trapliften (gemeenten Sittard-Geleen, Beek en Stein)
Gemeente Sittard-Geleen
De aanbesteding heeft betrekking op de overheidsopdracht voor de levering, plaatsing, onderhoud en het verwijderen van trapliften voor de gemeenten Sittard-Geleen, Beek en Stein zie aanbestedingsdocumenten
DeadlineDe termijn voor de ontvangst van de offertes was 2026-06-29. De aanbesteding werd gepubliceerd op 2026-05-07.
LeveranciersDe volgende leveranciers worden genoemd in gunningsbesluiten of andere aanbestedingsdocumenten:
Wie? Wat? Waar?- โข Limburg (NL) โบ Zuid-Limburg
Aankoopgeschiedenis
| Datum | Document |
|---|---|
| 2026-05-07 | Aankondiging van een opdracht |
| 2026-08-18 | Award Aankondiging |
Aankondiging van een opdracht (2026-05-07)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: trapliften (gemeenten Sittard-Geleen, Beek en Stein)
Referentienummer:
Korte beschrijving:
Producten/diensten: Trapliften ๐ฆ
Beschrijving
Interne identificatiecode:
Hoofdlocatie of plaats van uitvoering: gemeenten Sittard-Geleen, Beek en Stein
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Plaats van uitvoering: Zuid-Limburg ๐๏ธ
Duur: 120 maanden
Maximumaantal verlengingen: 3
Overige informatie over verlengingen: het betreft 3 maal de mogelijkheid tot verlenging met elk 2 jaar
Informatie over opties
Opties โ
Beschrijving van de opties:
Gunningscriteria
Kwaliteitscriterium (naam): K1 Plan van Aanpak regulier proces traplift
Kwaliteitscriterium (weging): 25
Kwaliteitscriterium (naam): K2 Plan van Aanpak onderhoud en storing
Kwaliteitscriterium (weging): 15
Kwaliteitscriterium (naam): K3 Casus
Kwaliteitscriterium (weging): 20
Prijs โ
Prijs (weging): 30
10
Titel
Identificatienummer van de partij:
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure โ
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-06-29 12:00:00 ๐
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-06-29 12:01:00 ๐
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands ๐ฃ๏ธ
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 3 maanden
Informatie over een raamovereenkomst of een dynamisch aankoopsysteem
Raamovereenkomst met verschillende exploitanten โ
Beschrijving
Motiveer in het geval van raamovereenkomsten elke looptijd van meer dan 4 jaar:
Informatie over een raamovereenkomst of een dynamisch aankoopsysteem
Maximumaantal deelnemers: 1
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Openingsdatum: 2026-06-29 12:01:00 ๐
Elektronische facturering: Vereist
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-05-21 12:00:00 ๐
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: gemeente Sittard-Geleen
Nationaal registratienummer:
Postadres: Hub Dassenplein 1
Postcode: 6131 LB
Poststad: Sittard
Regio: Zuid-Limburg ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Contactpunt: Coen Cals
E-mail: inkoop@sittard-geleen.nl ๐ง
Telefoon: +31 464778881 ๐
URL: http://www.sittard-geleen.nl ๐
Adres van het kopersprofiel: https://lokaleregelgeving.overheid.nl/CVDR654927/1 ๐
Type aanbestedende dienst
Regionale of plaatselijke instantie
Hoofdactiviteit
Algemene overheidsdiensten
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/424294 ๐
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/424294 ๐
Elektronische indiening: Vereist
Aanvullende informatie
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 090-320406 (2026-05-07)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: trapliften (gemeenten Sittard-Geleen, Beek en Stein)
Referentienummer:
Z/25/790186
Korte beschrijving:
De aanbesteding heeft betrekking op de overheidsopdracht voor de levering, plaatsing, onderhoud en het verwijderen van trapliften voor de gemeenten Sittard-Geleen, Beek en Stein zie aanbestedingsdocumenten
Soort contract: Leveringen
Producten/diensten: Trapliften ๐ฆ
Beschrijving
Interne identificatiecode:
1
Hoofdlocatie of plaats van uitvoering: gemeenten Sittard-Geleen, Beek en Stein
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Plaats van uitvoering: Zuid-Limburg ๐๏ธ
Duur: 120 maanden
Maximumaantal verlengingen: 3
Overige informatie over verlengingen: het betreft 3 maal de mogelijkheid tot verlenging met elk 2 jaar
Informatie over opties
Opties โ
Beschrijving van de opties:
Onderstaande werkzaamheden vallen binnen de scope van de opdracht maar worden afgenomen als daar specifiek opdracht voor wordt gegeven en zijn veelal voor kosten van de cliรซnt:
Een extra uitlooprail;
Een extra parkeerbocht;
Meerprijs voor een traplift aan de spilzijde daar waar de muurzijde volstaat.
