Verkiezingsdrukwerk
Gemeente Enschede
De gemeente Enschede als aanbestedende dienst, wil 1 opdrachtnemer contracteren voor het produceren en leveren van drukwerk ten behoeve van verkiezingen. Opdrachtgever organiseert periodiek verschillende verkiezingen en wenst hiervoor verkiezingsdrukwerk uit te besteden. De organisatie van verkiezingen brengt met zich mee dat de exacte omvang van het benodigde drukwerk per verkiezing vooraf niet volledig vaststaat. De aantallen zijn onder meer afhankelijk van het aantal kiesgerechtigden, wettelijke voorschriften en eventuele tussentijdse verkiezingen. Opdrachtgever zoekt een opdrachtnemer die hier flexibel en betrouwbaar mee om kan gaan. De gemeente Enschede treedt in deze aanbesteding op als penvoerder voor gemeenten Almelo, Borne, Dinkelland, Enschede, Hellendoorn, Hengelo, Hof van Twente, Losser, Oldenzaal, Ommen, Rijssen-Holten, Tubbergen, Twenterand en Wierden. Iedere gemeente sluit voor zichzelf een (raam)overeenkomst af.
DeadlineDeadline 2026-10-26
Wie? Wat? Waar?- โข Overijssel โบ Twente
| Datum | Document |
|---|---|
| 2026-08-31 | Aankondiging van een opdracht |
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Verkiezingsdrukwerk
Referentienummer:
0043cbab-c7d3-4feb-96d2-3ce4b1dc452c
Korte beschrijving:
Producten/diensten: Divers drukwerk ๐ฆ
Geschatte waarde exclusief BTW: 2 484 000 EUR ๐ฐ
Andere beperkingen op de plaats van uitvoering: Overal in het desbetreffende land
Beschrijving
Interne identificatiecode:
dd4b3023-a608-4d02-874f-01bfa4c3759e
Aanvullende informatie: Gemeente Enschede
Hoofdlocatie of plaats van uitvoering: Zie documentatie
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Duur
Startdatum: 2027-01-01 ๐
Einddatum: 2029-12-31 ๐
Beschrijving
Maximumaantal verlengingen: 3
Overige informatie over verlengingen:
De inschrijvingen moeten worden ingediend in de vorm van elektronische catalogi of een elektronische catalogus bevatten
Titel
Identificatienummer van de partij:
LOT-0000
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure โ
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-10-26 11:00:00 ๐
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands ๐ฃ๏ธ
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 90 dagen
Informatie over een raamovereenkomst of een dynamisch aankoopsysteem
Raamovereenkomst met verschillende exploitanten โ
Maximumaantal deelnemers: 1
Voorwaarden voor inschrijving
Elektronische catalogus: Toegestaan
Elektronische facturering: Toegestaan
Er zal gebruik worden gemaakt van elektronische betaling โ
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Gemeente Enschede
Nationaal registratienummer:
08215195
Postadres: Hengelosestraat 51
Postcode: 7514AD
Poststad: Enschede
Regio: Twente ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Contactpunt: Anke Baas
E-mail: a.baas@enschede.nl ๐ง
Telefoon: +31621370495 ๐
URL: https://www.enschede.nl ๐
Adres van het kopersprofiel: https://s2c.mercell.com/buyer/17140 ๐
Type aanbestedende dienst
Regionale of plaatselijke instantie
Hoofdactiviteit
Algemene overheidsdiensten
Communicatie
Documenten URL: https://s2c.mercell.com/today/224287 ๐
Deelname URL: https://s2c.mercell.com/today/224287 ๐
Elektronische indiening: Toegestaan
Aanvullende informatie
Aanvullende informatie
Gemeente Enschede
Beoordelingsorgaan
Naam: Rechtbank Overijssel locatie Almelo
Nationaal registratienummer:
82940525
Postadres: Egbert Gorterstraat 5
Postcode: 7607 GB
Poststad: Almelo
Regio: Twente ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
E-mail: infobalie.rb.almelo@rechtspraak.nl ๐ง
Telefoon: +31883615555 ๐
Fax: 31883610085 ๐
URL: https://www.rechtspraak.nl/Organisatie-en-contact/Organisatie/Rechtbanken/Rechtbank-Overijssel/Paginas/Rechtbank-Almelo-van-binnen.aspx ๐
Dienst waar informatie over de beroepsprocedure kan worden verkregen
Zelfde als: Beoordelingsorgaan
Herzieningsprocedure
Precieze informatie over de termijn(en) voor herzieningsprocedures:
Elektronische facturering wordt aanvaard
Aankondigingsinformatie
Voorkeursdatum voor publicatie: 2026-08-31Z ๐
Bron: OJS 2026/S 168-602642 (2026-08-31)