Uitgebreide Gevarenverzekering Gemeente Eersel
Gemeente Eersel
Gemeente Eersel wil een nieuwe (geactualiseerde) polis voor de uitgebreide gevarenverzekering afsluiten. Looptijd 1 januari 2027 tot 1 januari 2030 met verlengingsmogelijkheden van drie keer 1 jaar. Betreft een opdracht met een looptijd van van 3 tot 6 jaar.
DeadlineDeadline 2026-10-05
Wie? Wat? Waar?
Aankoopgeschiedenis
| Datum | Document |
|---|---|
| 2026-08-20 | Aankondiging van een opdracht |
Aankondiging van een opdracht (2026-08-20)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Uitgebreide Gevarenverzekering Gemeente Eersel
Referentienummer:
Korte beschrijving:
Soort contract: Diensten
Producten/diensten: Verzekeringsdiensten 📦
Beschrijving
Interne identificatiecode:
Beschrijving van de aanbesteding:
Land: Nederland 🇳🇱
Plaats van uitvoering: Zuidoost-Noord-Brabant 🏙️
Duur
Startdatum: 2027-01-01 📅
Einddatum: 2030-01-01 📅
Beschrijving
Maximumaantal verlengingen: 3
Overige informatie over verlengingen:
Opties ✅
Gunningscriteria
Prijs ✅
Prijs (weging): 100
Titel
Identificatienummer van de partij:
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure ✅
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-10-05 12:00:00 📅
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-10-05 12:00:00 📅
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands 🗣️
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 3 maanden
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Openingsdatum: 2026-10-05 12:00:00 📅
Elektronische facturering: Vereist
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-09-17 12:00:00 📅
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Gemeente Eersel
Nationaal registratienummer:
Postadres: Dijk 15
Postcode: 5521 AW
Poststad: Eersel
Regio: Zuidoost-Noord-Brabant 🏙️
Land: Nederland 🇳🇱
Contactpunt: roland van der burgt
E-mail: r.vanderburgt@bizob.nl 📧
Telefoon: +31 499583451 📞
URL: http://www.tenderned.nl 🌏
Type aanbestedende dienst
Regionale of plaatselijke instantie
Hoofdactiviteit
Algemene overheidsdiensten
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/436886 🌏
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/436886 🌏
Elektronische indiening: Vereist
Aanvullende informatie
Dienst waar informatie over de beroepsprocedure kan worden verkregen
Zelfde als: Naam en adressen
Herzieningsprocedure
Precieze informatie over de termijn(en) voor herzieningsprocedures:
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 162-582719 (2026-08-20)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Uitgebreide Gevarenverzekering Gemeente Eersel
Referentienummer:
BIZOB-2026-EER-RBU-00931
Korte beschrijving:
Gemeente Eersel wil een nieuwe (geactualiseerde) polis voor de uitgebreide gevarenverzekering afsluiten. Looptijd 1 januari 2027 tot 1 januari 2030 met verlengingsmogelijkheden van drie keer 1 jaar. Betreft een opdracht met een looptijd van van 3 tot 6 jaar.
Toon meer
Producten/diensten: Verzekeringsdiensten 📦
Beschrijving
Interne identificatiecode:
1
Beschrijving van de aanbesteding:
Looptijd 1 januari 2027 tot 1 januari 2030 met verlengingsmogelijkheden van drie keer 1 jaar. Betreft een opdracht met een looptijd van van 3 tot 6 jaar.
Hoofdlocatie of plaats van uitvoering: Eersel
Land: Nederland 🇳🇱
Plaats van uitvoering: Zuidoost-Noord-Brabant 🏙️
Duur
Startdatum: 2027-01-01 📅
Einddatum: 2030-01-01 📅
Beschrijving
Maximumaantal verlengingen: 3
Overige informatie over verlengingen:
Na een initiële looptijd van 3 jaar, zijn er 3 verlengingsopties van telkens 1 jaar.
Informatie over opties
Opties ✅
Gunningscriteria
Prijs ✅
Prijs (weging): 100
Titel
Identificatienummer van de partij:
LOT-0000
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure ✅
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-10-05 12:00:00 📅
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-10-05 12:00:00 📅
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands 🗣️
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 3 maanden
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Openingsdatum: 2026-10-05 12:00:00 📅
Elektronische facturering: Vereist
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-09-17 12:00:00 📅
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Gemeente Eersel
Nationaal registratienummer:
511673380
Postadres: Dijk 15
Postcode: 5521 AW
Poststad: Eersel
Regio: Zuidoost-Noord-Brabant 🏙️
Land: Nederland 🇳🇱
Contactpunt: roland van der burgt
E-mail: r.vanderburgt@bizob.nl 📧
Telefoon: +31 499583451 📞
URL: http://www.tenderned.nl 🌏
Type aanbestedende dienst
Regionale of plaatselijke instantie
Hoofdactiviteit
Algemene overheidsdiensten
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/436886 🌏
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/436886 🌏
Elektronische indiening: Vereist
Aanvullende informatie
Dienst waar informatie over de beroepsprocedure kan worden verkregen
Zelfde als: Naam en adressen
Herzieningsprocedure
Precieze informatie over de termijn(en) voor herzieningsprocedures:
De aanbestedende dienst hanteert een periode van twintig dagen vanaf het bekendmaken van de gunningsbeslissing aan de inschrijvers totdat de opdracht definitief wordt verstrekt aan de geselecteerde inschrijver.
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 162-582719 (2026-08-20)
Nieuwe aankopen in verwante categorieën 🆕
- Financiële en verzekeringsdiensten (>20 nieuwe aankopen)
- Diensten op het gebied van verzekeringen en pensioenen (>20)
- Verzekeringsdiensten (>20)
- Aansprakelijkheidsverzekeringen (6)
- Diensten van verzekeringsmakelaars en -agentschappen
- Diensten voor rechtsbijstands- en allriskverzekeringen
- Krediet- en borgstellingsverzekeringsdiensten
- Levensverzekeringen
- Ongevallen- en ziektekostenverzekeringen
- Verzekeringen tegen schade of verlies (17)
- Verzekeringsdiensten voor technische installaties, aanvullende, algemene, verlies- actuariële en nooddienstverzekeringen
- Vrachtverzekering en verzekering in verband met vervoer (1)