Wayfinding parkeren & stallen (9-D-0031212-25)

Gemeente Rotterdam

De garages en stallingen van de gemeente Rotterdam dienen voorzien te zijn van de juiste Wayfinding, zodat gebruikers goed en veilig kunnen oriënteren en navigeren. Daarvoor moeten routes worden ontworpen, producten worden geïnstalleerd of gedemonteerd en dienen bestaande Wayfinding producten worden onderhouden, gerepareerd of vervangen. Voor deze opdracht is de gemeente Rotterdam voornemens middels deze aanbesteding een opdrachtnemer te contracteren.

Deadline

De termijn voor de ontvangst van de offertes was 2026-06-23. De aanbesteding werd gepubliceerd op 2026-04-09.

Leveranciers

De volgende leveranciers worden genoemd in gunningsbesluiten of andere aanbestedingsdocumenten:

Wie? Wat? Waar?
Aankoopgeschiedenis
Datum Document
2026-04-09 Aankondiging van een opdracht
2026-08-18 Award Aankondiging
Aankondiging van een opdracht (2026-04-09)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Wayfinding parkeren & stallen (9-D-0031212-25)
Referentienummer: cb1cb13f-e99d-4f79-8b72-c3eec5bb23ea
Korte beschrijving:
De garages en stallingen van de gemeente Rotterdam dienen voorzien te zijn van de juiste Wayfinding, zodat gebruikers goed en veilig kunnen oriënteren en navigeren. Daarvoor moeten routes worden ontworpen, producten worden geïnstalleerd of gedemonteerd en dienen bestaande Wayfinding producten worden onderhouden, gerepareerd of vervangen. Voor deze opdracht is de gemeente Rotterdam voornemens middels deze aanbesteding een opdrachtnemer te contracteren.
Toon meer
Soort contract: Diensten
Producten/diensten: Installatiediensten voor bebakenings- en besturingssystemen 📦
Geschatte waarde exclusief BTW: 950 000 EUR 💰
Andere beperkingen op de plaats van uitvoering: Overal in het desbetreffende land
Beschrijving
Interne identificatiecode: 6e4a3cc1-1504-4cd5-a3f9-a8dfc375b01f
Aanvullende producten/diensten: Verkeersborden 📦
Hoofdlocatie of plaats van uitvoering: Zie documentatie
Land: Nederland 🇳🇱
Duur: 4 jaar
Titel
Identificatienummer van de partij: LOT-0000

Procedure
Soort procedure
Openbare procedure
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-06-23 06:00:15 📅
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands 🗣️
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 60 dagen
Informatie over een raamovereenkomst of een dynamisch aankoopsysteem
Raamovereenkomst met verschillende exploitanten
Maximumaantal deelnemers: 1
Voorwaarden voor inschrijving
Elektronische facturering: Vereist
Er zal gebruik worden gemaakt van elektronische bestellingen
Er zal gebruik worden gemaakt van elektronische betaling

Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Gemeente Rotterdam
Nationaal registratienummer: 24483298
Postadres: Coolsingel 40
Postcode: 3011AD
Poststad: Rotterdam
Regio: Groot-Rijnmond 🏙️
Land: Nederland 🇳🇱
Contactpunt: Amber van Spijk
E-mail: am.vanspijk@rotterdam.nl 📧
Telefoon: +31638725428 📞
URL: https://www.rotterdam.nl 🌏
Adres van het kopersprofiel: https://s2c.mercell.com/buyer/1315 🌏
Type aanbestedende dienst
Regionale of plaatselijke instantie
Hoofdactiviteit
Algemene overheidsdiensten
Communicatie
Documenten URL: https://s2c.mercell.com/today/204710 🌏
Deelname URL: https://s2c.mercell.com/today/204710 🌏
Elektronische indiening: Toegestaan

Aanvullende informatie
Beoordelingsorgaan
Naam: Rechtbank Rotterdam
Nationaal registratienummer: 82947740
Postadres: Wilhelminaplein 125
Postcode: 3072 AK
Poststad: Rotterdam
Regio: Groot-Rijnmond 🏙️
Land: Nederland 🇳🇱
E-mail: rechtbankrotterdam@rechtspraak.nl 📧
Telefoon: +31 883626000 📞
URL: https://www.rechtspraak.nl/Organisatie-en-contact/Organisatie/Rechtbanken/Rechtbank-Rotterdam 🌏
Dienst waar informatie over de beroepsprocedure kan worden verkregen
Zelfde als: Beoordelingsorgaan
Herzieningsprocedure
Precieze informatie over de termijn(en) voor herzieningsprocedures: Zie documentatie.
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 070-243908 (2026-04-09)
Award Aankondiging (2026-08-18)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: 9-D-0031212-25 Wayfinding parkeren & stallen
Geschatte waarde exclusief BTW: 950 000 EUR 💰
Totale waarde van de opdracht (exclusief BTW): 1 200 000 EUR (framework approximate) 💰
Maximumwaarde van de raamovereenkomsten in deze aankondiging: 1 200 000 EUR 💰
Gunningscriteria
Kwaliteitscriterium (naam): Plan van aanpak: werkwijze & communicatie
Kwaliteitscriterium (weging): 200
Kwaliteitscriterium (naam): Ontwerp wayfinding garage
Kwaliteitscriterium (weging): 300
Kwaliteitscriterium (naam): Duurzaamheid
Kwaliteitscriterium (weging): 100
Prijs
Prijs (weging): 200

Procedure
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)

Gunning van het contract
Een opdracht/perceel wordt gegund
Beroepsprocedures
Aantal klagers: 0
Identificatienummer van de partij: LOT-0000
Contractnummer: 0031212
Datum van sluiting van het contract: 2026-08-18 📅
Informatie over aanbestedingen
Aantal elektronisch ontvangen inschrijvingen: 3
Informatie over de waarde van de opdracht/het perceel (exclusief BTW)
Maximumwaarde van de raamovereenkomst: 1 200 000 EUR 💰
Opnieuw geraamde waarde van de raamovereenkomst: 1 200 000 EUR 💰
Identificatiecode van de inschrijving: 0031212
Identificatiecode van het perceel of de groep percelen: LOT-0000
Naam en adres van de contractant
Naam: All jobs b.v.
Nationaal registratienummer: 34084116
Postadres: Honderdland 170
Postcode: 2676LT
Poststad: Maasdijk
Regio: Delft en Westland 🏙️
Land: Nederland 🇳🇱
Contactpunt: Allard Hoppenbrouwers
E-mail: allard@alljobs.nl 📧
Telefoon: +31648165346 📞
URL: http://www.alljobs.nl 🌏
Omvang van de ondernemer: Klein
Bron: OJS 2026/S 159-572863 (2026-08-18)