Uitvoering boomvervangingsopgave 2026 - 2027
Gemeente Woerden
De aanbesteding heeft betrekking op de uitvoering van de vervangingsopgave van bomen in de openbare ruimte van de gemeente Woerden. Zie nadere omschrijving in de aanbestedingsdocumenten. Geraamde waarde: โฌ560.000,-. Zie nadere omschrijving in de aanbestedingsdocumenten.
DeadlineDe termijn voor de ontvangst van de offertes was 2026-05-26. De aanbesteding werd gepubliceerd op 2026-04-02.
LeveranciersDe volgende leveranciers worden genoemd in gunningsbesluiten of andere aanbestedingsdocumenten:
Wie?- โข Gemeente Woerden
- โข Agglomeratie โs-Gravenhage
- โข Nederland
- โข Utrecht
Aankoopgeschiedenis
| Datum | Document |
|---|---|
| 2026-04-02 | Aankondiging van een opdracht |
| 2026-07-30 | Award Aankondiging |
Aankondiging van een opdracht (2026-04-02)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Uitvoering boomvervangingsopgave 2026 - 2027
Referentienummer:
Korte beschrijving:
Soort contract: Diensten
Producten/diensten: Onderhouden van bomen ๐ฆ
Geschatte waarde exclusief BTW: 560000.0 EUR ๐ฐ
Andere beperkingen op de plaats van uitvoering: Overal in het desbetreffende land
Beschrijving
Interne identificatiecode:
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Duur: 24 maanden
Maximumaantal verlengingen: 1
Overige informatie over verlengingen:
Informatie over opties
Opties โ
Gunningscriteria
Kwaliteitscriterium (naam): Kwaliteit
Kwaliteitscriterium (weging): 50
Prijs โ
Prijs (weging): 50
Titel
Identificatienummer van de partij:
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure โ
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-05-26 12:00:00 ๐
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-05-26 12:15:00 ๐
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands ๐ฃ๏ธ
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 3 maanden
Informatie over een raamovereenkomst of een dynamisch aankoopsysteem
Raamovereenkomst met verschillende exploitanten โ
Maximumaantal deelnemers: 1
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Openingsdatum: 2026-05-26 12:15:00 ๐
Elektronische facturering: Vereist
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-04-15 12:00:00 ๐
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Gemeente Woerden
Nationaal registratienummer:
Postadres: Blekerijlaan 14
Postcode: 3447 GR
Poststad: Woerden
Regio: Utrecht ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Contactpunt: Michael Brussel
E-mail: inkoop@woerden.nl ๐ง
Telefoon: +31 348428911 ๐
Fax: +31 348428451 ๐
URL: http://www.woerden.nl ๐
Type aanbestedende dienst
Regionale of plaatselijke instantie
Hoofdactiviteit
Algemene overheidsdiensten
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/418696 ๐
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/418696 ๐
Elektronische indiening: Vereist
Aanvullende informatie
Dienst waar informatie over de beroepsprocedure kan worden verkregen
Zelfde als: Naam en adressen
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 067-233983 (2026-04-02)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Uitvoering boomvervangingsopgave 2026 - 2027
Referentienummer:
BC-2026-005-WOE
Korte beschrijving:
De aanbesteding heeft betrekking op de uitvoering van de vervangingsopgave van bomen in de openbare ruimte van de gemeente Woerden. Zie nadere omschrijving in de aanbestedingsdocumenten. Geraamde waarde: โฌ560.000,-. Zie nadere omschrijving in de aanbestedingsdocumenten.
Toon meer
Producten/diensten: Onderhouden van bomen ๐ฆ
Geschatte waarde exclusief BTW: 560000.0 EUR ๐ฐ
Andere beperkingen op de plaats van uitvoering: Overal in het desbetreffende land
Beschrijving
Interne identificatiecode:
1
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Duur: 24 maanden
Maximumaantal verlengingen: 1
Overige informatie over verlengingen:
De verwachting is daarom dat het Bestek alleen van toepassing is op de uitvoeringswerkzaamheden voor 2026. Echter, er kan sprake zijn van omstandigheden waardoor de beoogde planning niet haalbaar blijkt. Hierom is het Bestek nog optioneel te verlengen met 1 jaar, tot uiterlijk 30 juni 2028.