Toon meer
Kwaliteitscriterium (naam): K1 Plan van Aanpak regulier proces traplift
Kwaliteitscriterium (weging): 25
Kwaliteitscriterium (naam): K2 Plan van Aanpak onderhoud en storing
Kwaliteitscriterium (weging): 15
Kwaliteitscriterium (naam): K3 Casus
Kwaliteitscriterium (weging): 20
Prijs โ
Prijs (weging): 30
10
Titel
Identificatienummer van de partij:
LOT-0000
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure โ
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-06-29 12:00:00 ๐
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-06-29 12:01:00 ๐
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands ๐ฃ๏ธ
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 3 maanden
Informatie over een raamovereenkomst of een dynamisch aankoopsysteem
Raamovereenkomst met verschillende exploitanten โ
Beschrijving
Motiveer in het geval van raamovereenkomsten elke looptijd van meer dan 4 jaar:
1. De opdrachtgevers willen dat opdrachtnemer voldoende tijd krijgt om, bij naar tevredenheid functioneren en met inachtneming van andere (in de volgende alinea genoemde) aspecten, de investeringen en kosten terug te verdienen. Hierbij past een maximale looptijd van maximaal 10 jaren.
2. met een contractperiode van maximaal 10 jaar spelen de opdrachtgevers in op de behoefte aan zekerheid en continuรฏteit van het aanbod;
3. een langere looptijd resulteert in effectiever hergebruik van trapliften.
Toon meer
Maximumaantal deelnemers: 1
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Openingsdatum: 2026-06-29 12:01:00 ๐
Elektronische facturering: Vereist
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-05-21 12:00:00 ๐
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: gemeente Sittard-Geleen
Nationaal registratienummer:
40678403
Postadres: Hub Dassenplein 1
Postcode: 6131 LB
Poststad: Sittard
Regio: Zuid-Limburg ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Contactpunt: Coen Cals
E-mail: inkoop@sittard-geleen.nl ๐ง
Telefoon: +31 464778881 ๐
URL: http://www.sittard-geleen.nl ๐
Adres van het kopersprofiel: https://lokaleregelgeving.overheid.nl/CVDR654927/1 ๐
Type aanbestedende dienst
Regionale of plaatselijke instantie
Hoofdactiviteit
Algemene overheidsdiensten
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/424294 ๐
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/424294 ๐
Elektronische indiening: Vereist
Aanvullende informatie
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 090-320406 (2026-05-07)
Award Aankondiging (2026-08-18)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Totale waarde van de opdracht (exclusief BTW): 10 050 000 EUR (framework approximate) ๐ฐ
Maximumwaarde van de raamovereenkomsten in deze aankondiging: 15 075 000 EUR ๐ฐ
Beschrijving
Geschatte waarde exclusief BTW: 10 050 000 EUR ๐ฐ
Gunning van het contract
Een opdracht/perceel wordt gegund โ
Beroepsprocedures
Aantal klagers: 0
Identificatienummer van de partij:
Contractnummer:
Datum van sluiting van het contract: 2026-08-18 ๐
Titel: P1 trapliften (gemeenten Sittard-Geleen, Beek en Stein)
Informatie over aanbestedingen
Aantal ontvangen offertes: 2
Aantal elektronisch ontvangen inschrijvingen: 2
Aantal inschrijvingen van KMO's: 0
Informatie over de waarde van de opdracht/het perceel (exclusief BTW)
Maximumwaarde van de raamovereenkomst: 15 075 000 EUR ๐ฐ
Opnieuw geraamde waarde van de raamovereenkomst: 10 050 000 EUR ๐ฐ
Identificatiecode van de inschrijving:
Identificatiecode van het perceel of de groep percelen:
Naam en adres van de contractant
Naam: Otolift Trapliften B.V.
Nationaal registratienummer:
Postadres: Lekdijk-Oost 27a
Postcode: 2861GB
Poststad: Bergambacht
Regio: Oost-Zuid-Holland ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Contactpunt: Keith Ruitenbach
URL: http://www.otolift.com ๐
Omvang van de ondernemer: Groot
Bron: OJS 2026/S 160-577591 (2026-08-18)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Totale waarde van de opdracht (exclusief BTW): 10 050 000 EUR (framework approximate) ๐ฐ
Maximumwaarde van de raamovereenkomsten in deze aankondiging: 15 075 000 EUR ๐ฐ
Beschrijving
Geschatte waarde exclusief BTW: 10 050 000 EUR ๐ฐ
Gunning van het contract
Een opdracht/perceel wordt gegund โ
Beroepsprocedures
Aantal klagers: 0
Identificatienummer van de partij:
LOT-0000
Contractnummer:
CON-0001
Datum van sluiting van het contract: 2026-08-18 ๐
Titel: P1 trapliften (gemeenten Sittard-Geleen, Beek en Stein)
Informatie over aanbestedingen
Aantal ontvangen offertes: 2
Aantal elektronisch ontvangen inschrijvingen: 2
Aantal inschrijvingen van KMO's: 0
Informatie over de waarde van de opdracht/het perceel (exclusief BTW)
Maximumwaarde van de raamovereenkomst: 15 075 000 EUR ๐ฐ
Opnieuw geraamde waarde van de raamovereenkomst: 10 050 000 EUR ๐ฐ
Identificatiecode van de inschrijving:
1
Identificatiecode van het perceel of de groep percelen:
LOT-0000
Naam en adres van de contractant
Naam: Otolift Trapliften B.V.
Nationaal registratienummer:
29001292
Postadres: Lekdijk-Oost 27a
Postcode: 2861GB
Poststad: Bergambacht
Regio: Oost-Zuid-Holland ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Contactpunt: Keith Ruitenbach
URL: http://www.otolift.com ๐
Omvang van de ondernemer: Groot
Bron: OJS 2026/S 160-577591 (2026-08-18)
Nieuwe aankopen in verwante categorieรซn ๐