Vervangen Hijsinstallatie Middenzaal Kunstlinie Almere
Stichting Almeerse Theaters
Ontwerp, levering, montage, en bedrijfsgereed opleveren van een hijsinstallatie tbv Middenzaal, minimaal bestaand uit 16 decortrekken, 1 doekentrel, 4 zijtrekken en de aanpassing van 15 reeds aanwezige D8+ kettingtakels. Ontwerp, levering, montage, en bedrijfsgereed opleveren van een hijsinstallatie tbv Middenzaal, minimaal bestaand uit 16 decortrekken, 1 doekentrel, 4 zijtrekken en de aanpassing van 15 reeds aanwezige D8+ kettingtakels.
DeadlineDeadline 2026-09-14
Wie? Wat?- โข Besturingssystemen โบ Software voor realtimebesturingssysteem
- โข Installatie van elektrische en mechanische uitrusting โบ Installatie van mechanische uitrusting
- โข Installatie van elektromotoren, generatoren en transformatoren โบ Installatie van elektromotoren
- โข Liften, skipliften, hijsinstallaties, roltrappen en rolpaden โบ Hijsinstallaties
Aankoopgeschiedenis
| Datum | Document |
|---|---|
| 2026-08-04 | Aankondiging van een opdracht |
| 2026-08-20 | Aankondiging van een opdracht |
Aankondiging van een opdracht (2026-08-04)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Vervangen Hijsinstallatie Middenzaal Kunstlinie Almere
Korte beschrijving:
Soort contract: Leveringen
Producten/diensten: Hijsinstallaties ๐ฆ
Geschatte waarde exclusief BTW: 900000.0 EUR ๐ฐ
Beschrijving
Interne identificatiecode:
Aanvullende producten/diensten:
Hoofdlocatie of plaats van uitvoering: Almere
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Plaats van uitvoering: Flevoland ๐๏ธ
Duur
Startdatum: 2026-10-13 ๐
Einddatum: 2027-08-20 ๐
Gunningscriteria
Prijs โ
Prijs (weging): 20
Kwaliteitscriterium (naam): Plan van aanpak
Kwaliteitscriterium (weging): 25
Kwaliteitscriterium (naam): Meer trekken aangeboden dan minimaal vereist
Kwaliteitscriterium (weging): 30
Kwaliteitscriterium (naam): Oplossen hijsmogelijkheid onder lichtbrug boven speelvlak
Titel
Identificatienummer van de partij:
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure โ
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-09-14 13:00:00 ๐
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-09-14 13:15:00 ๐
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands ๐ฃ๏ธ
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 351 dagen
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Openingsdatum: 2026-09-14 13:15:00 ๐
Elektronische facturering: Vereist
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-08-18 13:30:00 ๐
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Stichting Almeerse Theaters
Nationaal registratienummer:
Postadres: Esplanade 10
(Esplanade 13-15)
Postcode: 1315 TA
Poststad: Almere
Regio: Flevoland ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Contactpunt: Niels Gudde
E-mail: nielsgudde@kunstlinie.nl ๐ง
Telefoon: +31 641319848 ๐
URL: http://www.kunstlinie.nl ๐
Type aanbestedende dienst
Regionale of plaatselijke instantie
Hoofdactiviteit
Recreatie, cultuur en godsdienst
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/435497 ๐
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/435497 ๐
Elektronische indiening: Vereist
Aanvullende informatie
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 149-540490 (2026-08-04)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Vervangen Hijsinstallatie Middenzaal Kunstlinie Almere
Korte beschrijving:
Ontwerp, levering, montage, en bedrijfsgereed opleveren van een hijsinstallatie tbv Middenzaal, minimaal bestaand uit 16 decortrekken, 1 doekentrel, 4 zijtrekken en de aanpassing van 15 reeds aanwezige D8+ kettingtakels. Ontwerp, levering, montage, en bedrijfsgereed opleveren van een hijsinstallatie tbv Middenzaal, minimaal bestaand uit 16 decortrekken, 1 doekentrel, 4 zijtrekken en de aanpassing van 15 reeds aanwezige D8+ kettingtakels.
