Vervanging vastgoedbeheer applicatie

Gemeente Rotterdam

Betreft het vervangen van het vastgoedbeheer applicatie. Zie de aanbestedingsdocumenten voor verdere toelichting.

Deadline

De termijn voor de ontvangst van de offertes was 2026-05-13. De aanbesteding werd gepubliceerd op 2026-04-01.

Leveranciers

De volgende leveranciers worden genoemd in gunningsbesluiten of andere aanbestedingsdocumenten:

Wie? Wat? Waar?
Aankoopgeschiedenis
Datum Document
2026-04-01 Aankondiging van een opdracht
2026-08-19 Award Aankondiging
Aankondiging van een opdracht (2026-04-01)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Vervanging vastgoedbeheer applicatie
Referentienummer: e550dc43-ff89-4454-83a6-5471b92a227e
Korte beschrijving:
Betreft het vervangen van het vastgoedbeheer applicatie. Zie de aanbestedingsdocumenten voor verdere toelichting.
Soort contract: Diensten
Producten/diensten: IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning ๐Ÿ“ฆ
Geschatte waarde exclusief BTW: 1 500 000 EUR ๐Ÿ’ฐ
Aanvullende aard van het contract: Leveringen
Andere beperkingen op de plaats van uitvoering: Overal in het desbetreffende land
Beschrijving
Interne identificatiecode: c7aa257d-fc92-43d9-8efe-3134e5682c4d
Aanvullende producten/diensten: Hoofdlocatie of plaats van uitvoering: Zie documentatie
Land: Nederland ๐Ÿ‡ณ๐Ÿ‡ฑ
Duur: 4 jaar
Maximumaantal verlengingen: 3
Overige informatie over verlengingen: 3 keer 2 jaar.
Gunningscriteria
Kwaliteitscriterium (naam): Implementatie
Kwaliteitscriterium (weging): 300
Kwaliteitscriterium (naam): Usecases
Kwaliteitscriterium (weging): 250
Kwaliteitscriterium (naam): Functionele eisen
Kwaliteitscriterium (weging): 150
Prijs โœ…
Prijs (weging): 300
Titel
Identificatienummer van de partij: LOT-0000

Procedure
Soort procedure
Openbare procedure โœ…
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-05-13 08:00:15 ๐Ÿ“…
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands ๐Ÿ—ฃ๏ธ
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 60 dagen
Voorwaarden voor inschrijving
Inschrijvers mogen meer dan รฉรฉn inschrijving indienen
Elektronische facturering: Vereist
Er zal gebruik worden gemaakt van elektronische betaling โœ…
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)

Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Gemeente Rotterdam
Nationaal registratienummer: 24483298
Postadres: Coolsingel 40
Postcode: 3011AD
Poststad: Rotterdam
Regio: Groot-Rijnmond ๐Ÿ™๏ธ
Land: Nederland ๐Ÿ‡ณ๐Ÿ‡ฑ
Contactpunt: Vincent van den Berghe
E-mail: v.vandenberghe@rotterdam.nl ๐Ÿ“ง
Telefoon: +31638161645 ๐Ÿ“ž
URL: https://www.rotterdam.nl ๐ŸŒ
Adres van het kopersprofiel: https://s2c.mercell.com/buyer/1315 ๐ŸŒ
Type aanbestedende dienst
Regionale of plaatselijke instantie
Hoofdactiviteit
Algemene overheidsdiensten
Communicatie
Documenten URL: https://s2c.mercell.com/today/205593 ๐ŸŒ
Deelname URL: https://s2c.mercell.com/today/205593 ๐ŸŒ
Elektronische indiening: Toegestaan

Aanvullende informatie
Beoordelingsorgaan
Naam: Rechtbank Rotterdam
Nationaal registratienummer: 82947740
Postadres: Wilhelminaplein 125
Postcode: 3072 AK
Poststad: Rotterdam
Regio: Groot-Rijnmond ๐Ÿ™๏ธ
Land: Nederland ๐Ÿ‡ณ๐Ÿ‡ฑ
E-mail: rechtbankrotterdam@rechtspraak.nl ๐Ÿ“ง
Telefoon: +31 883626000 ๐Ÿ“ž
URL: https://www.rechtspraak.nl/Organisatie-en-contact/Organisatie/Rechtbanken/Rechtbank-Rotterdam ๐ŸŒ
Herzieningsprocedure
Precieze informatie over de termijn(en) voor herzieningsprocedures: Zie aanbestedingsdocumenten
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 065-228896 (2026-04-01)
Award Aankondiging (2026-08-19)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Geschatte waarde exclusief BTW: 1 500 000 EUR ๐Ÿ’ฐ
Totale waarde van de opdracht (exclusief BTW): 1 200 000 EUR ๐Ÿ’ฐ

Gunning van het contract
Een opdracht/perceel wordt gegund โœ…
Beroepsprocedures
Aantal klagers: 1
Identificatienummer van de partij: LOT-0000
Contractnummer: 0039458
Datum van sluiting van het contract: 2026-08-03 ๐Ÿ“…
Titel: Vervanging vastgoedbeheer applicatie
Informatie over aanbestedingen
Aantal elektronisch ontvangen inschrijvingen: 5
Informatie over de waarde van de opdracht/het perceel (exclusief BTW)
Totale waarde van het contract/perceel: 1 200 000 EUR ๐Ÿ’ฐ
De inschrijving is gerangschikt
Plaats op de ranglijst van winnaars: 1
Identificatiecode van de inschrijving: 0039458
Identificatiecode van het perceel of de groep percelen: LOT-0000
Naam en adres van de contractant
Naam: Metafoor Software B.V.
Nationaal registratienummer: 39072255
Postadres: De Terminator 1
Postcode: 8251AD
Poststad: Dronten
Regio: Flevoland ๐Ÿ™๏ธ
Land: Nederland ๐Ÿ‡ณ๐Ÿ‡ฑ
Contactpunt: Jurjen van Bunningen
E-mail: jurjen.van.bunningen@metafoor.nl ๐Ÿ“ง
Telefoon: +31622169384 ๐Ÿ“ž
URL: https://www.metafoorsoftware.nl ๐ŸŒ
Omvang van de ondernemer: Klein
Bron: OJS 2026/S 160-576690 (2026-08-19)