Weegbrugsoftware, digitaliseren van begeleidingsbrieven en Weegbrug hardware (en randapparatuur)

Gemeente Amsterdam

De opdracht bestaat uit 2 percelen: Perceel 1 Weegbrug software en digitaliseringsbrieven Dit perceel betreft de levering, onderhoud en doorontwikkeling van software ten behoeve van recyclepunten (milieustraten) en grondopslag- en verwerkingslocaties. De weegbrugsoftware ondersteunt het grondstromenbeheer en grofvuilproces door voertuigen te registreren, transportbewegingen te volgen en alle bijbehorende gegevens vast te leggen en uit te wisselen met andere systemen. Daarnaast zal dit perceel moeten gaan voorzien in software die de begeleidingsbrief digitaliseert en chauffeurs met een mobiele app ondersteunt bij het laden en lossen. Perceel 2 Weegbrug hardware (en randapparatuur) Dit perceel betreft de levering, het onderhoud en de vervanging van hardware ten behoeve van recyclepunten (milieustraten) en grondopslag- en verwerklocaties. Het perceel omvat de fysieke hardwarecomponenten en het bijbehorende onderhoud. Software, beheer en overige dienstverlening vallen buiten de scope van dit perceel, tenzij deze expliciet als optie zijn opgenomen. De afbakening van dit perceel is gebaseerd op de specifieke aard van de benodigde hardwarecomponenten en de aanwezigheid van een gespecialiseerde markt. Hiermee wordt flexibiliteit geborgd en kan worden ingespeeld op toekomstige ontwikkelingen en uitbreidingen. De hardware ondersteunt de primaire processen op de locaties, waaronder toegangscontrole, registratie en de afhandeling van bezoekers- en afvalstromen. Dit betreft zowel bestaande recyclepunten en grondopslag- en verwerklocaties als toekomstige locaties binnen de scope van deze opdracht.

Deadline

Deadline 2026-11-04

Wie? Wat? Waar?
Aankoopgeschiedenis
Datum Document
2026-08-27 Aankondiging van een opdracht
Aankondiging van een opdracht (2026-08-27)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Weegbrugsoftware, digitaliseren van begeleidingsbrieven en Weegbrug hardware (en randapparatuur)
Referentienummer: 4eef7de2-7e7d-48ae-b54e-491138c6ad0c
Korte beschrijving:
De opdracht bestaat uit 2 percelen: Perceel 1 Weegbrug software en digitaliseringsbrieven Dit perceel betreft de levering, onderhoud en doorontwikkeling van software ten behoeve van recyclepunten (milieustraten) en grondopslag- en verwerkingslocaties. De weegbrugsoftware ondersteunt het grondstromenbeheer en grofvuilproces door voertuigen te registreren, transportbewegingen te volgen en alle bijbehorende gegevens vast te leggen en uit te wisselen met andere systemen. Daarnaast zal dit perceel moeten gaan voorzien in software die de begeleidingsbrief digitaliseert en chauffeurs met een mobiele app ondersteunt bij het laden en lossen. Perceel 2 Weegbrug hardware (en randapparatuur) Dit perceel betreft de levering, het onderhoud en de vervanging van hardware ten behoeve van recyclepunten (milieustraten) en grondopslag- en verwerklocaties. Het perceel omvat de fysieke hardwarecomponenten en het bijbehorende onderhoud. Software, beheer en overige dienstverlening vallen buiten de scope van dit perceel, tenzij deze expliciet als optie zijn opgenomen. De afbakening van dit perceel is gebaseerd op de specifieke aard van de benodigde hardwarecomponenten en de aanwezigheid van een gespecialiseerde markt. Hiermee wordt flexibiliteit geborgd en kan worden ingespeeld op toekomstige ontwikkelingen en uitbreidingen. De hardware ondersteunt de primaire processen op de locaties, waaronder toegangscontrole, registratie en de afhandeling van bezoekers- en afvalstromen. Dit betreft zowel bestaande recyclepunten en grondopslag- en verwerklocaties als toekomstige locaties binnen de scope van deze opdracht.
Toon meer
Soort contract: Diensten
Producten/diensten: IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning ๐Ÿ“ฆ
Geschatte waarde exclusief BTW: 1 280 000 EUR ๐Ÿ’ฐ
Aanvullende aard van het contract: Leveringen
Andere beperkingen op de plaats van uitvoering: Overal in het desbetreffende land
Beschrijving
Interne identificatiecode: fbae1955-d25f-4cc1-b53e-f4da01c43927
Hoofdlocatie of plaats van uitvoering: Zie documentatie
Land: Nederland ๐Ÿ‡ณ๐Ÿ‡ฑ
Duur
Startdatum: 2026-12-31 ๐Ÿ“…
Einddatum: 2032-12-31 ๐Ÿ“…
Titel
Identificatienummer van de partij: LOT-0000

Procedure
Soort procedure
Openbare procedure โœ…
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-11-04 09:00:00 ๐Ÿ“…
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands ๐Ÿ—ฃ๏ธ
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 60 dagen
Voorwaarden voor inschrijving
De namen en beroepskwalificaties van het voor de uitvoering van de opdracht ingezette personeel moeten worden vermeld
Elektronische facturering: Vereist
Er zal gebruik worden gemaakt van elektronische betaling โœ…
Geheimhoudingsovereenkomst is vereist โœ…

Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Gemeente Amsterdam
Nationaal registratienummer: 34366966
Postadres: Weesperstraat 432
Postcode: 1018DN
Poststad: Amsterdam
Regio: Groot-Amsterdam ๐Ÿ™๏ธ
Land: Nederland ๐Ÿ‡ณ๐Ÿ‡ฑ
Contactpunt: Zuhal Yilmaz
E-mail: z.yilmaz@amsterdam.nl ๐Ÿ“ง
Telefoon: +31682086416 ๐Ÿ“ž
URL: https://www.amsterdam.nl/ ๐ŸŒ
Adres van het kopersprofiel: https://s2c.mercell.com/buyer/21718 ๐ŸŒ
Type aanbestedende dienst
Regionale of plaatselijke instantie
Hoofdactiviteit
Algemene overheidsdiensten
Communicatie
Documenten URL: https://s2c.mercell.com/today/230078 ๐ŸŒ
Deelname URL: https://s2c.mercell.com/today/230078 ๐ŸŒ
Elektronische indiening: Toegestaan

Aanvullende informatie
Beoordelingsorgaan
Naam: Rechtbank Amsterdam
Nationaal registratienummer: 82951462
Postadres: Parnassusweg 220
Postcode: 1076 AV
Poststad: Amsterdam
Regio: Groot-Amsterdam ๐Ÿ™๏ธ
Land: Nederland ๐Ÿ‡ณ๐Ÿ‡ฑ
E-mail: inkoop@amsterdam.nl ๐Ÿ“ง
Telefoon: 0031206241111 ๐Ÿ“ž
Dienst waar informatie over de beroepsprocedure kan worden verkregen
Zelfde als: Beoordelingsorgaan
Herzieningsprocedure
Precieze informatie over de termijn(en) voor herzieningsprocedures: 20 dagen vanaf bekend making voorgenomen gunning
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 167-598561 (2026-08-27)