Warme‑ en koude drankenvoorziening Twence
Twence Holding B.V.
De Aanbestedende dienst wenst een (1) Opdrachtnemer te contracteren voor het leveren van warme- en koude drankenvoorziening, bestaande uit onder meer het plaatsen en beschikbaar stellen van automaten, leveren van ingrediënten en het verzorgen van onderhoud en service.
DeadlineDeadline 2026-10-08
Wie? Wat? Waar?- • Overijssel › Noord-Overijssel
- • Overijssel › Twente
Aankoopgeschiedenis
| Datum | Document |
|---|---|
| 2026-09-02 | Aankondiging van een opdracht |
Aankondiging van een opdracht (2026-09-02)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Warme‑ en koude drankenvoorziening Twence
Referentienummer:
Korte beschrijving:
Soort contract: Leveringen
Producten/diensten: Drankenautomaat 📦
Geschatte waarde exclusief BTW: 700 000 EUR 💰
Andere beperkingen op de plaats van uitvoering: Overal in het desbetreffende land
Beschrijving
Interne identificatiecode:
Aanvullende producten/diensten: Koffie, thee en aanverwante producten 📦
Hoofdlocatie of plaats van uitvoering: Zie documentatie
Land: Nederland 🇳🇱
Duur
Startdatum: 2027-03-01 📅
Einddatum: 2031-03-01 📅
Beschrijving
Maximumaantal verlengingen: 10
Titel
Identificatienummer van de partij:
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure ✅
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-10-08 08:00:00 📅
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands 🗣️
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 1 jaar
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Twence Holding B.V.
Nationaal registratienummer:
Postadres: Boldershoekweg 51
Postcode: 7554RT
Poststad: Hengelo
Regio: Twente 🏙️
Land: Nederland 🇳🇱
Contactpunt: Stefanie Yanguc
E-mail: s.yanguc@twence.nl 📧
Telefoon: +31625520253 📞
URL: https://www.twence.nl/ 🌏
Adres van het kopersprofiel: https://s2c.mercell.com/buyer/17291 🌏
Type aanbestedende dienst
Publiekrechtelijke instelling
Hoofdactiviteit
Algemene overheidsdiensten
Communicatie
Documenten URL: https://s2c.mercell.com/today/230054 🌏
Deelname URL: https://s2c.mercell.com/today/230054 🌏
Elektronische indiening: Toegestaan
Aanvullende informatie
Beoordelingsorgaan
Naam: Rechtbank Zwolle
Nationaal registratienummer:
Postcode: 8011 KP
Poststad: Zwolle
Regio: Noord-Overijssel 🏙️
Land: Nederland 🇳🇱
E-mail: infobalie.rb-ove.zwolle@rechtspraak.nl 📧
Telefoon: +31088261555 📞
Dienst waar informatie over de beroepsprocedure kan worden verkregen
Zelfde als: Beoordelingsorgaan
Herzieningsprocedure
Precieze informatie over de termijn(en) voor herzieningsprocedures: 20 kalenderdagen
Bron: OJS 2026/S 170-608386 (2026-09-02)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Warme‑ en koude drankenvoorziening Twence
Referentienummer:
09013296-0e0d-43f8-a732-37d960075ab1
Korte beschrijving:
De Aanbestedende dienst wenst een (1) Opdrachtnemer te contracteren voor het leveren van warme- en koude drankenvoorziening, bestaande uit onder meer het plaatsen en beschikbaar stellen van automaten, leveren van ingrediënten en het verzorgen van onderhoud en service.
Toon meer
Producten/diensten: Drankenautomaat 📦
Geschatte waarde exclusief BTW: 700 000 EUR 💰
Andere beperkingen op de plaats van uitvoering: Overal in het desbetreffende land
Beschrijving
Interne identificatiecode:
95e6c740-6626-47c9-8bda-d94c7aec5999
Aanvullende producten/diensten: Koffie, thee en aanverwante producten 📦
Hoofdlocatie of plaats van uitvoering: Zie documentatie
Land: Nederland 🇳🇱
Duur
Startdatum: 2027-03-01 📅
Einddatum: 2031-03-01 📅
Beschrijving
Maximumaantal verlengingen: 10
Titel
Identificatienummer van de partij:
LOT-0000
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure ✅
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-10-08 08:00:00 📅
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands 🗣️
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 1 jaar
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Twence Holding B.V.
Nationaal registratienummer:
08090697
Postadres: Boldershoekweg 51
Postcode: 7554RT
Poststad: Hengelo
Regio: Twente 🏙️
Land: Nederland 🇳🇱
Contactpunt: Stefanie Yanguc
E-mail: s.yanguc@twence.nl 📧
Telefoon: +31625520253 📞
URL: https://www.twence.nl/ 🌏
Adres van het kopersprofiel: https://s2c.mercell.com/buyer/17291 🌏
Type aanbestedende dienst
Publiekrechtelijke instelling
Hoofdactiviteit
Algemene overheidsdiensten
Communicatie
Documenten URL: https://s2c.mercell.com/today/230054 🌏
Deelname URL: https://s2c.mercell.com/today/230054 🌏
Elektronische indiening: Toegestaan
Aanvullende informatie
Beoordelingsorgaan
Naam: Rechtbank Zwolle
Nationaal registratienummer:
82940525
Postcode: 8011 KP
Poststad: Zwolle
Regio: Noord-Overijssel 🏙️
Land: Nederland 🇳🇱
E-mail: infobalie.rb-ove.zwolle@rechtspraak.nl 📧
Telefoon: +31088261555 📞
Dienst waar informatie over de beroepsprocedure kan worden verkregen
Zelfde als: Beoordelingsorgaan
Herzieningsprocedure
Precieze informatie over de termijn(en) voor herzieningsprocedures: 20 kalenderdagen
Bron: OJS 2026/S 170-608386 (2026-09-02)
Nieuwe aankopen in verwante categorieën 🆕
- Bedrijfsmachines (>20 nieuwe aankopen)