Verwerking en Transport A/B Hout en C Hout
Regio Gooi en Vechtstreek
In verband met het aflopen van het huidige verwerkingscontract hebben de gemeenten in de Regio Gooi en Vechtstreek besloten tot deze nieuwe aanbesteding. In totaal bedraagt het A/B Hout en C Hout gezamenlijk ongeveer 7.790 ton op jaarbasis. De totale tonnage Hout A/B op jaarbasis betreft ongeveer 7220 ton. De totale tonnage Hout C op jaarbasis betreft ongeveer 570 ton.
DeadlineDeadline 2026-09-22
Wie? Wat? Waar?- โข Noord-Holland โบ Het Gooi en Vechtstreek
- โข Utrecht
Aankoopgeschiedenis
| Datum | Document |
|---|---|
| 2026-07-16 | Aankondiging van een opdracht |
| 2026-08-27 | Aankondiging van een opdracht |
Aankondiging van een opdracht (2026-07-16)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Verwerking en Transport A/B Hout en C Hout
Referentienummer:
Korte beschrijving:
Soort contract: Diensten
Producten/diensten: Afvalverzameling en โverwerking ๐ฆ
Beschrijving
Interne identificatiecode:
Hoofdlocatie of plaats van uitvoering: Bussum
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Plaats van uitvoering: Het Gooi en Vechtstreek ๐๏ธ
Duur
Startdatum: 2027-01-01 ๐
Einddatum: 2030-12-31 ๐
Beschrijving
Maximumaantal verlengingen: 3
Overige informatie over verlengingen: De overeenkomst kan telkens voor de periode van รฉรฉn (1) jaar worden verlengd.
Informatie over opties
Opties โ
Beschrijving van de opties:
Prijs โ
Prijs (weging): 100
Titel
Identificatienummer van de partij:
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure โ
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-09-22 12:00:00 ๐
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-09-22 12:00:00 ๐
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands ๐ฃ๏ธ
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 3 maanden
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Openingsdatum: 2026-09-22 12:00:00 ๐
Elektronische facturering: Vereist
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-08-13 12:00:00 ๐
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Regio Gooi en Vechtstreek
Nationaal registratienummer:
Postadres: Burgemeester de Bordesstraat 80
Postcode: 1404 GZ
Poststad: Bussum
Regio: Het Gooi en Vechtstreek ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Contactpunt: Gert-Jan Wendrich
E-mail: inkoop@regiogv.nl ๐ง
Telefoon: +31 356926204 ๐
URL: http://www.regiogv.nl ๐
Adres van het kopersprofiel: http://www.regiogv.nl ๐
Type aanbestedende dienst
Publiekrechtelijke instelling
Hoofdactiviteit
Algemene overheidsdiensten
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/433570 ๐
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/433570 ๐
Elektronische indiening: Vereist
Aanvullende informatie
Dienst waar informatie over de beroepsprocedure kan worden verkregen
Zelfde als: Naam en adressen
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 136-495427 (2026-07-16)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Verwerking en Transport A/B Hout en C Hout
Referentienummer:
DOC 26017026
Korte beschrijving:
In verband met het aflopen van het huidige verwerkingscontract hebben de gemeenten in de Regio Gooi en Vechtstreek besloten tot deze nieuwe aanbesteding. In totaal bedraagt het A/B Hout en C Hout gezamenlijk ongeveer 7.790 ton op jaarbasis. De totale tonnage Hout A/B op jaarbasis betreft ongeveer 7220 ton. De totale tonnage Hout C op jaarbasis betreft ongeveer 570 ton.
Toon meer
Producten/diensten: Afvalverzameling en โverwerking ๐ฆ
Beschrijving
Interne identificatiecode:
1
Hoofdlocatie of plaats van uitvoering: Bussum
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Plaats van uitvoering: Het Gooi en Vechtstreek ๐๏ธ
Duur
Startdatum: 2027-01-01 ๐
Einddatum: 2030-12-31 ๐
Beschrijving
Maximumaantal verlengingen: 3
Overige informatie over verlengingen: De overeenkomst kan telkens voor de periode van รฉรฉn (1) jaar worden verlengd.
Informatie over opties
Opties โ
Beschrijving van de opties:
Aanbestedende dienst heeft het recht om andere gemeenten, betrokken bij de gemeenschappelijk regeling, gedurende de looptijd van de overeenkomst middels een addendum toe te voegen aan de overeenkomst.
Gunningscriteria
Prijs โ
Prijs (weging): 100
Titel
Identificatienummer van de partij:
LOT-0000
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure โ
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-09-22 12:00:00 ๐
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-09-22 12:00:00 ๐
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands ๐ฃ๏ธ
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 3 maanden
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Openingsdatum: 2026-09-22 12:00:00 ๐
Elektronische facturering: Vereist
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-08-13 12:00:00 ๐
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Regio Gooi en Vechtstreek
Nationaal registratienummer:
202206775
Postadres: Burgemeester de Bordesstraat 80
Postcode: 1404 GZ
Poststad: Bussum
Regio: Het Gooi en Vechtstreek ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Contactpunt: Gert-Jan Wendrich
E-mail: inkoop@regiogv.nl ๐ง
Telefoon: +31 356926204 ๐
URL: http://www.regiogv.nl ๐
Adres van het kopersprofiel: http://www.regiogv.nl ๐
Type aanbestedende dienst
Publiekrechtelijke instelling
Hoofdactiviteit
Algemene overheidsdiensten
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/433570 ๐
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/433570 ๐
Elektronische indiening: Vereist
Aanvullende informatie
Dienst waar informatie over de beroepsprocedure kan worden verkregen
Zelfde als: Naam en adressen
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 136-495427 (2026-07-16)
Aankondiging van een opdracht (2026-08-27)
Procedure
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-10-06 12:00:00 ๐
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-10-06 12:00:00 ๐
Voorwaarden voor inschrijving
Openingsdatum: 2026-10-06 12:00:00 ๐
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-09-10 12:00:00 ๐
Aanbestedende dienst
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/437573 ๐
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/437573 ๐
Wijzigingen
Andere aanvullende informatie
Voornaamste reden voor de wijziging: Informatie bijgewerkt
Informatie over wijzigingen
Versie van de eerdere aankondiging die moet worden gewijzigd: b45e78b6-6062-4255-a4ec-bdc45c3ff21d-01
Bron: OJS 2026/S 166-594731 (2026-08-27)
Procedure
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-10-06 12:00:00 ๐
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-10-06 12:00:00 ๐
Voorwaarden voor inschrijving
Openingsdatum: 2026-10-06 12:00:00 ๐
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-09-10 12:00:00 ๐
Aanbestedende dienst
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/437573 ๐
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/437573 ๐
Wijzigingen
Andere aanvullende informatie
Door het toevoegen van een 2e vragenronde is de algehele planning gewijzigd. De termijn zijn nu als volgt
- vragen i.h.k.v. de 2e NVI kunt u stellen uiterlijk 10 september 2026
- publicatie 2e NVi vindt plaats op 17 september 2026
- de inschrijfdatum is verplaatst naar 6 oktober 2026
- voorlopige gunning vindt plaatst op 8 oktober 2026
Toon meer
Informatie over wijzigingen
Versie van de eerdere aankondiging die moet worden gewijzigd: b45e78b6-6062-4255-a4ec-bdc45c3ff21d-01
Bron: OJS 2026/S 166-594731 (2026-08-27)
Nieuwe aankopen in verwante categorieรซn ๐
- Diensten inzake afvalwater, afval, reiniging en milieu (>20 nieuwe aankopen)