Verhuisdiensten vastgoedpanden
Gemeente Eindhoven
De opdracht omvat het coördineren, plannen en uitvoeren van meerdere verhuizingen binnen het vastgoedportfolio van de Gemeente Eindhoven. De opdrachtnemer is verantwoordelijk voor het veilig en efficiënt verplaatsen van meubilair, inventaris, apparatuur, archiefmateriaal en overige inboedel. Hierbij wordt verwacht dat de leverancier beschikt over voldoende materieel, ervaren personeel en een flexibele inzetcapaciteit om meerdere (soms parallel lopende) verhuisprojecten te kunnen uitvoeren. Daarnaast dient de opdrachtnemer te voorzien in een mogelijkheid tot externe opslag of tijdelijke stalling van inboedel op locatie wanneer dit nodig is als gevolg van bijvoorbeeld verbouwingen, herhuisvesting, ruimtegebrek of gefaseerde oplevermomenten. De geraamde waarde van de opdracht bedraagt € 2.100.000,- voor de gehele looptijd van de overeenkomst.
DeadlineDe termijn voor de ontvangst van de offertes was 2026-05-29. De aanbesteding werd gepubliceerd op 2026-04-10.
LeveranciersDe volgende leveranciers worden genoemd in gunningsbesluiten of andere aanbestedingsdocumenten:
Wie? Wat? Waar?| Datum | Document |
|---|---|
| 2026-04-10 | Aankondiging van een opdracht |
| 2026-08-26 | Award Aankondiging |
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Verhuisdiensten vastgoedpanden
Referentienummer:
REO2025-0120
Korte beschrijving:
Producten/diensten: Verhuizingsdiensten 📦
Geschatte waarde exclusief BTW: 2100000.0 EUR 💰
Beschrijving
Interne identificatiecode:
1
Beschrijving van de aanbesteding:
Land: Nederland 🇳🇱
Plaats van uitvoering: Zuidoost-Noord-Brabant 🏙️
Duur: 2 jaar
Maximumaantal verlengingen: 2
Overige informatie over verlengingen:
Opties ✅
Gunningscriteria
Kwaliteitscriterium (naam): Kwaliteitscriteria
Kwaliteitscriterium (weging): 80000
Prijs ✅
Prijs (weging): 0
Titel
Identificatienummer van de partij:
LOT-0000
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure ✅
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-05-29 10:00:00 📅
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-05-29 10:01:00 📅
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands 🗣️
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 3 maanden
Informatie over een raamovereenkomst of een dynamisch aankoopsysteem
Raamovereenkomst met verschillende exploitanten ✅
Maximumaantal deelnemers: 1
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Openingsdatum: 2026-05-29 10:01:00 📅
Elektronische facturering: Vereist
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-05-08 10:00:00 📅
Gunningscriteria
Type vast getal: Vaste waarde (totaal)
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Gemeente Eindhoven
Nationaal registratienummer:
261529808
Postadres: Stadhuisplein 1
Postcode: 5611 EM
Poststad: Eindhoven
Regio: Zuidoost-Noord-Brabant 🏙️
Land: Nederland 🇳🇱
Contactpunt: Lotte Janssen
E-mail: inkoop@eindhoven.nl 📧
Telefoon: +31 40238 📞
URL: http://www.eindhoven.nl 🌏
Adres van het kopersprofiel: https://www.eindhoven.nl/bestuur-en-beleid/beleid/inkoop-en-aanbesteding 🌏
Type aanbestedende dienst
Regionale of plaatselijke instantie
Hoofdactiviteit
Algemene overheidsdiensten
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/419549 🌏
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/419549 🌏
Elektronische indiening: Vereist
Aanvullende informatie
Dienst waar informatie over de beroepsprocedure kan worden verkregen
Zelfde als: Naam en adressen
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 071-250698 (2026-04-10)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Geschatte waarde exclusief BTW: 2100000.0 EUR 💰
Totale waarde van de opdracht (exclusief BTW): 2100000.0 EUR (framework approximate) 💰
Maximumwaarde van de raamovereenkomsten in deze aankondiging: 3150000.0 EUR 💰
Gunning van het contract
Een opdracht/perceel wordt gegund ✅
Identificatienummer van de partij:
LOT-0000
Contractnummer:
CON-0001
Datum van sluiting van het contract: 2026-08-26 📅
Titel: P1 Verhuisdiensten vastgoedpanden
Informatie over aanbestedingen
Aantal ontvangen offertes: 3
Aantal elektronisch ontvangen inschrijvingen: 3
Aantal inschrijvingen van KMO's: 1
Informatie over de waarde van de opdracht/het perceel (exclusief BTW)
Maximumwaarde van de raamovereenkomst: 3150000.0 EUR 💰
Opnieuw geraamde waarde van de raamovereenkomst: 2100000.0 EUR 💰
Identificatiecode van de inschrijving:
1
Identificatiecode van het perceel of de groep percelen:
LOT-0000
Naam en adres van de contractant
Naam: UTS Nederland B.V.
Nationaal registratienummer:
56880685
Postadres: Donau 90
Postcode: 2491BC
Poststad: 's-gravenhage
Regio: Agglomeratie ’s-Gravenhage 🏙️
Land: Nederland 🇳🇱
Contactpunt: Loes van Kasteren
URL: http://www.uts.nl 🌏
Omvang van de ondernemer: Micro
Bron: OJS 2026/S 166-595399 (2026-08-26)