Variantenstudie Spoorkruisingen voor Spoorzone Maastricht
Gemeente Maastricht
De gemeente Maastricht zoekt een partij of combinatie van partijen die een zorgvuldige, integrale en objectief onderbouwde variantenstudie uitvoert naar nieuwe spoorkruisingen voor voetgangers en fietsers. Voor deze opdracht is een maximaal beschikbare opdrachtwaarde van โฌ 250.000,- exclusief BTW gesteld. Dit maximumbedrag geldt als kaderstellend bedrag voor de opdracht. Derhalve kunnen aan dit kader geen rechten worden ontleend.
DeadlineDeadline 2026-10-26
Wie? Wat?- โข Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde, civiele techniek en inspectie โบ Dienstverlening door ingenieurs
- โข Limburg (NL) โบ Zuid-Limburg
Aankoopgeschiedenis
| Datum | Document |
|---|---|
| 2026-08-28 | Aankondiging van een opdracht |
Aankondiging van een opdracht (2026-08-28)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Variantenstudie Spoorkruisingen voor Spoorzone Maastricht
Referentienummer:
Korte beschrijving:
Soort contract: Diensten
Producten/diensten: Dienstverlening door ingenieurs ๐ฆ
Beschrijving
Interne identificatiecode:
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Plaats van uitvoering: Zuid-Limburg ๐๏ธ
Duur: 24 maanden
Gunningscriteria
Kwaliteitscriterium (naam): Kwaliteit
Kwaliteitscriterium (weging): 80
Prijs โ
Prijs (weging): 20
Titel
Identificatienummer van de partij:
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure โ
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-10-26 09:00:00 ๐
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-10-26 09:01:00 ๐
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands ๐ฃ๏ธ
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 3 maanden
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Openingsdatum: 2026-10-26 09:01:00 ๐
Elektronische facturering: Vereist
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-09-25 09:00:00 ๐
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Gemeente Maastricht
Nationaal registratienummer:
Postadres: Mosae Forum 10
Postcode: 6211 DW
Poststad: Maastricht
Regio: Zuid-Limburg ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Contactpunt: Inkada Inkoop & Advies
E-mail: schijndel@inkada.nl ๐ง
Telefoon: +31 413745084 ๐
URL: http://www.gemeentemaastricht.nl ๐
Type aanbestedende dienst
Regionale of plaatselijke instantie
Hoofdactiviteit
Algemene overheidsdiensten
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/437842 ๐
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/437842 ๐
Elektronische indiening: Vereist
Aanvullende informatie
Dienst waar informatie over de beroepsprocedure kan worden verkregen
Zelfde als: Naam en adressen
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 168-600302 (2026-08-28)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Variantenstudie Spoorkruisingen voor Spoorzone Maastricht
Referentienummer:
TI-2026-2125
Korte beschrijving:
De gemeente Maastricht zoekt een partij of combinatie van partijen die een zorgvuldige, integrale en objectief onderbouwde variantenstudie uitvoert naar nieuwe spoorkruisingen voor voetgangers en fietsers. Voor deze opdracht is een maximaal beschikbare opdrachtwaarde van โฌ 250.000,- exclusief BTW gesteld. Dit maximumbedrag geldt als kaderstellend bedrag voor de opdracht. Derhalve kunnen aan dit kader geen rechten worden ontleend.
Toon meer
Producten/diensten: Dienstverlening door ingenieurs ๐ฆ
Beschrijving
Interne identificatiecode:
1
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Plaats van uitvoering: Zuid-Limburg ๐๏ธ
Duur: 24 maanden
Gunningscriteria
Kwaliteitscriterium (naam): Kwaliteit
Kwaliteitscriterium (weging): 80
Prijs โ
Prijs (weging): 20
Titel
Identificatienummer van de partij:
LOT-0000
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure โ
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-10-26 09:00:00 ๐
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-10-26 09:01:00 ๐
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands ๐ฃ๏ธ
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 3 maanden
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Openingsdatum: 2026-10-26 09:01:00 ๐
Elektronische facturering: Vereist
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-09-25 09:00:00 ๐
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Gemeente Maastricht
Nationaal registratienummer:
202214754
Postadres: Mosae Forum 10
Postcode: 6211 DW
Poststad: Maastricht
Regio: Zuid-Limburg ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Contactpunt: Inkada Inkoop & Advies
E-mail: schijndel@inkada.nl ๐ง
Telefoon: +31 413745084 ๐
URL: http://www.gemeentemaastricht.nl ๐
Type aanbestedende dienst
Regionale of plaatselijke instantie
Hoofdactiviteit
Algemene overheidsdiensten
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/437842 ๐
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/437842 ๐
Elektronische indiening: Vereist
Aanvullende informatie
Dienst waar informatie over de beroepsprocedure kan worden verkregen
Zelfde als: Naam en adressen
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 168-600302 (2026-08-28)
Nieuwe aankopen in verwante categorieรซn ๐
- Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde, civiele techniek en inspectie (>20 nieuwe aankopen)