam en adressen
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 169-605314 (2026-08-31)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Werkplek- en netwerkbeheer
Referentienummer:
007
Korte beschrijving:
De aanbesteding betreft het uitvoeren van het werkplek- en netwerkbeheer voor Collectie Overijssel. De opdrachtgever is voornemens de opdracht te gunnen aan รฉรฉn partij die de economisch meest voordelige inschrijving heeft gedaan voor een periode van 3 jaar met een optionele verlenging van 1 jaar, tot een maximum van 4. Het betreft het beheren van circa 116 werkplekken en de netwerkomgeving. Zie voor de uitgebreide toelichting de Aanbestedingsleidraad.
Toon meer
Producten/diensten: IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning ๐ฆ
Geschatte waarde exclusief BTW: 450000.0 EUR ๐ฐ
Andere beperkingen op de plaats van uitvoering: Overal in het desbetreffende land
Beschrijving
Interne identificatiecode:
1
Aanvullende informatie: De Aanbesteding is niet opgedeeld in percelen. Zie Aanbestedingsleidraad.
Hoofdlocatie of plaats van uitvoering: Zwolle en Deventer
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Duur: 3 jaar
Maximumaantal verlengingen: 1
Overige informatie over verlengingen: 1 jaar
Informatie over opties
Opties โ
Beschrijving van de opties: Zie Aanbestedingsleidraad
Gunningscriteria
Prijs โ
Prijs (weging): 30
Kwaliteitscriterium (naam): G2.1 Kwaliteit - Beheer en service
Kwaliteitscriterium (weging): 30
Kwaliteitscriterium (naam): G2.2 Kwaliteit - Regie en monitoring
Kwaliteitscriterium (weging): 20
Kwaliteitscriterium (naam): G2.3 Kwaliteit - Transitie en implementatie
Titel
Identificatienummer van de partij:
LOT-0000
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure โ
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-11-06 17:00:00 ๐
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-11-06 17:05:00 ๐
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands ๐ฃ๏ธ
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 2 maanden
Informatie over een raamovereenkomst of een dynamisch aankoopsysteem
Raamovereenkomst met verschillende exploitanten โ
Maximumaantal deelnemers: 1
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Openingsdatum: 2026-11-06 17:05:00 ๐
Elektronische facturering: Vereist
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-10-19 17:00:00 ๐
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Collectie Overijssel
Nationaal registratienummer:
437384913
Postadres: Eikenstraat 20
Postcode: 8021WX
Poststad: Zwolle
Regio: Noord-Overijssel ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Contactpunt: Willem Busch
E-mail: projectbureau@procurance.nl ๐ง
Telefoon: +31 31027912 ๐
URL: http://www.historischcentrumoverijssel.nl ๐
Type aanbestedende dienst
Publiekrechtelijke instelling
Hoofdactiviteit
Algemene overheidsdiensten
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/438010 ๐
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/438010 ๐
Elektronische indiening: Vereist
Aanvullende informatie
Dienst waar informatie over de beroepsprocedure kan worden verkregen
Zelfde als: Naam en adressen
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 169-605314 (2026-08-31)
Nieuwe aankopen in verwante categorieรซn ๐
- IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning (>20 nieuwe aankopen)
- Advies inzake hardware (1)
- Computeraudit- en testdiensten (1)
- Computernetwerkdiensten (2)
- Diensten voor computerbackup en converteren van computercatalogus
- Diensten voor computerondersteuning en -advies (3)
- Informaticadiensten (5)
- Internetdiensten (5)
- Softwareprogrammering en -advies (>20)
- Uitwerken van gegevens (14)