Voorbereiding reconstructie Rembrandtplein e.o. te Lichtenvoorde
Gemeente Oost Gelre
ingenieursdiensten โฌ420.000,00
DeadlineDeadline 2026-11-03
Wie? Wat?- โข Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde, civiele techniek en inspectie โบ Dienstverlening door ingenieurs
- โข Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde, civiele techniek en inspectie โบ Dienstverlening op het gebied van stedenbouw en landschapsarchitectuur
- โข Gelderland โบ Achterhoek
Aankoopgeschiedenis
| Datum | Document |
|---|---|
| 2026-09-01 | Aankondiging van een opdracht |
Aankondiging van een opdracht (2026-09-01)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Voorbereiding reconstructie Rembrandtplein e.o. te Lichtenvoorde
Korte beschrijving: ingenieursdiensten โฌ420.000,00
Soort contract: Diensten
Producten/diensten: Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde, civiele techniek en inspectie ๐ฆ
Beschrijving
Interne identificatiecode:
Beschrijving van de aanbesteding:
Producten/diensten: Dienstverlening door ingenieurs
๐ฆ
Aanvullende producten/diensten:
Hoofdlocatie of plaats van uitvoering: Lichtenvoorde
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Plaats van uitvoering: Achterhoek ๐๏ธ
Duur: 48 maanden
Gunningscriteria
Kwaliteitscriterium (naam): Duurzaamheid, circulariteit & Klimaatadaptatie
Kwaliteitscriterium (weging): 20
Kwaliteitscriterium (naam): Omgevingsmanagement & Participatie
Kwaliteitscriterium (weging): 15
Kwaliteitscriterium (naam): Kwaliteit Ontwerp & Technische Uitvoerbaarheid
Samenwerking & Projectbeheersing
Innovatie & Toegevoegde Waarde
Kwaliteitscriterium (weging): 5
Prijs โ
Prijs (weging): 30
Titel
Identificatienummer van de partij:
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Aanvullende producten/diensten: Dienstverlening door ingenieurs ๐ฆ
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure โ
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-11-03 11:00:00 ๐
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-11-03 15:00:00 ๐
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands ๐ฃ๏ธ
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 3 maanden
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Openingsdatum: 2026-11-03 15:00:00 ๐
Elektronische facturering: Vereist
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-09-25 12:00:00 ๐
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Gemeente Oost Gelre
Nationaal registratienummer:
Postadres: Varsseveldseweg 2
Postcode: 7131 BJ
Poststad: Lichtenvoorde
Regio: Achterhoek ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Contactpunt: Eugene van Londen
E-mail: gemeente@oostgelre.nl ๐ง
Telefoon: +31 544393535 ๐
Fax: +31 544372969 ๐
URL: http://www.oostgelre.nl ๐
Adres van het kopersprofiel: https://assets.oostgelre.nl/Webredactie/overige/2024/Inkoopbeleid%202024.pdf ๐
Type aanbestedende dienst
Regionale of plaatselijke instantie
Hoofdactiviteit
Algemene overheidsdiensten
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/438051 ๐
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/438051 ๐
Elektronische indiening: Vereist
Aanvullende informatie
Dienst waar informatie over de beroepsprocedure kan worden verkregen
Zelfde als: Naam en adressen
Herzieningsprocedure
Precieze informatie over de termijn(en) voor herzieningsprocedures: 20
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 169-604444 (2026-09-01)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Voorbereiding reconstructie Rembrandtplein e.o. te Lichtenvoorde
Korte beschrijving: ingenieursdiensten โฌ420.000,00
Soort contract: Diensten
Producten/diensten: Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde, civiele techniek en inspectie ๐ฆ
Beschrijving
Interne identificatiecode:
1
Beschrijving van de aanbesteding:
De gemeente Oost Gelre is voornemens de wijk Rembrandtplein e.o. te Lichtenvoorde integraal te reconstrueren. De wijk is gerealiseerd in de wederopbouwperiode en kent een inrichting en materiaalgebruik die niet meer voldoen aan de huidige technische, functionele en maatschappelijke eisen. De bestaande verharding is verouderd, het rioolstelsel is aan vervanging toe en de openbare ruimte biedt onvoldoende mogelijkheden om in te spelen op actuele opgaven zoals klimaatadaptatie, duurzaamheid en leef kwaliteit. Daarnaast is er een duidelijke behoefte aan meer groen, verbeterde infiltratie van regenwater en een inrichting die beter aansluit bij de wensen van bewoners en bij de gemeentelijke duurzaamheidsambities.
