Versneld verledden gemeente Beuningen
Gemeente Beuningen
De werkzaamheden binnen dit bestek hebben betrekking op de renovatie van de openbare verlichtingsinstallatie (OVL). De werkzaamheden bestaan in hoofdzaak uit: - Het leveren van masten en armaturen - Het vervangen, monteren en aansluiten van verlichtingsobjecten, masten, armaturen - Het coördineren van werkzaamheden aan het gereguleerde netwerk - Rapporteren van de verrichte werkzaamheden - Het aanleveren van revisiegegevens Betreft de vervanging van ca. 2000 verlichtingsarmaturen en ca. 400 verlichtingsobjecten/masten. Voor de uitvoering van de opdracht is een maximaal budget beschikbaar van €1.130.000, exclusief btw. Het beschikbare budget vormt een harde financiële randvoorwaarde voor deze aanbesteding. Indien de laagste geldige inschrijfsom, zoals opgegeven op het inschrijvingsbiljet, hoger is dan €1.130.000, exclusief btw, zal de aanbestedende dienst de opdracht niet gunnen, omdat het beschikbare budget ontoereikend is. In dat geval behoudt de aanbestedende dienst zich het recht voor de aanbestedingsprocedure zonder gunning te beëindigen.
DeadlineDeadline 2026-10-21
Wie? Wat?- • Controle-, veiligheids-, signalerings- en verlichtingsinstallaties › Straatverlichting
- • Installeren van buitenverlichting › Installeren van straatverlichtingsuitrusting
- • Onderhoud van installaties voor straatverlichting en verkeerslichten › Onderhoud van straatverlichting
| Datum | Document |
|---|---|
| 2026-09-02 | Aankondiging van een opdracht |
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Versneld verledden gemeente Beuningen
Korte beschrijving:
Producten/diensten: Onderhoud van straatverlichting 📦
Andere beperkingen op de plaats van uitvoering: Overal in het desbetreffende land
Beschrijving
Interne identificatiecode:
1
Aanvullende producten/diensten: Land: Nederland 🇳🇱
Duur
Startdatum: 2026-12-01 📅
Einddatum: 2027-12-31 📅
Gunningscriteria
Kwaliteitscriterium (naam): Beste prijs-kwaliteitverhouding
Kwaliteitscriterium (weging): 100
Prijs ✅
Prijs (weging): 100
Titel
Identificatienummer van de partij:
LOT-0000
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure ✅
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-10-21 10:00:00 📅
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-10-21 10:05:00 📅
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands 🗣️
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 3 maanden
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Openingsdatum: 2026-10-21 10:05:00 📅
Elektronische facturering: Vereist
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-09-22 10:00:00 📅
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Gemeente Beuningen
Nationaal registratienummer:
33747876
Postadres: Van Heemstraweg 46
Postcode: 6641AE
Poststad: Beuningen gld
Regio: Arnhem/Nijmegen 🏙️
Land: Nederland 🇳🇱
Contactpunt: Kars van Oorschot
E-mail: inkoop@beuningen.nl 📧
Telefoon: +31 14024 📞
URL: http://www.beuningen.nl 🌏
Adres van het kopersprofiel: http://www.beuningen.nl 🌏
Type aanbestedende dienst
Regionale of plaatselijke instantie
Hoofdactiviteit
Algemene overheidsdiensten
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/438392 🌏
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/438392 🌏
Elektronische indiening: Vereist
Aanvullende informatie
Dienst waar informatie over de beroepsprocedure kan worden verkregen
Zelfde als: Naam en adressen
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 171-611365 (2026-09-02)