Wagenparkbeheer o.v.b. operational lease
Gemeente Gooise Meren
Het doel van deze aanbesteding is om een betrouwbare partner te vinden voor het leveren, leasen en beheren van haar wagenpark, die ook inspeelt op duurzaamheid. Het betreft voertuigen voor de Sociale Recherche, Beheer openbare ruimte en gebouwen, huisbezoeken, handhaving, boaโs en voor algemeen gebruik op basis van reservering en met behulp van een fleet-sharing (deelauto) systeem. Maximale waarde: 507.000 euro.
DeadlineDeadline 2026-10-26
Wie? Wat?- โข Beheer, reparatie en onderhoud van wagenpark โบ Beheer van wagenpark
- โข Motorvoertuigen โบ Personenwagens
- โข Noord-Holland โบ Het Gooi en Vechtstreek
Aankoopgeschiedenis
| Datum | Document |
|---|---|
| 2026-08-31 | Aankondiging van een opdracht |
| 2026-09-01 | Award Aankondiging |
Aankondiging van een opdracht (2026-08-31)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Wagenparkbeheer o.v.b. operational lease
Referentienummer:
Korte beschrijving:
Soort contract: Diensten
Producten/diensten: Beheer, reparatie en onderhoud van wagenpark ๐ฆ
Geschatte waarde exclusief BTW: 507000.0 EUR ๐ฐ
Beschrijving
Interne identificatiecode:
Aanvullende producten/diensten:
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Plaats van uitvoering: Het Gooi en Vechtstreek ๐๏ธ
Duur: 24 maanden
Maximumaantal verlengingen: 2
Overige informatie over verlengingen: 12 maanden
Informatie over opties
Opties โ
Beschrijving van de opties:
Kwaliteitscriterium (naam): Betrouwbare dienstverlening
Kwaliteitscriterium (weging): 1
Kwaliteitscriterium (naam): Operationele uitvoering
Prijs โ
Prijs (weging): 1
Titel
Identificatienummer van de partij:
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure โ
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-10-26 10:00:00 ๐
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-10-26 10:05:00 ๐
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands ๐ฃ๏ธ
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 3 maanden
Informatie over een raamovereenkomst of een dynamisch aankoopsysteem
Raamovereenkomst met verschillende exploitanten โ
Maximumaantal deelnemers: 1
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Openingsdatum: 2026-10-26 10:05:00 ๐
Elektronische facturering: Vereist
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-09-23 10:00:00 ๐
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)
Voorwaarden voor inschrijving
De aanbesteding valt binnen de werkingssfeer van Richtlijn 2009/33/EG van het Europees Parlement en de Raad (โrichtlijn schone voertuigenโ) โ
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Gemeente Gooise Meren
Nationaal registratienummer:
Postadres: Brinklaan 35
Postcode: 1404 EP
Poststad: Bussum
Regio: Het Gooi en Vechtstreek ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Contactpunt: Rosanne Witteveen
E-mail: inkoop@gooisemeren.nl ๐ง
Telefoon: +31 352070000 ๐
URL: https://gooisemeren.nl/ ๐
Adres van het kopersprofiel: http://www.isgv.nl ๐
Type aanbestedende dienst
Regionale of plaatselijke instantie
Hoofdactiviteit
Algemene overheidsdiensten
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/437961 ๐
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/437961 ๐
Elektronische indiening: Vereist
Aanvullende informatie
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 168-601048 (2026-08-31)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Wagenparkbeheer o.v.b. operational lease
Referentienummer:
1439452
Korte beschrijving:
Het doel van deze aanbesteding is om een betrouwbare partner te vinden voor het leveren, leasen en beheren van haar wagenpark, die ook inspeelt op duurzaamheid. Het betreft voertuigen voor de Sociale Recherche, Beheer openbare ruimte en gebouwen, huisbezoeken, handhaving, boaโs en voor algemeen gebruik op basis van reservering en met behulp van een fleet-sharing (deelauto) systeem. Maximale waarde: 507.000 euro.