Een zorgvuldig ingericht participatie- en omgevingsproces is essentieel voor het slagen van de reconstructie van de wijk Rembrandtplein e.o. Het projectgebied omvat geheel of gedeeltelijk de volgende straten: Patronaatsstraat, Van Heijdenstraat, Dominee van Krevelenstraat, Gert Reindersstraat, Bronckhorststraat, Rode van Heeckerenstraat, Dokter Besselinkstraat, Nieuwe Maat, Oude Altenseweg, Rembrandtplein, Hugo de Grootstraat, Vondelstraat, Doktor Schaepmanstraat, Doctor Ariรซnsstraat, Kardinaal de Jongstraat, Julianastraat, Bernhardstraat en Wilhelminastraat. Binnen dit gebied wonen en werken diverse belanghebbenden die direct worden geraakt door de voorgenomen ingrepen.
Toon meer
Aanvullende producten/diensten:
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Plaats van uitvoering: Achterhoek ๐๏ธ
Duur: 48 maanden
Gunningscriteria
Kwaliteitscriterium (naam): Duurzaamheid, circulariteit & Klimaatadaptatie
Kwaliteitscriterium (weging): 20
Kwaliteitscriterium (naam): Omgevingsmanagement & Participatie
Kwaliteitscriterium (weging): 15
Kwaliteitscriterium (naam): Kwaliteit Ontwerp & Technische Uitvoerbaarheid
Samenwerking & Projectbeheersing
Innovatie & Toegevoegde Waarde
Kwaliteitscriterium (weging): 5
Prijs โ
Prijs (weging): 30
Titel
Identificatienummer van de partij:
LOT-0000
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Aanvullende producten/diensten: Dienstverlening door ingenieurs ๐ฆ
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure โ
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-11-03 11:00:00 ๐
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-11-03 15:00:00 ๐
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands ๐ฃ๏ธ
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 3 maanden
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Openingsdatum: 2026-11-03 15:00:00 ๐
Elektronische facturering: Vereist
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-09-25 12:00:00 ๐
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Gemeente Oost Gelre
Nationaal registratienummer:
412165553
Postadres: Varsseveldseweg 2
Postcode: 7131 BJ
Poststad: Lichtenvoorde
Regio: Achterhoek ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Contactpunt: Eugene van Londen
E-mail: gemeente@oostgelre.nl ๐ง
Telefoon: +31 544393535 ๐
Fax: +31 544372969 ๐
URL: http://www.oostgelre.nl ๐
Adres van het kopersprofiel: https://assets.oostgelre.nl/Webredactie/overige/2024/Inkoopbeleid%202024.pdf ๐
Type aanbestedende dienst
Regionale of plaatselijke instantie
Hoofdactiviteit
Algemene overheidsdiensten
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/438051 ๐
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/438051 ๐
Elektronische indiening: Vereist
Aanvullende informatie
Dienst waar informatie over de beroepsprocedure kan worden verkregen
Zelfde als: Naam en adressen
Herzieningsprocedure
Precieze informatie over de termijn(en) voor herzieningsprocedures: 20
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 169-604444 (2026-09-01)
Nieuwe aankopen in verwante categorieรซn ๐
- Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde, civiele techniek en inspectie (>20 nieuwe aankopen)
- Adviesdiensten voor watervoorziening en afval (1)
- Diensten in verband met de bouw (4)
- Diensten voor technische testen, analyse en adviezen (20)
- Dienstverlening door ingenieurs (>20)
- Dienstverlening op het gebied van architectuur en dergelijke (8)
- Dienstverlening op het gebied van stedenbouw en landschapsarchitectuur (6)
- Laboratoriumdiensten (5)
- Meet- en controlediensten (6)