Veilig Werken op Hoogte โ Inspecteren en klein herstel integraal dakveiligheidssysteem
Rijksvastgoedbedrijf
De opdracht omvat het inspecteren, beoordelen en adviseren over bestaande valbeveiligingsinstallaties en klimvoorzieningen (zoals klimijzers, ladders en dergelijke), alsmede het uitvoeren van kleinschalige herstelwerkzaamheden daaraan. Hiervoor wordt verwezen naar de aanbestedingsleidraad, de Overeenkomst en het Technisch Pakket van Eisen met bijbehorende Bijlagen.
DeadlineDeadline 2026-10-15
Wie? Wat?- โข Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde, civiele techniek en inspectie โบ Diensten voor technische testen, analyse en adviezen
Aankoopgeschiedenis
| Datum | Document |
|---|---|
| 2026-08-31 | Aankondiging van een opdracht |
Aankondiging van een opdracht (2026-08-31)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Veilig Werken op Hoogte โ Inspecteren en klein herstel integraal dakveiligheidssysteem
Referentienummer:
Korte beschrijving:
Soort contract: Diensten
Producten/diensten: Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde, civiele techniek en inspectie ๐ฆ
Andere beperkingen op de plaats van uitvoering: Overal in het desbetreffende land
Informatie over kavels
Dit contract is verdeeld in percelen โ
Maximumaantal partijen dat aan รฉรฉn inschrijver kan worden toegewezen: 3
Inschrijvingen kunnen worden ingediend voor een maximaal aantal partijen: 4
1๏ธโฃ
Interne identificatiecode:
Titel: Veilig Werken op Hoogte โ Inspecteren en klein herstel Valbeveiliging, Perceel regio Noord-Oost
Beschrijving van de aanbesteding:
Aanvullende producten/diensten: Diensten voor technische testen, analyse en adviezen
๐ฆ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Duur
Startdatum: 2027-04-01 ๐
Einddatum: 2030-03-31 ๐
Beschrijving
Maximumaantal verlengingen: 2
Overige informatie over verlengingen:
Opties โ
Beschrijving van de opties:
Gunningscriteria
Prijs โ
Prijs (weging): 0
Kwaliteitscriterium (naam): Plan van aanpak Tijdige uitvoer van inspecties
Kwaliteitscriterium (weging): 0
Titel
Identificatienummer van de partij:
2๏ธโฃ
Interne identificatiecode:
Titel: Veilig Werken op Hoogte โ Inspecteren en klein herstel Valbeveiliging, Perceel regio Noord-West
Beschrijving van de aanbesteding:
Titel
Identificatienummer van de partij:
3๏ธโฃ
Interne identificatiecode:
Titel: Veilig Werken op Hoogte โ Keuringen en klein herstel Valbeveiliging, Perceel regio Zuid Nederland.
Beschrijving van de aanbesteding:
Titel
Identificatienummer van de partij:
4๏ธโฃ
Interne identificatiecode:
Titel: Veilig Werken op Hoogte โ Inspecteren en klein herstel Valbeveiliging, Perceel regio Zuid-West Nederland
Beschrijving van de aanbesteding:
Titel
Identificatienummer van de partij:
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure โ
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Belangrijkste kenmerken van de procedure:
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-10-15 10:00:00 ๐
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-10-15 10:15:00 ๐
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands ๐ฃ๏ธ
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 3 maanden
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Openingsdatum: 2026-10-15 10:15:00 ๐
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-09-21 23:30:00 ๐
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Rijksvastgoedbedrijf
Nationaal registratienummer:
Postadres: Korte Voorhout 7
Postcode: 2511 CW
Poststad: Den Haag
Regio: Agglomeratie โs-Gravenhage ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Contactpunt: Josรฉ de Bont
E-mail: jose.bont@rijksoverheid.nl ๐ง
Telefoon: +31 621850825 ๐
URL: http://www.rijksvastgoedbedrijf.nl ๐
Type aanbestedende dienst
Ministerie of elke andere nationale of federale instantie
Hoofdactiviteit
Huisvesting en gemeenschappelijke voorzieningen
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/437916 ๐
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/437916 ๐
Elektronische indiening: Vereist
Bron: OJS 2026/S 168-599869 (2026-08-31)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Veilig Werken op Hoogte โ Inspecteren en klein herstel integraal dakveiligheidssysteem
Referentienummer:
ODV.27
Korte beschrijving:
De opdracht omvat het inspecteren, beoordelen en adviseren over bestaande valbeveiligingsinstallaties en klimvoorzieningen (zoals klimijzers, ladders en dergelijke), alsmede het uitvoeren van kleinschalige herstelwerkzaamheden daaraan. Hiervoor wordt verwezen naar de aanbestedingsleidraad, de Overeenkomst en het Technisch Pakket van Eisen met bijbehorende Bijlagen.
Toon meer
Producten/diensten: Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde, civiele techniek en inspectie ๐ฆ
Andere beperkingen op de plaats van uitvoering: Overal in het desbetreffende land
Informatie over kavels
Dit contract is verdeeld in percelen โ
Maximumaantal partijen dat aan รฉรฉn inschrijver kan worden toegewezen: 3
Inschrijvingen kunnen worden ingediend voor een maximaal aantal partijen: 4
1๏ธโฃ
Interne identificatiecode:
1
Titel: Veilig Werken op Hoogte โ Inspecteren en klein herstel Valbeveiliging, Perceel regio Noord-Oost
Beschrijving van de aanbesteding:
De opdracht omvat het inspecteren van assets, evenals het uitvoeren van kleinschalige herstelwerkzaamheden tot โฌ 10.000,00 aan bestaande valbeveiligingsinstallaties en klimvoorzieningen.
