Uitwerking centrumplannen Teylingen
Gemeente Teylingen
Deze opdracht betreft de herinrichting van de drie dorpscentra van de gemeente Teylingen. Doelstelling van de nieuwe centrumplannen is om de drie centra toekomstbestendig te maken. Per centra dient een VO, DO en een bestek opgeleverd te worden. Zie aanbestedingsdocument
DeadlineDeadline 2026-10-29
Wie? Wat?- โข Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde, civiele techniek en inspectie โบ Dienstverlening door ingenieurs
Aankoopgeschiedenis
| Datum | Document |
|---|---|
| 2026-09-01 | Aankondiging van een opdracht |
Aankondiging van een opdracht (2026-09-01)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Uitwerking centrumplannen Teylingen
Referentienummer:
Korte beschrijving:
Soort contract: Diensten
Producten/diensten: Dienstverlening door ingenieurs ๐ฆ
Beschrijving
Interne identificatiecode:
Beschrijving van de aanbesteding:
Hoofdlocatie of plaats van uitvoering: gemeente Teylingen
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Plaats van uitvoering: Agglomeratie Leiden en Bollenstreek ๐๏ธ
Duur: 24 maanden
Gunningscriteria
Prijs โ
Prijs (weging): 40
Kwaliteitscriterium (naam): Kwaliteit
Kwaliteitscriterium (weging): 60
Titel
Identificatienummer van de partij:
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure โ
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-10-29 13:00:00 ๐
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-10-29 14:00:00 ๐
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands ๐ฃ๏ธ
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 3 maanden
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Openingsdatum: 2026-10-29 14:00:00 ๐
Elektronische facturering: Vereist
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-09-28 11:00:00 ๐
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Gemeente Teylingen
Nationaal registratienummer:
Postadres: Wilhelminalaan 25
Postcode: 2171 CS
Poststad: Sassenheim
Regio: Agglomeratie Leiden en Bollenstreek ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Contactpunt: Maarten Osieck
E-mail: maarten.osieck@stichtingrijk.nl ๐ง
Telefoon: +31 628532670 ๐
URL: http://www.teylingen.nl/ ๐
Type aanbestedende dienst
Regionale of plaatselijke instantie
Hoofdactiviteit
Algemene overheidsdiensten
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/438174 ๐
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/438174 ๐
Elektronische indiening: Vereist
Aanvullende informatie
Aanvullende informatie
Zelfde als: Naam en adressen
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 170-608503 (2026-09-01)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Uitwerking centrumplannen Teylingen
Referentienummer:
HLT TEY 202605 PRJ-2600171
Korte beschrijving:
Deze opdracht betreft de herinrichting van de drie dorpscentra van de gemeente Teylingen. Doelstelling van de nieuwe centrumplannen is om de drie centra toekomstbestendig te maken. Per centra dient een VO, DO en een bestek opgeleverd te worden. Zie aanbestedingsdocument
Toon meer
Producten/diensten: Dienstverlening door ingenieurs ๐ฆ
Beschrijving
Interne identificatiecode:
1
Beschrijving van de aanbesteding:
De gemeente Teylingen zoekt een ontwerpbureau/ingenieursbureau voor de verdere uitwerking van de vastgestelde centrumplannen voor Sassenheim, Voorhout en Warmond. De opdracht omvat het opstellen van VO, DO en bestek inclusief kostenramingen en participatie. Doel is het realiseren van vitale, aantrekkelijke en klimaatadaptieve dorpscentra met behoud van draagvlak, leefbaarheid en economische vitaliteit. Zie aanbestedingsdocument
Toon meer
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Plaats van uitvoering: Agglomeratie Leiden en Bollenstreek ๐๏ธ
Duur: 24 maanden
Gunningscriteria
Prijs โ
Prijs (weging): 40
Kwaliteitscriterium (naam): Kwaliteit
Kwaliteitscriterium (weging): 60
Titel
Identificatienummer van de partij:
LOT-0000
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure โ
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-10-29 13:00:00 ๐
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-10-29 14:00:00 ๐
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands ๐ฃ๏ธ
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 3 maanden
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Openingsdatum: 2026-10-29 14:00:00 ๐
Elektronische facturering: Vereist
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-09-28 11:00:00 ๐
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Gemeente Teylingen
Nationaal registratienummer:
3548366
Postadres: Wilhelminalaan 25
Postcode: 2171 CS
Poststad: Sassenheim
Regio: Agglomeratie Leiden en Bollenstreek ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Contactpunt: Maarten Osieck
E-mail: maarten.osieck@stichtingrijk.nl ๐ง
Telefoon: +31 628532670 ๐
URL: http://www.teylingen.nl/ ๐
Type aanbestedende dienst
Regionale of plaatselijke instantie
Hoofdactiviteit
Algemene overheidsdiensten
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/438174 ๐
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/438174 ๐
Elektronische indiening: Vereist
Aanvullende informatie
Aanvullende informatie
Deze opdracht betreft de herinrichting van de drie dorpscentra van de gemeente Teylingen. Doelstelling van de nieuwe centrumplannen is om de drie centra toekomstbestendig te maken. Per centra dient een VO, DO en een bestek opgeleverd te worden.
Dienst waar informatie over de beroepsprocedure kan worden verkregen
Zelfde als: Naam en adressen
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 170-608503 (2026-09-01)
Nieuwe aankopen in verwante categorieรซn ๐
- Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde, civiele techniek en inspectie (>20 nieuwe aankopen)