Toon meer
Opties โ
Gunningscriteria
Kwaliteitscriterium (naam): Kwaliteit
Kwaliteitscriterium (weging): 50
Prijs โ
Prijs (weging): 50
Titel
Identificatienummer van de partij:
LOT-0000
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure โ
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-05-26 12:00:00 ๐
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-05-26 12:15:00 ๐
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands ๐ฃ๏ธ
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 3 maanden
Informatie over een raamovereenkomst of een dynamisch aankoopsysteem
Raamovereenkomst met verschillende exploitanten โ
Maximumaantal deelnemers: 1
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Openingsdatum: 2026-05-26 12:15:00 ๐
Elektronische facturering: Vereist
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-04-15 12:00:00 ๐
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Gemeente Woerden
Nationaal registratienummer:
4458826
Postadres: Blekerijlaan 14
Postcode: 3447 GR
Poststad: Woerden
Regio: Utrecht ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Contactpunt: Michael Brussel
E-mail: inkoop@woerden.nl ๐ง
Telefoon: +31 348428911 ๐
Fax: +31 348428451 ๐
URL: http://www.woerden.nl ๐
Type aanbestedende dienst
Regionale of plaatselijke instantie
Hoofdactiviteit
Algemene overheidsdiensten
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/418696 ๐
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/418696 ๐
Elektronische indiening: Vereist
Aanvullende informatie
Dienst waar informatie over de beroepsprocedure kan worden verkregen
Zelfde als: Naam en adressen
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 067-233983 (2026-04-02)
Award Aankondiging (2026-07-30)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Geschatte waarde exclusief BTW: 560000.0 EUR ๐ฐ
Maximumwaarde van de raamovereenkomsten in deze aankondiging: 448554.7 EUR ๐ฐ
Gunning van het contract
Een opdracht/perceel wordt gegund โ
Identificatienummer van de partij:
Contractnummer:
Datum van sluiting van het contract: 2026-07-07 ๐
Titel: P1 Uitvoering boomvervangingsopgave 2026 - 2027
Informatie over aanbestedingen
Aantal ontvangen offertes: 8
Aantal elektronisch ontvangen inschrijvingen: 8
Aantal inschrijvingen van KMO's: 1
Informatie over de waarde van de opdracht/het perceel (exclusief BTW)
Maximumwaarde van de raamovereenkomst: 448554.7 EUR ๐ฐ
Identificatiecode van de inschrijving:
Identificatiecode van het perceel of de groep percelen:
Naam en adres van de contractant
Naam: Wallaard Groen B.V.
Nationaal registratienummer:
Postadres: Provincialeweg 3
Postcode: 4225SM
Poststad: Noordeloos
Regio: Zuidoost-Zuid-Holland ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
URL: http://www.wallaard.nl ๐
Omvang van de ondernemer: Klein
Bron: OJS 2026/S 146-532352 (2026-07-30)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Geschatte waarde exclusief BTW: 560000.0 EUR ๐ฐ
Maximumwaarde van de raamovereenkomsten in deze aankondiging: 448554.7 EUR ๐ฐ
Gunning van het contract
Een opdracht/perceel wordt gegund โ
Identificatienummer van de partij:
LOT-0000
Contractnummer:
CON-0001
Datum van sluiting van het contract: 2026-07-07 ๐
Titel: P1 Uitvoering boomvervangingsopgave 2026 - 2027
Informatie over aanbestedingen
Aantal ontvangen offertes: 8
Aantal elektronisch ontvangen inschrijvingen: 8
Aantal inschrijvingen van KMO's: 1
Informatie over de waarde van de opdracht/het perceel (exclusief BTW)
Maximumwaarde van de raamovereenkomst: 448554.7 EUR ๐ฐ
Identificatiecode van de inschrijving:
1
Identificatiecode van het perceel of de groep percelen:
LOT-0000
Naam en adres van de contractant
Naam: Wallaard Groen B.V.
Nationaal registratienummer:
23060470
Postadres: Provincialeweg 3
Postcode: 4225SM
Poststad: Noordeloos
Regio: Zuidoost-Zuid-Holland ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
URL: http://www.wallaard.nl ๐
Omvang van de ondernemer: Klein
Bron: OJS 2026/S 146-532352 (2026-07-30)
Nieuwe aankopen in verwante categorieรซn ๐
- Diensten voor land-, bos- en tuinbouw, aquicultuur en imkerij (>20 nieuwe aankopen)