Toon meer
Producten/diensten: Hijsinstallaties ๐ฆ
Geschatte waarde exclusief BTW: 900000.0 EUR ๐ฐ
Beschrijving
Interne identificatiecode:
1
Aanvullende producten/diensten:
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Plaats van uitvoering: Flevoland ๐๏ธ
Duur
Startdatum: 2026-10-13 ๐
Einddatum: 2027-08-20 ๐
Gunningscriteria
Prijs โ
Prijs (weging): 20
Kwaliteitscriterium (naam): Plan van aanpak
Kwaliteitscriterium (weging): 25
Kwaliteitscriterium (naam): Meer trekken aangeboden dan minimaal vereist
Kwaliteitscriterium (weging): 30
Kwaliteitscriterium (naam): Oplossen hijsmogelijkheid onder lichtbrug boven speelvlak
Titel
Identificatienummer van de partij:
LOT-0000
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure โ
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-09-14 13:00:00 ๐
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-09-14 13:15:00 ๐
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands ๐ฃ๏ธ
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 351 dagen
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Openingsdatum: 2026-09-14 13:15:00 ๐
Elektronische facturering: Vereist
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-08-18 13:30:00 ๐
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Stichting Almeerse Theaters
Nationaal registratienummer:
795448080
Postadres: Esplanade 10
(Esplanade 13-15)
Postcode: 1315 TA
Poststad: Almere
Regio: Flevoland ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Contactpunt: Niels Gudde
E-mail: nielsgudde@kunstlinie.nl ๐ง
Telefoon: +31 641319848 ๐
URL: http://www.kunstlinie.nl ๐
Type aanbestedende dienst
Regionale of plaatselijke instantie
Hoofdactiviteit
Recreatie, cultuur en godsdienst
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/435497 ๐
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/435497 ๐
Elektronische indiening: Vereist
Aanvullende informatie
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 149-540490 (2026-08-04)
Aankondiging van een opdracht (2026-08-20)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Geschatte waarde exclusief BTW: 900000.0 EUR ๐ฐ
Aanbestedende dienst
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/436859 ๐
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/436859 ๐
Aanvullende informatie
Aanvullende informatie
Wijzigingen
Andere aanvullende informatie
Voornaamste reden voor de wijziging: Procedure opgeschort naar aanleiding van een klacht, beroep of enige andere actie met het oog op beroep of herziening
Informatie over wijzigingen
Versie van de eerdere aankondiging die moet worden gewijzigd: f1be60a8-19b0-4a47-b567-213cd0daf469-01
Bron: OJS 2026/S 162-583817 (2026-08-20)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Geschatte waarde exclusief BTW: 900000.0 EUR ๐ฐ
Aanbestedende dienst
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/436859 ๐
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/436859 ๐
Aanvullende informatie
Aanvullende informatie
De aanbestedende partij trekt deze lopende offerteaanvraag in omdat de gunningssystematiek onduidelijkheden bevat waardoor er niet objectief en ondubbelzinnig geselecteerd kan worden.
Het streven is om binnen 14 kalenderdagen een nieuwe uitvraag te publiceren, waarbij de gunningscriteria en onderdelen van het bestek worden herzien.
De nieuw te publiceren opdracht zal inhoudelijk vrijwel onveranderd zijn.
De aanbestedende partij biedt excuses aan voor eventueel ongemak en hoopt dat de partijen die gereageerd hebben ook op de nieuwe offerteaanvraag zullen reageren.
Toon meer
Wijzigingen
Andere aanvullende informatie
Voornaamste reden voor de wijziging: Procedure opgeschort naar aanleiding van een klacht, beroep of enige andere actie met het oog op beroep of herziening
Informatie over wijzigingen
Versie van de eerdere aankondiging die moet worden gewijzigd: f1be60a8-19b0-4a47-b567-213cd0daf469-01
Bron: OJS 2026/S 162-583817 (2026-08-20)
Nieuwe aankopen in verwante categorieรซn ๐