Werkkleding gemeente Zwijndrecht
Gemeente Zwijndrecht
Het leveren van beschermende werk- en bedrijfskleding en schoeisel, t.b.v. Team Uitvoering en Team Toezicht & Handhaving van de Gemeente Zwijndrecht dat voldoet aan de wettelijke richtlijnen Maximaal Euro 300.000,-
DeadlineDeadline 2026-10-19
Wie? Wat?- โข Kleding, schoeisel, bagageartikelen en accessoires โบ Beroepskleding, speciale werkkleding en toebehoren
- โข Nederland
- โข Zuidoost-Zuid-Holland
Aankoopgeschiedenis
| Datum | Document |
|---|---|
| 2026-09-02 | Aankondiging van een opdracht |
Aankondiging van een opdracht (2026-09-02)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Werkkleding gemeente Zwijndrecht
Referentienummer:
Korte beschrijving:
Producten/diensten: Beroepskleding, speciale werkkleding en toebehoren ๐ฆ
Andere beperkingen op de plaats van uitvoering: Overal in het desbetreffende land
Beschrijving
Interne identificatiecode:
Hoofdlocatie of plaats van uitvoering: Zwijndrecht
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Duur: 24 maanden
Maximumaantal verlengingen: 2
Overige informatie over verlengingen: Een eenzijdige optie tot verlenging van twee (2) maal รฉรฉn (1) jaar.
Informatie over opties
Opties โ
Beschrijving van de opties: Benodigde reparaties van werkkleding
Gunningscriteria
Kwaliteitscriterium (naam): K1: Kledingtest en draagproef van aangeboden werkkleding en schoeisel
Kwaliteitscriterium (weging): 25
Kwaliteitscriterium (naam): K2: Duurzaamheid
Kwaliteitscriterium (weging): 10
Kwaliteitscriterium (naam): K3: Dienstverlening (Plan van aanpak)
Kwaliteitscriterium (weging): 20
Kwaliteitscriterium (naam): K4: Online bestelportal (webwinkel)
Kwaliteitscriterium (weging): 5
Prijs โ
Prijs (weging): 40
Titel
Identificatienummer van de partij:
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure โ
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-10-19 10:00:00 ๐
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-10-19 10:05:00 ๐
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands ๐ฃ๏ธ
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 3 maanden
Informatie over een raamovereenkomst of een dynamisch aankoopsysteem
Raamovereenkomst met verschillende exploitanten โ
Maximumaantal deelnemers: 1
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Openingsdatum: 2026-10-19 10:05:00 ๐
Elektronische facturering: Vereist
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-09-30 10:00:00 ๐
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Gemeente Zwijndrecht
Nationaal registratienummer:
Postadres: Raadhuisplein 3
Postcode: 3331BT
Poststad: Zwijndrecht
Regio: Zuidoost-Zuid-Holland ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Contactpunt: Yvonne van Almkerk
E-mail: inkoop@drechtsteden.nl ๐ง
Telefoon: +31 786206666 ๐
URL: http://www.zwijndrecht.nl ๐
Type aanbestedende dienst
Regionale of plaatselijke instantie
Hoofdactiviteit
Algemene overheidsdiensten
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/438409 ๐
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/438409 ๐
Elektronische indiening: Vereist
Aanvullende informatie
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 171-610939 (2026-09-02)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Werkkleding gemeente Zwijndrecht
Referentienummer:
260026GZD
Korte beschrijving:
Het leveren van beschermende werk- en bedrijfskleding en schoeisel, t.b.v. Team Uitvoering en Team Toezicht & Handhaving van de Gemeente Zwijndrecht dat voldoet aan de wettelijke richtlijnen Maximaal Euro 300.000,-
Soort contract: Leveringen
Producten/diensten: Beroepskleding, speciale werkkleding en toebehoren ๐ฆ
Andere beperkingen op de plaats van uitvoering: Overal in het desbetreffende land
Beschrijving
Interne identificatiecode:
1
Hoofdlocatie of plaats van uitvoering: Zwijndrecht
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Duur: 24 maanden
Maximumaantal verlengingen: 2
Overige informatie over verlengingen: Een eenzijdige optie tot verlenging van twee (2) maal รฉรฉn (1) jaar.
Informatie over opties
Opties โ
Beschrijving van de opties: Benodigde reparaties van werkkleding
Gunningscriteria
Kwaliteitscriterium (naam): K1: Kledingtest en draagproef van aangeboden werkkleding en schoeisel
Kwaliteitscriterium (weging): 25
Kwaliteitscriterium (naam): K2: Duurzaamheid
Kwaliteitscriterium (weging): 10
Kwaliteitscriterium (naam): K3: Dienstverlening (Plan van aanpak)
Kwaliteitscriterium (weging): 20
Kwaliteitscriterium (naam): K4: Online bestelportal (webwinkel)
Kwaliteitscriterium (weging): 5
Prijs โ
Prijs (weging): 40
Titel
Identificatienummer van de partij:
LOT-0000
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure โ
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-10-19 10:00:00 ๐
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-10-19 10:05:00 ๐
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands ๐ฃ๏ธ
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 3 maanden
Informatie over een raamovereenkomst of een dynamisch aankoopsysteem
Raamovereenkomst met verschillende exploitanten โ
Maximumaantal deelnemers: 1
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Openingsdatum: 2026-10-19 10:05:00 ๐
Elektronische facturering: Vereist
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-09-30 10:00:00 ๐
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Gemeente Zwijndrecht
Nationaal registratienummer:
31678251
Postadres: Raadhuisplein 3
Postcode: 3331BT
Poststad: Zwijndrecht
Regio: Zuidoost-Zuid-Holland ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Contactpunt: Yvonne van Almkerk
E-mail: inkoop@drechtsteden.nl ๐ง
Telefoon: +31 786206666 ๐
URL: http://www.zwijndrecht.nl ๐
Type aanbestedende dienst
Regionale of plaatselijke instantie
Hoofdactiviteit
Algemene overheidsdiensten
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/438409 ๐
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/438409 ๐
Elektronische indiening: Vereist
Aanvullende informatie
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 171-610939 (2026-09-02)
Nieuwe aankopen in verwante categorieรซn ๐
- Kleding, schoeisel, bagageartikelen en accessoires (>20 nieuwe aankopen)