Vrachtwagen met kraan
Gemeente Zundert
De gemeente Zundert is voornemens om de huidige vrachtwagen met kraan te vervangen. Tot de scope van de opdracht behoort: โข De oplevering van 1 nieuwe vrachtwagen met kraan en laadbak โข Onderhoud van de geleverde vrachtwagen en kraan โข De inruil van de huidige vrachtwagen Zie beschrijvend document en Programma van Eisen
DeadlineDeadline 2026-10-09
Wie?- โข Gemeente Zundert
- โข Kranen, mobiele hijsinstallaties en transportwagens met kraan โบ Kranen op voertuigen
- โข Motorvoertuigen โบ Zware motorvoertuigen
- โข Noord-Brabant โบ West-Noord-Brabant
Aankoopgeschiedenis
| Datum | Document |
|---|---|
| 2026-08-27 | Aankondiging van een opdracht |
Aankondiging van een opdracht (2026-08-27)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Vrachtwagen met kraan
Korte beschrijving:
Soort contract: Leveringen
Producten/diensten: Zware motorvoertuigen ๐ฆ
Beschrijving
Interne identificatiecode:
Aanvullende informatie: Zie beschrijvend document
Aanvullende producten/diensten: Kranen op voertuigen ๐ฆ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Plaats van uitvoering: West-Noord-Brabant ๐๏ธ
Duur: 12 maanden
Gunningscriteria
Prijs โ
Prijs (weging): 50
Kwaliteitscriterium (naam): K1. Onderhoud & service
Kwaliteitscriterium (weging): 10
Kwaliteitscriterium (naam): K2. Levertijd
K3. Praktijktest
Kwaliteitscriterium (weging): 30
Titel
Identificatienummer van de partij:
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure โ
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-10-09 10:00:00 ๐
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-10-09 10:05:00 ๐
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands ๐ฃ๏ธ
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 90 dagen
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Openingsdatum: 2026-10-09 10:05:00 ๐
Elektronische facturering: Vereist
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-09-18 10:00:00 ๐
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Gemeente Zundert
Nationaal registratienummer:
Postadres: Markt 1
Postcode: 4881 CN
Poststad: Zundert
Regio: West-Noord-Brabant ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Contactpunt: Koen Hamelink
E-mail: inkoop@zundert.nl ๐ง
Telefoon: +31 765995600 ๐
Fax: +31 765995666 ๐
URL: http://www.zundert.nl ๐
Type aanbestedende dienst
Regionale of plaatselijke instantie
Hoofdactiviteit
Algemene overheidsdiensten
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/437524 ๐
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/437524 ๐
Elektronische indiening: Vereist
Aanvullende informatie
Aanvullende informatie
Zie beschrijvend document.
Dienst waar informatie over de beroepsprocedure kan worden verkregen
Zelfde als: Naam en adressen
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 166-595696 (2026-08-27)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Vrachtwagen met kraan
Korte beschrijving:
De gemeente Zundert is voornemens om de huidige vrachtwagen met kraan te vervangen. Tot de scope van de opdracht behoort:
โข De oplevering van 1 nieuwe vrachtwagen met kraan en laadbak
โข Onderhoud van de geleverde vrachtwagen en kraan
โข De inruil van de huidige vrachtwagen Zie beschrijvend document en Programma van Eisen
Toon meer
Producten/diensten: Zware motorvoertuigen ๐ฆ
Beschrijving
Interne identificatiecode:
1
Aanvullende informatie: Zie beschrijvend document
Aanvullende producten/diensten: Kranen op voertuigen ๐ฆ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Plaats van uitvoering: West-Noord-Brabant ๐๏ธ
Duur: 12 maanden
Gunningscriteria
Prijs โ
Prijs (weging): 50
Kwaliteitscriterium (naam): K1. Onderhoud & service
Kwaliteitscriterium (weging): 10
Kwaliteitscriterium (naam): K2. Levertijd
K3. Praktijktest
Kwaliteitscriterium (weging): 30
Titel
Identificatienummer van de partij:
LOT-0000
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure โ
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-10-09 10:00:00 ๐
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-10-09 10:05:00 ๐
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands ๐ฃ๏ธ
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 90 dagen
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Openingsdatum: 2026-10-09 10:05:00 ๐
Elektronische facturering: Vereist
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-09-18 10:00:00 ๐
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Gemeente Zundert
Nationaal registratienummer:
2657027
Postadres: Markt 1
Postcode: 4881 CN
Poststad: Zundert
Regio: West-Noord-Brabant ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Contactpunt: Koen Hamelink
E-mail: inkoop@zundert.nl ๐ง
Telefoon: +31 765995600 ๐
Fax: +31 765995666 ๐
URL: http://www.zundert.nl ๐
Type aanbestedende dienst
Regionale of plaatselijke instantie
Hoofdactiviteit
Algemene overheidsdiensten
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/437524 ๐
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/437524 ๐
Elektronische indiening: Vereist
Aanvullende informatie
Aanvullende informatie
Zie beschrijvend document.
Dienst waar informatie over de beroepsprocedure kan worden verkregen
Zelfde als: Naam en adressen
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 166-595696 (2026-08-27)
Nieuwe aankopen in verwante categorieรซn ๐
- Vervoersmaterieel en bijbehorende producten (>20 nieuwe aankopen)