Toon meer
Producten/diensten: Beheer, reparatie en onderhoud van wagenpark ๐ฆ
Geschatte waarde exclusief BTW: 507000.0 EUR ๐ฐ
Beschrijving
Interne identificatiecode:
1
Aanvullende producten/diensten:
Beheer van wagenpark
๐ฆ
Personenwagens
๐ฆ
Plaats van uitvoering: Het Gooi en Vechtstreek ๐๏ธ
Duur: 24 maanden
Maximumaantal verlengingen: 2
Overige informatie over verlengingen: 12 maanden
Informatie over opties
Opties โ
Beschrijving van de opties:
Looptijd van 24 maanden, waarna de overeenkomst tweemaal met 12 maanden verlengd kan worden.
Gunningscriteria
Kwaliteitscriterium (naam): Betrouwbare dienstverlening
Kwaliteitscriterium (weging): 1
Kwaliteitscriterium (naam): Operationele uitvoering
Prijs โ
Prijs (weging): 1
Titel
Identificatienummer van de partij:
LOT-0000
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure โ
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-10-26 10:00:00 ๐
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-10-26 10:05:00 ๐
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands ๐ฃ๏ธ
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 3 maanden
Informatie over een raamovereenkomst of een dynamisch aankoopsysteem
Raamovereenkomst met verschillende exploitanten โ
Maximumaantal deelnemers: 1
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Openingsdatum: 2026-10-26 10:05:00 ๐
Elektronische facturering: Vereist
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-09-23 10:00:00 ๐
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)
Voorwaarden voor inschrijving
De aanbesteding valt binnen de werkingssfeer van Richtlijn 2009/33/EG van het Europees Parlement en de Raad (โrichtlijn schone voertuigenโ) โ
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Gemeente Gooise Meren
Nationaal registratienummer:
41649935
Postadres: Brinklaan 35
Postcode: 1404 EP
Poststad: Bussum
Regio: Het Gooi en Vechtstreek ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Contactpunt: Rosanne Witteveen
E-mail: inkoop@gooisemeren.nl ๐ง
Telefoon: +31 352070000 ๐
URL: https://gooisemeren.nl/ ๐
Adres van het kopersprofiel: http://www.isgv.nl ๐
Type aanbestedende dienst
Regionale of plaatselijke instantie
Hoofdactiviteit
Algemene overheidsdiensten
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/437961 ๐
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/437961 ๐
Elektronische indiening: Vereist
Aanvullende informatie
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 168-601048 (2026-08-31)
Award Aankondiging (2026-09-01)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Geschatte waarde exclusief BTW: 507000.0 EUR ๐ฐ
Gunning van het contract
Informatie over niet-toekenning
Er zijn geen offertes of verzoeken tot deelneming ontvangen of ze zijn allemaal afgewezen
De reden waarom geen winnaar is gekozen: Besluit van de koper, wegens gewijzigde behoeften
Identificatienummer van de partij:
Informatie over aanbestedingen
Aantal ontvangen offertes: 0
Aanvullende informatie
Aanvullende informatie
Opnieuw gepubliceerd met nummer: 609240.
Bron: OJS 2026/S 169-605537 (2026-09-01)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Geschatte waarde exclusief BTW: 507000.0 EUR ๐ฐ
Gunning van het contract
Informatie over niet-toekenning
Er zijn geen offertes of verzoeken tot deelneming ontvangen of ze zijn allemaal afgewezen
De reden waarom geen winnaar is gekozen: Besluit van de koper, wegens gewijzigde behoeften
Identificatienummer van de partij:
LOT-0000
Informatie over aanbestedingen
Aantal ontvangen offertes: 0
Aanvullende informatie
Aanvullende informatie
Opnieuw gepubliceerd met nummer: 609240.
Bron: OJS 2026/S 169-605537 (2026-09-01)
Nieuwe aankopen in verwante categorieรซn ๐