Umbraco partner
Luchtverkeersleiding Nederland
Umbraco partner 3000000
DeadlineDeadline 2026-10-19
Wie? Wat? Waar?- โข Groot-Amsterdam
- โข Nederland
Aankoopgeschiedenis
| Datum | Document |
|---|---|
| 2026-09-01 | Aankondiging van een opdracht |
Aankondiging van een opdracht (2026-09-01)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Umbraco partner
Korte beschrijving: Umbraco partner 3000000
Soort contract: Diensten
Producten/diensten: IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning ๐ฆ
Geschatte waarde exclusief BTW: 3000000.0 EUR ๐ฐ
Andere beperkingen op de plaats van uitvoering: Overal in het desbetreffende land
Beschrijving
Interne identificatiecode:
Hoofdlocatie of plaats van uitvoering: Schiphol
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Duur: 36 maanden
Maximumaantal verlengingen: 7
Overige informatie over verlengingen: optie op verlenging van 7 maal 1 jaar
Informatie over opties
Opties โ
Beschrijving van de opties:
Kwaliteitscriterium (naam): beste prijs- kwaliteitverhouding (kwaliteit)
Kwaliteitscriterium (weging): 60
Prijs โ
Prijs (weging): 40
Titel
Identificatienummer van de partij:
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure โ
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-10-19 12:59:00 ๐
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-10-19 13:00:00 ๐
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands ๐ฃ๏ธ
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 3 maanden
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Openingsdatum: 2026-10-19 13:00:00 ๐
Elektronische facturering: Vereist
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-09-16 23:59:00 ๐
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Luchtverkeersleiding Nederland
Nationaal registratienummer:
Postadres: Stationsplein-ZW 1001
Postcode: 1117CV
Poststad: Schiphol
Regio: Groot-Amsterdam ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Contactpunt: Harald Kos
E-mail: contracting@lvnl.nl ๐ง
Telefoon: +31 204062000 ๐
URL: http://www.lvnl.nl ๐
Type aanbestedende dienst
Publiekrechtelijke instelling
Hoofdactiviteit
Openbare orde en veiligheid
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/438160 ๐
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/438160 ๐
Elektronische indiening: Vereist
Aanvullende informatie
Dienst waar informatie over de beroepsprocedure kan worden verkregen
Zelfde als: Naam en adressen
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 169-604231 (2026-09-01)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Umbraco partner
Korte beschrijving: Umbraco partner 3000000
Soort contract: Diensten
Producten/diensten: IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning ๐ฆ
Geschatte waarde exclusief BTW: 3000000.0 EUR ๐ฐ
Andere beperkingen op de plaats van uitvoering: Overal in het desbetreffende land
Beschrijving
Interne identificatiecode:
1
Hoofdlocatie of plaats van uitvoering: Schiphol
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Duur: 36 maanden
Maximumaantal verlengingen: 7
Overige informatie over verlengingen: optie op verlenging van 7 maal 1 jaar
Informatie over opties
Opties โ
Beschrijving van de opties:
bouwen, hosten, beheren en/of doorontwikkelen van nieuwe websites of web gebaseerde applicatie
Gunningscriteria
Kwaliteitscriterium (naam): beste prijs- kwaliteitverhouding (kwaliteit)
Kwaliteitscriterium (weging): 60
Prijs โ
Prijs (weging): 40
Titel
Identificatienummer van de partij:
LOT-0000
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure โ
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-10-19 12:59:00 ๐
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-10-19 13:00:00 ๐
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands ๐ฃ๏ธ
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 3 maanden
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Openingsdatum: 2026-10-19 13:00:00 ๐
Elektronische facturering: Vereist
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-09-16 23:59:00 ๐
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Luchtverkeersleiding Nederland
Nationaal registratienummer:
351981909
Postadres: Stationsplein-ZW 1001
Postcode: 1117CV
Poststad: Schiphol
Regio: Groot-Amsterdam ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Contactpunt: Harald Kos
E-mail: contracting@lvnl.nl ๐ง
Telefoon: +31 204062000 ๐
URL: http://www.lvnl.nl ๐
Type aanbestedende dienst
Publiekrechtelijke instelling
Hoofdactiviteit
Openbare orde en veiligheid
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/438160 ๐
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/438160 ๐
Elektronische indiening: Vereist
Aanvullende informatie
Dienst waar informatie over de beroepsprocedure kan worden verkregen
Zelfde als: Naam en adressen
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 169-604231 (2026-09-01)
Nieuwe aankopen in verwante categorieรซn ๐
- IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning (>20 nieuwe aankopen)
- Advies inzake hardware (1)
- Computeraudit- en testdiensten (1)
- Computernetwerkdiensten (2)
- Diensten voor computerbackup en converteren van computercatalogus
- Diensten voor computerondersteuning en -advies (3)
- Informaticadiensten (5)
- Internetdiensten (5)
- Softwareprogrammering en -advies (>20)
- Uitwerken van gegevens (14)