De opdracht betreft de regio Noord-Oost (Friesland, Groningen, Drenthe, Flevoland, Overijssel en Gelderland). Hiervoor wordt verwezen naar de aanbestedingsleidraad, het Pakket van Eisen met bijbehorende Bijlagen en de Overeenkomst.
Toon meer
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Duur
Startdatum: 2027-04-01 ๐
Einddatum: 2030-03-31 ๐
Beschrijving
Maximumaantal verlengingen: 2
Overige informatie over verlengingen:
Er is een optie tot verlenging van 2 maal 12 maanden opgenomen. De optie tot verlenging betreft een eenzijdig in te roepen optie van het Rijksvastgoedbedrijf.
Informatie over opties
Opties โ
Beschrijving van de opties:
De Overeenkomst wordt aangegaan voor de duur van 36 maanden met een optie tot verlenging van 2 maal 12 maanden. De optie tot verlenging betreft een eenzijdig in te roepen optie van het Rijksvastgoedbedrijf. De genoemde data en/of looptijd zoals vermeld in de (concept)contractdocumenten zijn leidend.
Toon meer
Prijs โ
Prijs (weging): 0
Kwaliteitscriterium (naam): Plan van aanpak Tijdige uitvoer van inspecties
Kwaliteitscriterium (weging): 0
Titel
Identificatienummer van de partij:
LOT-0001
2๏ธโฃ
Interne identificatiecode:
2
Titel: Veilig Werken op Hoogte โ Inspecteren en klein herstel Valbeveiliging, Perceel regio Noord-West
Beschrijving van de aanbesteding:
De opdracht omvat het inspecteren van assets, evenals het uitvoeren van kleinschalige herstelwerkzaamheden tot โฌ 10.000,00 aan bestaande valbeveiligingsinstallaties en klimvoorzieningen.
De opdracht betreft de regio Noord-West (Noord-Holland en Utrecht). Hiervoor wordt verwezen naar de aanbestedingsleidraad, het Pakket van Eisen met bijbehorende Bijlagen en de Overeenkomst.
Toon meer
Identificatienummer van de partij:
LOT-0002
3๏ธโฃ
Interne identificatiecode:
3
Titel: Veilig Werken op Hoogte โ Keuringen en klein herstel Valbeveiliging, Perceel regio Zuid Nederland.
Beschrijving van de aanbesteding:
De opdracht omvat het inspecteren van assets, evenals het uitvoeren van kleinschalige herstelwerkzaamheden tot โฌ 10.000,00 aan bestaande valbeveiligingsinstallaties en klimvoorzieningen.
De opdracht betreft de regio Zuid Nederland (Zeeland, Noord-Brabant en Limburg). Hiervoor wordt verwezen naar de aanbestedingsleidraad, het Pakket van Eisen met bijbehorende Bijlagen en de Overeenkomst.
Toon meer
Identificatienummer van de partij:
LOT-0003
4๏ธโฃ
Interne identificatiecode:
4
Titel: Veilig Werken op Hoogte โ Inspecteren en klein herstel Valbeveiliging, Perceel regio Zuid-West Nederland
Beschrijving van de aanbesteding:
De opdracht omvat het inspecteren van assets, evenals het uitvoeren van kleinschalige herstelwerkzaamheden tot โฌ 10.000,00 aan bestaande valbeveiligingsinstallaties en klimvoorzieningen.
De opdracht betreft de regio Zuid-West Nederland (Zuid-Holland). Hiervoor wordt verwezen naar de aanbestedingsleidraad, het Pakket van Eisen met bijbehorende Bijlagen en de Overeenkomst.
Toon meer
Identificatienummer van de partij:
LOT-0004
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure โ
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Belangrijkste kenmerken van de procedure:
Het aantal verwachte inschrijvers is niet hoog, de opdracht is niet complex en deze procedure is het minste belastend voor de markt en het RVB
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-10-15 10:00:00 ๐
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-10-15 10:15:00 ๐
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands ๐ฃ๏ธ
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 3 maanden
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Openingsdatum: 2026-10-15 10:15:00 ๐
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-09-21 23:30:00 ๐
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Rijksvastgoedbedrijf
Nationaal registratienummer:
552550970
Postadres: Korte Voorhout 7
Postcode: 2511 CW
Poststad: Den Haag
Regio: Agglomeratie โs-Gravenhage ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Contactpunt: Josรฉ de Bont
E-mail: jose.bont@rijksoverheid.nl ๐ง
Telefoon: +31 621850825 ๐
URL: http://www.rijksvastgoedbedrijf.nl ๐
Type aanbestedende dienst
Ministerie of elke andere nationale of federale instantie
Hoofdactiviteit
Huisvesting en gemeenschappelijke voorzieningen
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/437916 ๐
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/437916 ๐
Elektronische indiening: Vereist
Bron: OJS 2026/S 168-599869 (2026-08-31)
Nieuwe aankopen in verwante categorieรซn ๐
- Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde, civiele techniek en inspectie (>20 nieuwe aankopen)
- Adviesdiensten voor watervoorziening en afval (1)
- Diensten in verband met de bouw (5)
- Diensten voor technische testen, analyse en adviezen (>20)
- Dienstverlening door ingenieurs (>20)
- Dienstverlening op het gebied van architectuur en dergelijke (8)
- Dienstverlening op het gebied van stedenbouw en landschapsarchitectuur (6)
- Laboratoriumdiensten (5)
- Meet- en controlediensten (7)